Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Wiim gra bardzo analitycznnie. ale to dobre urządzenia. Myslę że ten Sherwood nie gra na tyle aby potęgowac ilosc gory.
  3. Jesli stawiasz na dzwięk to Wiim mini + Chord Mojo 2. Jeśli wieksza funkcjonalność to Pro +. Ale gra gorzej.
  4. Kurcze, mimo wszystko troche slabo. Membrany wykonane sa jednak z materialow, ktorych jakosc ulega pogorszeniu pod wplywem czasu np. guma.
  5. No tak samo jak z soundbara. a przy najmniej jest dzwiek z "tyłu" Niższą cenę. Tak, ale te modele nie są niczym specjalnym.
  6. Były pewne zmiany. Ale nowego modelu bez signature już nie kupisz. Bo ta wymiana była dorych pare lat temu. Bo teraz kosztuje 3000 zł a kosztował w pewnym momencie w granicach 6000 zł.
  7. Czy sygnał jest rozpoznawany przez amplituner czy Ty o tym decydujesz jak ma grać? Wejdz w opcje Nie będzie problemu. Klipsch jest lepszy. Czy dwukrotnie? Nie da się tego ocenić. Bronze tez jest spoko. Stereo się lepiej sprzedaje niż kina
  8. No to jest ok. to nie narzucaj mu Dolby jak ścieżka jest w DRS i na odwrót. zostaw domyslnie.
  9. Nie będzie. Bo liczy się data sprzedaży a nie data produkcji kolumn. Są z 2020 roku. Leżały 4 lata ale to nic. Gwarancja jest normalnie.
  10. Na 100% będzie Jednym i drugim właśnie. Czyli jednak nie ma? To nie ma byc alternatywa dla Eversolo czy CXN tylko tańszym wyborem. Wiim doskonale wie co robi. Nie konuruje z tymi dwoma. Uzupełnia brakujący segment. Czym polecasz zamulać Wiimy?
  11. Today
  12. Jeśli nie robisz Atmosa w suficie, to surround może być wyżej, umieść je na takiej wysokości by nie przeszkadzały. Ale jeśli planujesz Atmos to sorry, surround na wysokości głowy. Efekt jest optymalny jeśli siedzisz po środku, ale jeśli nie masz symetrii to kalibracja głośników w ampli dość skutecznie wyrówna poziomy, oczywiście bez przesady z tą asymetrią. Jak siedzi kilka osób to prawidłowo złożony system gra dla wszystkich ok. Dlaczego? Bo zalecana odległość od ucha najbliższego słuchacza do glosnika wynosi bezwględnie ponad 1.5m, minimalna warunkowo to 1m.
  13. Poczuli krew, znaczy kasiorę. Zamulisz kolumnami i będzie gitara.
  14. Wczoraj
  15. Spore rozczarowanie, poszli po majmniej linii oporu - dokleili do Wiima Pro Plus maciupki ekranik i badziewne pre gramofonowe nie wiem po co komu a nadal brak tego na co wielu czekało; brak wyjscia USB Audio, brak I2S i brak XLR. Ultra miała pozamiatać rynek a tak z ceną ponad 2tysie plnów nie stanowi żadnej ciekawej realnej alternatywy dla Everoslo czy CXN...
  16. Obecnie używam Pro Plus , ale w drugim systemie mam też mini, wczesygral z różnymi dacami i jeżeli mieści się w budżecie to właśnie pro plus bym polecił. Przede wszystkim dużo lepsza funkcjonalność i przy tym wygoda użytkowania.
  17. Ja też lubie Wiim'y Mam w domu trzy sztuki. Po prostu jest to dobry produkt, który pewnie dla 95% osób załatwia sprawę. Jakość dzwięku via RCA w Wiim'ie Mini nie jest może mega, ale starcza na początek i pozwala spokojnie streamingować co się chce, dodatkowe ma też optyka. W moim głównym system mam Pro Plus'a puszczonego po optyku przez zewnętrzny DAC jak i po RCA i też jest OK. Wiim'y mają też sensowny stosunek ceny do jakości oraz aplikację, której się po prostu dobrze i wygodnie używa. Ja też je polecam i nikt mi za to nie płaci.
  18. Wyprzedaż magazynowa w asfalt, płyty od CD od 7 zł https://asfaltshop.pl/search/?searchFor=&perPage=60&type=search&sort=default&page=1&price_from=&price_to=&preorder=false&free_shipping=false&precise=false&return=false&for_hp=false&sale=true&hp=&klub_only=false
  19. No to trochę komplikuje sprawę ;). Napisz jak słynne oryginały wypadają na tle budżetowych „naśladowców” ze stajni Ushera.
  20. Na przełomie maja i czerwca odbieram swój nowy wzmacniacz. Też Yamahę W związku z tym będę miał do sprzedania swój obecny - Yamaha AS-1200 czarny z lakierowanymi czarnymi boczkami. Zakupiony w grudniu 2020 r. w Top HIFI w Sopocie. Gwarancja Yamahy do listopada 2025 roku. Stan perfekcyjny. Jak z fabryki. Cały komplet - oryginalne kartony ze styropianami- 2 szt, pilot, instrukcje. Zainteresowanym mogę przesłać dokładną dokumentację foto. Cena ?........ Myślę, że 6 500 zł będzie ok. Odbiór osobisty - Trójmiasto. Wysyłka ? No, tak do mnie dotarł. Porozmawiamy, obgadamy i dogramy - płatność i sposób transportu. Szczerze polecam. Sprzęt prima sort. Zmieniam, bo zapragnąłem większych wycieraczek
  21. Nie mam teraz możliwości zmiany ustawienia mebli, może w przyszłości ;). Co do Monitor Audio FX to zastanawiam się czy nie beda one zbyt odstające od ściany, w sensie czy można je powiesić ciut wyżej niż głowa słuchacza (i ewentualnie o ile wyżej), żeby nie uszkodzić ich przypadkiem ręką czy głową? I czy żeby był dobry efekt to trzeba siedzieć centralnie między nimi? Jak siedzi kilka osób to czy dla tej bliżej głośnika nie jest to dyskomfortem?
  22. Monitor Audio Bronze 500 za 499 funtów Monitor Audio Bronze 500 A tutaj temat gdzie jest wyjaśniona wysylka itd Monitor Audio bronze 500 opis itd
  23. Nie zupełnie Jakieś 120 km od Ciebie , czyli Łódź
  24. Wszystkie powinny mieć datę i numer seryjny. Jeśli są kupione jako nowe z salonu to trzeba dopytać czy problemu nie będzie z gwarancją, zadzwoń do Pylona zapewne mają info o ich dacie produkcji która zapewne była w 2020.
  25. Szwecja.Ciag dalszy.Tym razem nie metalowo a elektronicznie. Dark Ambient/Industrial. Moim zdaniem najciekawszy album Deutsch Nepal czyli '¡Comprendido!... Time Stop! ...And World Ending'. CD
  26. No ja tez nie! Jak jesteś z Wawy to Ci podrzucę moje Harbeciki i wezmę Proaczki, ew. rzucimy uchem razem porównawczo najpierw :).
  27. Nie mam przeciwskazań. Jest tylko jedna rzecz. Nie wysyłam żadnych kolumn kurierem. Nawet w skrzyni i na palecie. Zapraszam.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...