Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Wystawiłem bo nie jestem zdecydowany 😉 i nie wiem w jakim kierunku iść. Dlatego jak się sprzeda to się sprzeda. W arcamie mam Dirac, a planuję przeprowadzkę i nie wiem jak będzie z akustyką i uważam że trzymanie go to bezpieczna opcja. Zaś z drugiej strony kusi mnie dokupienie 2x NuPrime ST-10M i do tego wiim mini. A Goldy 200 są tak dobre że cieszą mnie nawet z odsłuchem na AVR 10. 😉
  3. Zlikwiduj tę witrynę po prawej .Stół przesuń bardziej w lewo zyskasz miejsce na frontyi tam je zapakuj. Surraundy widzę tutaj tylko Dipole na tylnej ścianie.Monitor Audio fx jak znalazł...😉
  4. Witam, Mam taki problem Gram na statku na fortepianie i niektóre dzwieki mają jakby distortion na gitarze (jakby charczący dzwiek ) Jak to zniwelować ? Nawet w porcie jest to samo prosze o radę , może są jakieś gumki ktorymi moglbym odzielic niektore struny pozdrawiam z morza PianistAndre
  5. Lewy front na parapecie, prawy na standzie. Surround jeden koło kominka jeżeli nie jest tam zbyt gorąco, drugi w rogu kolo kanapy skierowany w stronę kominka.Alternstywa dla surround to bipole zamontowane na ścianie za kanapa.
  6. Niech każdy słucha jak lubi. Ja wolę zdecydowanie stereo wspierane subem.
  7. Today
  8. Siemanko. Kupiłem i zamontowałem kino domowe Yamaha YAMAHA RX-V4A + PURE ACOUSTICS Nova 8 5.0 Jak odpaliłem nowego Avatara na stronie https://flickvod.pl/caly-film/avatar-2-istota-wody-2022-caly-film/ to myślałem, że sam się przeniosłem do tego Avatara... Normalnie Bajka!
  9. Ten koniec to wcale nieśmieszny…
  10. Na bank Nawet WiiM Mini ma Tidal Connect. Mowa o DAC czy czystym transporcie ??
  11. Wątpię , takie rzeczy to tylko w sprzętach za grube tysiące 🤗
  12. Witku dziękuję Ci bardzo za podpowiedź. Ten Topping E30 Lite ma nawet lepsze parametry od tego D10. Decyzja podjęta. Zamawiam na Amazon.
  13. Czyli jednym słowem potrzebujesz coś z USB. To może Topping E30 Lite - ciut ponad 4 stówki na Amazonie, a wejście optyczne czy coaxial nigdy nie wiesz, kiedy Ci się przyda w życiu. W tym budżecie jest po prostu przyzwoicie, ale nie ma przełomu, gdy dołożysz jeszcze 200zł, więc... Sam mam takiego E30 II, jako przetwornik dla telewizora i całkiem fajny, miły sprzęcik. Nie jako główny w systemie, ale jako zawodnik rezerwowy i do zadań specjalnych w sam raz.
  14. To znaczy ze wiim brzmi gorzej? Bo co do ceny to chromecasta za mniej niz 250 trudno znaleźć
  15. Mam coś takiego: https://allegro.pl/oferta/serwer-muzyczny-daphile-kompletny-audio-hi-end-12645530647 Raczej mi nie przeszkadza. Ten serwer muzyczny nie ma wyjść coaxial ani optycznego. Także będę podłączać tylko przez USB. Czy są jakieś znaczące różnice w brzmieniu pomiędzy D10, a E30 ?
  16. Zwróć uwagę, że ten D10 ma coaxial i optyk jako wyjścia, a nie wejścia, jeśli nie przeszkadza to ok. Osobiście wolałbym E30 xx, jest sporo na rynku wtórnym choćby. Link nie działa - to nie link do aukcji tylko Twojego koszyka zakupowego
  17. Czy w ogole warto rozpatrywac takie kolumienki. Zakladajac ze przestrzen jest naprawde minimalistyczna
  18. Malutkie będą np. KEF LSX II LT, ale na 26m2 są dość małe i warto byłoby je wesprzeć subwooferem w przyszłości
  19. Z podłogowymi będzie na styk, ale z podstawkowymi na spokojnie. Np. Topping Audio MX3s + Q Acoustics 3030i Z podłogowych sprawdziłbym Pearl 25 od Pylon Audio, są droższe, ale zapraszam na PW - coś podziałamy z ceną
  20. A Topping D10 ? Ale streamer już mam: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/1c430af5-9695-347d-8471-fbd260ab6c3e Potrzebuję tylko DAC
  21. Tylko ze chromecast audio ma znakomita jak na cenę jakość dźwięku, a wiimy, no cóż 😁
  22. Nie sugeruj się deklarowanym zakresem przenoszonych częstotliwości. To bardzo syntetyczny parametr, mało ma wspólnego z oczekiwaniami potencjalnego użytkownika. Ponadto producenci podają wartości wg. różnych norm, może to być krzywdzące dla lepszych produktów.
  23. Z tego co widze to te denonki maja zakres 150hz 22khz i zastanawiam sie jak to jest z tym odcinaniem pasma na subwooferze. Czy nap sub z mozliwoscia odciecia przy 150hz wypelnie to brakujace pasmo. Czy nie powinno sie az tak wysoko odcinac ? Sorry ale jestem laikiem w ukladach 5.1. Jedynie mam doswiadczenie w stereo
  24. Najprostszy i najbardziej uniwersalny pomysł to Topping E30 / E30 II / Lite - ma USB, optyk, coaxial, więc w każdym wariancie zagra.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...