Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Obserwuje Pioneera N50AE od dluzszego czasu w roznych sklepach.W tym tez na Allegro.I dzis widze ale nie powiem gdzie, w kazdym razie u branzy, jego stara cene 3999zl. nowa 3899.Nawet na Allegro 3999 nie bylo od przynajmniej pol roku jesli nie dluzej.Cena 3899 widnieje praktycznie wszedzie od dawna.Podobne sytuacje zauwazylem odnosnie innych urzadzen.Przypomina mi to sytuacje z InterMarche z ub roku kiedy to kawa Tchibo nagle zostala opatrzona nowa promocyjna super cena 8.99 za 250gram podczas gdy ta kawe w tej wlasnie cenie kupowalem w tym markecie za 8,99 przez dlugi dlugi czas.Jesli ktos nie zapamieta normalnej ceny danego produktu obowiazujacej przez jakis wczesniejszy okres czasu to nie zorientuje sie ze ta rzekoma promocja jest zwykla sciema....😄
  3. Witaj, jeśli dorzucasz parę złotych, będziemy w stanie zaproponować Ci kilka naprawdę dobrych konfiguracji. W granicach 3000 zł. masz Onkyo TX-8250 z Heco Aurora 300 oraz moim zdaniem jeszcze trochę lepszy Onkyo TX-8250 z Monitor Audio Bronze 2. Ewentualnie podobne zestawy na Yamaha R-N402D. Jeśli 2500 zł. to maksymalna kwota, pozostaje zestaw Yamaha R-N303D z Pylon Audio Pearl Monitor. Zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.
  4. Albon? spoko Gość. te młode nie mają pojęcia co jak działa i gdzie głąbiej w autku można szukać zmian (ulepszeń) oni tylko na gotowce, Symulator jest, a jakże, tylko w tym temacie technicznym nic nie pomoże.
  5. https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audio-technica-ath-anc700bt/
  6. Mając elektronikę Yamaha, moim zdaniem bardzo dobrą opcją będzie CD-S300. Dobrą alternatywą jest Marantz CD5005, chociaż gdybyś mógł trochę dołożyć, gorąco polecałbym Marantz CD6006. Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.
  7. Ależ Russell jest świetnie przygotowany. Mercedes zainwestował miliony euro w jego testy w aucie z 2014 roku, a także symulator, gdzie był i jest starannie uczony tego jak najlepiej obsługiwać hybrydę Mercedesa, aby wyciągnąć z niej maksimum. Do tego testy młodych kierowców i przed i midsezonowe w aktualnym Mercu. Obok Verstappena Russell uchodzi za najlepiej przygotowanego z hybryd juniora. W przeciwieństwie np do Albona, który pierwszy raz do auta F1 wsiadł na start sezonu.
  8. https://tidal.com/album/122848197 Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
  9. Dobre pytanie. Do lipca 2019 roku od stycznia 2018 odnotowywano wzrost. Jak jest później nie wiem. Ale odwrócmy sytuację. Może popyt wzrósł i każdy producent coś chce ugrać teraz:)
  10. Dużo wszędzie tych przecenionych gramofonów. Czyżby szał na winyle już minął?
  11. Wiesz co z tego co wiem to ma on być na dniach. Ale tu nie spodziewam się różnicy. Wiem że w UK piszą że jest deczko lepiej ale to u nich standard. Ja bym został przy stwierdzeniu że zmieniono wyposażenie. Yamaha wxad10 to na prawdę dobry tani odtwarzacz. Do lepszego wzmaka wziął bym pewnie jego. Ewentualnie dac + malinke.
  12. Stylowo to chyba nic nie będzie podobne do tych Marshalli. No chyba ze inne Marshalle. Jeśli chodzi o wygodę, to dłużej można wytrzymać w słuchawkach wokółusznych. Myślę ze znacznie lepsze były ty takie Audio-Technica ATH-ANC700BT . Sądzę że mogą się szybko sprzedać.
  13. Today
  14. Wrzucam też link do gazetki - w niektórych przypadkach po wpisaniu kodu otrzymacie cenę wyraźnie niższą niż najlepsza na Ceneo. Piszę, że w niektórych przypadkach, bo sytuacja na rynku jest dynamiczna.
  15. Nie no SB 2000 jest dużo lepszy od klipscha. Ale masz teraz na promocji sb12nsd który jest poprzednia wersja właśnie 2000 za dużo mniejsze pieniądze. Z netflixa wystarczy ci klasyczne arc. No a kolumny to jednak jak widzisz różnica jest. Klipsch na pewno bardziej wciąga daje emocje. Ale na dłuższą metę męczy. Z kolei w dali odwrotnie. Nie męczą, ale też nie walną tak kiedy trzeba. Pozdrawiam
  16. No to weź heco sub! Z linii Aurora. Nie zawiedziesz się. A nie zbankrutujesz przy tym. Zapraszam i pozdrawiam
  17. Witaj, biorąc pod uwagę Heco Aurora 700, moim zdaniem najlepszą opcją z klasycznych tranzystorowych konstrukcji będzie Audiolab 8300A oraz Cambridge Audio CXA80. Z urządzeń lampowych świetnie wspólpracuje z Heco Fezz Audio Silver Luna. Każde z powyższych urządzeń zapewni mocny, szybki, swobodny dźwięk. Jako źródło cyfrowe osobiście zastosowałbym albo Yamaha WXAD-10, albo Klipsch Gate. Będzie to rozwiązanie lepszy niż Chromecast z jakimś przetwornikiem. Zapraszam serdecznie na odsłuchy, wypożyczenia oraz oczywiście indywidualne wyceny. Jeśli masz możliwość podjechania do naszego salonu, serdecznie zapraszam. Na miejscu mamy dziesiątki modeli wzmacniaczy, które w komfortowych warunkach możesz u nas posłuchać i porównać (w jednym pomieszczeniu i czasie, co jest bardzo ważne) i ewentualnie wypożyczyć dwa najbardziej odpowiadające.
  18. Dobrze ustawiony subwoofer z stereo jest niewidoczny i nie słyszalny. Stanowi całość przekazu Jednak w kinie jest inaczej. Ma walnąć, ma go być czuć!
  19. 1. Kinowy? Od rz800 i nowsze i inne firmy z konkurencyjnymi modelami 2. Tu będzie zdecydowanie na tak. Sprawdzona konfiguracja. 3. Jeśli amplituner będzie lepszy to tak. Jeśli nie będzie lepszy za mało wydajny to wracamy do punktu wyjścia . Pozdrawiam
  20. Nie da się tego zrobić. Serwis musiał by ci udostępnić starszy soft który musiał byś wgrać przez USB. Kolejna sprawa czy amplituner przyjmie to. Z reguły bowiem jest tak że domyślnie amplituner nie instaluje softu starszego. Można to zrobić przez.menu serwisowe. Ja się już tym nie bawię. Zostaje chyba pilic ich o odpowiedź. N sprawdzę masz atmosa w tym amplitunerze? Wykorzystujesz go??????
  21. No to nad 356 kosztuje tyle a gra znacznie lepiej. Xindak 06 to samo. Nawet Marantz pm6006 który jest znacznie tańszy. A ile na kolumny?
  22. Do Twoich kolumn, szczególnie jeśli zależy Ci na dobrej jakości dźwięku, musisz poszukać dobrego wzmacniacza i dodatkowo ewentualnie zewnętrzny odtwarzacz sieciowy. Może być zaproponowany przez kolegów Atoll IN100SE, chociaż moim zdaniem lepiej jeszcze sprawdzi się Advance Acoustics minimum model X-i75, a jeszcze lepszy będzie X-i105. Warto spojrzeć także na Musical Fidelity M2si. A jako odtwarzacz sieciowy możesz zastosować Yamaha WXAD-10 lub Klipsch Gate. Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, zapraszam serdecznie na odsłuchy oraz oczywiście indywidualne wyceny.
  23. Nazwę radia powinno ci wyświetlić. Ale utworu już nie. Masz taki guzik albo podobny jak displey czy coś takiego. On wtedy znienia informacje wyświetlane na ekranie głównym. Przyczytaj instrukcję. Jest to tam bankowo!:)
  24. Witam, zakupiłem Marshalle Major 3 BT - jakość dźwięku była dla mnie ok (może trochę za mało mięsistego dołu miały). Jednak po 30 minutach słuchania - odpadały mi uszy. Nie dość że było czuć że jedna strona się nagrzewa, to ogólnie były strasznie ciasne Co do wyglądu - to były w 100% w moim guście - idealne wręcz. Czy znacie modele do 450zł które stylowo są podobne do Marshalli - jednak mają lepszy dół i nie są tak "ciasne" ?
  25. 1. Może być wina kabla 2. Może być wina adaptera 2-1 3. Może być wina wtyczki że jest na odwrót Generalnie na pewno jest to wina pętli masy. Zaczął bym od połączenia pojedynczego. Bez tego adaptera. Później sprawdził inny kabel. Wireworld, melodika albo Oehlbach. Na końcu zmienić wtyczkę.
  26. @S4Home Dzieki za sugestie. Macie moze juz informacje kiedy bedzie u Was dostepny cxa 61/81? Mieliscie okazje juz ich posluchac i ocenic jak wypadaja na tle poprzednikow? Wroce jeszcze do mojego pytania, do klasycznego wzmacniacza typu nad c356 albo marantz pm 8006 bralibyscie streamer np. yamaha wxad-10 czy duet ca dac magic 100 + chromecast?
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...