Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Coś mniejszego T+A: All in One... Jakiś trójkącik... A na koniec trochę "fortepianu" na górze (Nie)szczęścia chodzą parami 🙂 Dotyczy to również monobloków czy końcówek mocy... Pozdrawiam
  3. DiBatonio

    Tidal vs CD

    To co zrobiłeś z tą wiedzą? https://www.audiostereo.pl/topic/151693-sotm-sms-200-ultra-neo-vs-sonore-opticalrendu/?do=findComment&comment=5673960 albo tą: https://www.audiostereo.pl/topic/151693-sotm-sms-200-ultra-neo-vs-sonore-opticalrendu/?do=findComment&comment=5674579 Straszne uogólnienie, straszne. A wiesz, że są tacy którzy nie zamienią brzmienia ze szpuli, czy winyla na żadne inne nawet to z CD? Też nie masz pytań? Akurat xangsane też miałem na warsztacie (robiłem XLR i RCA dla kogoś), są spoko w swojej cenie, ale nie przeceniałbym ich zbytnio i nie porównywał do wielokrotnie droższych. Takie opinie to raczej usprawiedliwianie własnych wyborów. Na FB jest taka grupa (nazwe zachowam dla siebie), na potęgę jadą na alliexpressowych kablach, zachwalaja, achy i ochy, a później kabelki lądują na giełdzie hifi, prym wiedzie jeden gość w odsprzedaży chińskich hajendów. 😉
  4. Zamówiłem chińczyki z Ali i to o chińskich nazwach.Nie są to żadne podróbki, a mają bardzo dobre opinie. Na sąsiednim forum jest temat o kablach z Ali , i kable tej akurat firmy koledzy mają i bardzo chwalą, że pobiły wielokrotnie droższe kable znanych firm. https://pl.aliexpress.com/item/1005003775879932.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.4.501a1c24dDkaVi&gatewayAdapt=glo2pol https://pl.aliexpress.com/item/1005004368114560.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.501a1c24dDkaVi&gatewayAdapt=glo2pol W sumie za te dwa zapłaciłem 850zł.
  5. Co kupić - płytę czy "podstawkę pod płytę"? Kable "nie grajom"... bo "som" zamknięte... Czyżby polskie kable Next Level Tech coś przeskrobały? Chyba nie, ale opakowanie jest charakterystyczne i świetnie pomyślane A może jakiś mały "Maczek" na początek? A obok śmieją się małe kolumny Eryk S. Kiedyś Ford T głównie w czarnym kolorze, więc Audia Flight nie gorsza. A wydawało się że głównie mamy srebrne... Esoteric tym razem jako źródło dźwięku.... a żeberka w tle pod oknami jako żródło ciepła 🙂 No chyba że T+A pogra głośniej i dodamy jeszcze jakiś wzmacniacz lampowy... Pozdrawiam
  6. Chmarski

    Tidal vs CD

    Ja postawiłem na BlueSound Node. Na razie gram na zwykłym kablu. Przed chwilą w ramach testu puściłem sobie Dylana "Oh Mercy" z CD podłączonego do niego po optyku i całość przez USB do wzmacniacza. Porównałem na szybko "Man in the Long Black Coat" z Tidalem. Tidal jest wyraźnie głośniejszy> Na razie się nie bawiłem w wyrównywanie głośności i dalsze testy, bo przyszło mi do głowy by dać im równiejsze szanse. We wzmacniaczu mm dwa wejścia optyczne. Jak mi się uda to w weekend połączę CD do jednego i BS do drugiego. Puszczę w tym samym czasie płytę i Tidala. Będę zmieniał wejścia i analizował.
  7. DS3x6

    Tidal vs CD

    Tak z ciekawości jakie xlr'y zamówiłeś?
  8. Mam dylemat z heco xt501 już kilka lat jestem osłuchany i chcę wskoczyć na wyższy poziom. Co wybrać gt 702/902 czy new statement? Mój Rz900 napewno da radę. Poradźcie czy new statement rzeczywiście brzmieniowo jest o półkę wyżej od gt.
  9. Jeśli chcesz po taniości ,a nieżle jakościowo to powinien wystarczyć Blueosound Node i z niego tylko jakimś w miarę niezłym kabelkiem USB do daca w Simply. Kolega @Chmarski ma tak rozwiązany stream i jest zadowolony.Tylko na ten kabelek warto wydać te 200-400zł. Ja też zmieniam swój system,wzmaka już kupiłem ,kable XLR i USB już zamówiłem, jeszcze zostaje mi kupić Eversolo DMP A8. Będę mógł grać i po analogu i po cyfrze, bo oba sprzęty mają dość dobre dacki. Arcam sa30 pójdzie na sprzedaż.
  10. Today
  11. Salon oferuje 3 pokoje odsłuchowe, choć najmniejszy przeznaczony jest głównie na prezentację słuchawek i wzmacniaczy słuchawkowych, zapoznanie się z ofertą gramofonów oraz rozmowy (ale można też posłuchać jak gra sprzęt na mniejszej powierzchni) , natomiast w dwóch większych pokojach możemy słuchać różnorakiego sprzętu podłączonego do dużych i mniejszych kolumn. Jest to stara przedwojenna kamienica więc powietrza nie zabraknie z uwagi na wysokość pomieszczeń 🙂 W ofercie m.in. elektronika Audia Flight, Esoteric, Goldmund, T+A, lampowe KR Audio, kolumny German Physics, Audio Vector, Gemstone, Magness, Nime Design, Ubisound, kable polskiego producenta Next Level Tech. Wzmacniacz słuchawkowy AURIS z dedykowanym zasilaczem, czyli piękne dwa "pudełka", do tego np. słuchawki T+A Kolekcja gramofonów... Kolejny pokój - mniejszy nie znaczy mały, a kolumn nigdy dość... a teraz front i tył - wreszcie gniazda głośnikowe blisko ziemi... To może coś tańszego? Albo jeszcze tańszego - wszak Audio Anatomy to także płyty... Napędzamy to co powyżej np. czymś przez duże "C" - a właściwie E jak Esoteric... Pozdrawiam
  12. Cześć. Ja do tego używam małego komputerka z i3. Kupiłem gdzieś w secondhandzie. Na win 10 z opcją udostępniania plików. Pobiera to około 15-20 watów. Wetknąłem tam ssd 1tb.
  13. Nie mysl ze bedzie latwo,milo i przyjemnie. Co to za plyta ktora zrobila Ci tak dobrze?
  14. Tomai

    Tidal vs CD

    Podzielę się przemyśleniami, pewnie nie wszystkim się spodobają, bo są chyba.... dość oldschool. Sprzedałem streamer Tagi. Rozglądam się za nowym. Musi mieć wyjście USB. Posłuchałem ostatnio DAC- a który jest w moim ostatnim nabytku czyli we wzmacniaczu Simply Italy. Gra super, tak jak charakter wzmacniacza, miękko , analogowo jak lampa. Myślę o używce SOtM SMS 200. Zen Stream odstrasza kiepską aplikacją i tysiącem innych problemów. Tak jak wielu na bank tutaj , czytam drugie forum . Rynsztoku dużo, ale czasem uda się znaleźć trochę wiedzy. Jak sobie poczytałem np. https://www.audiostereo.pl/topic/151693-sotm-sms-200-ultra-neo-vs-sonore-opticalrendu/ To wiecie co sobie pomyślałem ? Że jakiś streamer kupie z USB, ale jakbym miał $$$ inwestować ...to chyba w lepszy player CD. ( nie dlatego że żle gra, wręcz przeciwnie - ale taki kierunek bym obrał ) W tym wątku ludzie piszą......plusy, minusy,.... a w pewnym momencie....... UDAŁO SIĘ ZBLIŻYĆ DO CD.....aha.... okej. Nie mam pytań.
  15. W roku 1994 Count Grishnackh postanowil nagrac Dzielo: Burzum 'Hvis Lyset Tar Oss' Z powietrza.
  16. No to zostają jakieś bardzo podstawowe zestawy 5.0/5.1. Możesz puścić kable pod panelami, musisz kupić tylko odpowiednio cienkie kable, ewentualnie przygotować sobie pod nie bruzdy tak aby panele nie pracowały. Głośniki surround umieść na wysokości rogu w kuchni, oraz po drugiej stronie na ścianie. Idealnie by było gdybyś dał kanapę lekko w tył i w prawo. Głośniki przednie po bokach tych szafek, centralny pod TV. Wszystkie głośniki za wyjątkiem centralnego na wysokości uszu. W tym budzecie zeby zaczac to moze https://www.q21.pl/indiana-line-tesi-261-241-761.html a jako amplituner Yamaha V6A. Potem koniecznie dokupic subwoofer.
  17. W piątek 19 kwietnia nastąpi otwarcie nowego salonu audio w Warszawie przy ul. Długiej 16 na Starym Mieście. W imieniu salonu zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w pierwszy dzień w godzinach 9 - 17. https://audio.com.pl/sklepy/2916-high-end-alliance Podwójnie warto się tam pojawić - nie dość że premiera, to jeszcze na początek można też liczyć na ciekawe ceny 🙂 Firma High End Alliance to warszawska filia krakowskiego dystrybutora Audio Anatomy https://audioanatomy.pl/ Audio testowało 2 wzmacniacze firmy Audia Flight: FLS9 (w numerze 7/8 z 2022 roku) oraz FL Three S (nr 1 z 2024r) https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3544-audia-flight-fls9 https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3848-audia-flight-fl-three-s Jak już wejdziemy (wejście w bramę i w lewo w pierwsze drzwi) to na początek mamy główny pokój odsłuchowy... Trochę więcej kolumn... Bo nie ma lekko... Pozdrawiam PS. Zapewne po oficjalnym otwarciu salonu sprzęt będzie inaczej rozstawiony, ale na początek trochę zdjęć poglądowych na zachętę 🙂
  18. Podpiąłem Tannoy M2...i chyba już tak zostanie. Pierwsze wrażenie po przesiadce z Polk było straszne. Myślałem, że mi się coś stało z Wiimem. Mało basu ( inny bas, może tak, jakby lekki kocyk założony na kolumny ), ale po chwili już wszystko wróciło na swoje tory. Ten fragment Satrianiego także wypadł świetnie, chociaż Polk ma większą przestrzeń, lepszą głębię to ( nawet po korekcie PQ ) to "kłucie" górą nie dawało mi spokoju. Mój zestaw testowy utworów, porównywalnie co do jakości ( wiadomo Polk lepsza góra ). Chyba największa bolączka Polk(ów) to są wszelkie perkusyjne przeszkadzajki. Talerze brzmią ( nie zawsze, ale jak już...) bardzo metalicznie, co ( zapewne ) ma związek z obfitą górą. I teraz ostatnie zagadnienie, dla kogo ( jaki rodzaj muzyki zagra z Polk(ami)) są te kolumny? Wszelka muzyka gitarowa ( akustyczna ), muzyka elektroniczna ( z wyjątkami, może się zdażyć, że czasem "sieknie" sopranem ), blues, jazz. A co ( wg mnie ) słabiej wypadnie, to wszelki, szeroko rozumiany metal - jak wchodzą szybkie partie na perkusji połączone z pracą talerzy to robi się lekki zamęt. Chciałem coś w brzmieniu zmienić, zacząłem od "wzmacniacza". Może kiedyś do moich Tannoy M1 dokupię sub i na tym poprzestanę?...
  19. Fajnie że ma PRE OUT bo sam gra mocno przeciętnie. Wg kogo :gra mocno przeciętnie"? ...ale wg wielu recenzentów, tak się składa, że, to świetnie grający amplituner w Stereo, bo gra nadzwyczaj normalnie. Ciekawe, czy to zasługa zastosowania wzmacniacza klasy A/B?
  20. warto dopłacac do Pioneer VSX-LX504 ? czy ma tez Dirac Live?
  21. Cześć, Skladam nowy, bardziej budżetowy system. Musze kupić jakiś streamer (nie będę używał zewnętrznego DAC’a). Mysle nad Wiim pro plus, albo używany bluesound node 2i (tego drugiego kiedyś miałem). Nic innego nie przychodzi mi do głowy w granicach 1000 zl Chodzi mi tylko i wyłącznie o poziom dźwięku tych urządzeń względem siebie. Dzieki!
  22. Witam co możecie polecić Potrzebuje streamer jak najtańszy z tidal connect
  23. 5.2, czyli LCR + surround + 2 suby? Kominek będzie jak na wizualizacji? 5.2: Surround referencyjnie jest około 120 stopni od osi, a więc po bokach lekko z tyłu. 7.2: wówczas pierwsza para surround praktycznie po bokach, druga para (back surround) 135 stopni od osi. W obu przypadkach zachowujesz minimum 1m od głośnika do ucha, wysokość głośników na poziomie uszu. Jeśli będą dwa suby, to rozmieść je na przeciwległych rogach pomieszczenia, albo naprzeciwko siebie. Nie na jednej ścianie. Atmos.... Sufit masz za wysoko. Trzeba by było stosować wiszące glosniki. Mimo to zachęcam, to obecnie najbardziej zaawansowany tryb kina domowego bez porównania dający lepsze wrażenia od zwykłego systemu na jednej płaszczyźnie.
  24. A Panie, to nie mogą być? Fala dźwiękowa, to fala powietrzna, która uderza w bębenki. Im mniej odbić tej fali, tym lepiej. Dlatego często koncerty są w wielkich salach albo na zewnątrz. Wysoki sufit, to plus do akustyki. Minus w przypadku zakładania atmosów. Uważaj, bo doradzą Ci wg marży. Jakość jest zdecydowanie na dalszym planie. A makaron na uszy będą Ci nawijać. Na obecnym etapie skup się na poprowadzeniu kabli, bo to znikomy koszt. Potem znajdź czas na poszukiwania. Z pomocą np. tu na forum, sam ogarniesz projekt kabli. Elektryk ułoży kable.
  25. Wiecej zabawy z parametrycznym czyt. Jeszcze Wiecej presetów z regulacja nie tylko głębokości Ultradrive pro DCX2496 - używka do nabycia w kwocie "kieszonkowego" Myślę ze dało by sie to połączyć 🤔
  26. Panowie, w planach instalacja kina domowego w systemie 5.2 plus amplituner, w domu jednorodzinnym w salonie połączonym z kuchnią (około 40m2) z wysokim sufitem ok. 620cm. W planach: telewizor 77 cali gres na podłogach sufit płyty GK narożnik przed telewizorem na bocznej ścianie półki na rośliny/książki Wstawiam zdjęcia poglądowe - pierwotnie miała być antresola, ale zrezygnowaliśmy z niej, rozłożenie salonu do modyfikacji. Zastanawiam się nad ustawieniem głośników, głównie tył. Obecnie stan w trakcie doprowadzania do stanu deweloperskiego. W kwestii akustyki jestem zielony. Przeznaczenie głównie filmy/konsola, do stereo mam zestaw słuchawkowy. Nie jestem audiofilem, ale lubię czyste brzmienie. Możecie doradzić plan rozłożenia lub znacie firmy/salony w Krakowie, które za opłatą oferują instalację całego systemu? Kobieta i projektantka wnętrz gonią mnie z planem salonu Budżet 20 - 50 tyś. Z góry dziękuję za pomoc!
  1. Załaduj więcej aktywności


  • Dzisiejsze posty

    • Coś mniejszego T+A: All in One... Jakiś trójkącik... A na koniec trochę "fortepianu" na górze (Nie)szczęścia chodzą parami 🙂 Dotyczy to również monobloków czy końcówek mocy...   Pozdrawiam
    • To co zrobiłeś z tą wiedzą? https://www.audiostereo.pl/topic/151693-sotm-sms-200-ultra-neo-vs-sonore-opticalrendu/?do=findComment&comment=5673960 albo tą: https://www.audiostereo.pl/topic/151693-sotm-sms-200-ultra-neo-vs-sonore-opticalrendu/?do=findComment&comment=5674579 Straszne uogólnienie, straszne. A wiesz, że są tacy którzy nie zamienią brzmienia ze szpuli, czy winyla na żadne inne nawet to z CD? Też nie masz pytań?    Akurat xangsane też miałem na warsztacie (robiłem XLR i RCA dla kogoś),  są spoko w swojej cenie, ale nie przeceniałbym ich zbytnio i nie porównywał do wielokrotnie droższych. Takie opinie to raczej usprawiedliwianie własnych wyborów. Na FB jest taka grupa (nazwe zachowam dla siebie), na potęgę jadą na alliexpressowych kablach, zachwalaja, achy i ochy, a później kabelki lądują na giełdzie hifi, prym wiedzie jeden gość w odsprzedaży chińskich hajendów. 😉
    • Zamówiłem chińczyki z Ali i to o chińskich nazwach.Nie są to żadne podróbki, a mają bardzo dobre opinie. Na sąsiednim forum jest temat o kablach z Ali , i kable tej akurat firmy koledzy mają i bardzo chwalą, że pobiły wielokrotnie droższe kable znanych firm. https://pl.aliexpress.com/item/1005003775879932.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.4.501a1c24dDkaVi&gatewayAdapt=glo2pol https://pl.aliexpress.com/item/1005004368114560.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.5.501a1c24dDkaVi&gatewayAdapt=glo2pol W sumie za te dwa zapłaciłem 850zł.
    • Co kupić - płytę czy "podstawkę pod płytę"?   Kable "nie grajom"... bo "som" zamknięte... Czyżby polskie kable Next Level Tech coś przeskrobały? Chyba nie, ale opakowanie jest charakterystyczne i świetnie pomyślane A może jakiś mały "Maczek" na początek? A obok śmieją się małe kolumny Eryk S.   Kiedyś Ford T głównie w czarnym kolorze, więc Audia Flight  nie gorsza. A wydawało się że głównie mamy srebrne... Esoteric tym razem jako źródło dźwięku.... a żeberka w tle pod oknami  jako żródło ciepła 🙂 No chyba że T+A pogra głośniej i dodamy jeszcze jakiś wzmacniacz lampowy... Pozdrawiam
    • Ja postawiłem na BlueSound Node. Na razie gram na zwykłym kablu. Przed chwilą w ramach testu puściłem sobie Dylana "Oh Mercy" z CD podłączonego do niego po optyku i całość przez USB do wzmacniacza. Porównałem na szybko "Man in the Long Black Coat" z Tidalem. Tidal jest wyraźnie głośniejszy> Na razie się nie bawiłem w wyrównywanie głośności i dalsze testy, bo przyszło mi do głowy by dać im równiejsze szanse. We wzmacniaczu mm dwa wejścia optyczne. Jak mi się uda to w weekend połączę CD do jednego i BS do drugiego. Puszczę w tym samym czasie płytę i Tidala. Będę zmieniał wejścia i analizował.
    • Tak z ciekawości jakie xlr'y zamówiłeś? 
    • Mam dylemat z heco xt501 już kilka lat jestem osłuchany i chcę wskoczyć na wyższy poziom. Co wybrać gt 702/902 czy new statement? Mój Rz900 napewno da radę. Poradźcie czy new statement rzeczywiście brzmieniowo jest o półkę wyżej od gt.
    • Jeśli chcesz po taniości ,a nieżle jakościowo to powinien wystarczyć Blueosound Node i z niego tylko jakimś w miarę niezłym kabelkiem USB do daca w Simply. Kolega @Chmarski ma tak rozwiązany stream i jest zadowolony.Tylko na ten kabelek warto wydać te 200-400zł. Ja też zmieniam swój system,wzmaka już kupiłem ,kable XLR i USB już zamówiłem, jeszcze zostaje mi kupić Eversolo DMP A8. Będę mógł grać i po analogu i po cyfrze, bo oba sprzęty mają dość dobre dacki. Arcam sa30 pójdzie na sprzedaż.
    • Salon oferuje 3 pokoje odsłuchowe, choć  najmniejszy przeznaczony jest głównie na prezentację słuchawek i wzmacniaczy słuchawkowych, zapoznanie się z ofertą gramofonów oraz  rozmowy (ale można też posłuchać jak gra sprzęt na mniejszej powierzchni) , natomiast w dwóch większych pokojach możemy słuchać różnorakiego sprzętu podłączonego do dużych i mniejszych kolumn. Jest to stara przedwojenna kamienica  więc powietrza nie zabraknie z uwagi na wysokość pomieszczeń 🙂  W ofercie m.in. elektronika Audia Flight, Esoteric, Goldmund, T+A, lampowe KR Audio, kolumny  German Physics, Audio Vector, Gemstone, Magness, Nime Design, Ubisound,  kable polskiego producenta Next Level Tech. Wzmacniacz słuchawkowy AURIS z dedykowanym zasilaczem, czyli piękne dwa "pudełka", do tego np. słuchawki T+A Kolekcja gramofonów... Kolejny pokój - mniejszy nie znaczy mały, a kolumn nigdy dość... a teraz front i tył - wreszcie gniazda głośnikowe blisko ziemi... To może coś tańszego? Albo jeszcze tańszego - wszak Audio Anatomy to także płyty... Napędzamy to co powyżej np. czymś przez duże "C" - a właściwie E jak Esoteric...   Pozdrawiam
    • Cześć. Ja do tego używam małego komputerka z i3. Kupiłem gdzieś w secondhandzie. Na win 10 z opcją udostępniania plików. Pobiera to około 15-20 watów. Wetknąłem tam ssd 1tb. 
    • Nie mysl ze bedzie latwo,milo i przyjemnie. Co to za plyta ktora zrobila Ci tak dobrze?
    • Podzielę się przemyśleniami, pewnie nie wszystkim się spodobają, bo są chyba.... dość oldschool. Sprzedałem streamer Tagi. Rozglądam się za nowym. Musi mieć wyjście USB.  Posłuchałem ostatnio DAC- a który jest w moim ostatnim nabytku czyli we wzmacniaczu Simply Italy. Gra super, tak jak charakter wzmacniacza, miękko , analogowo jak lampa.  Myślę o używce SOtM SMS 200. Zen Stream odstrasza kiepską aplikacją i tysiącem innych problemów. Tak jak wielu na bank tutaj , czytam drugie forum . Rynsztoku dużo, ale czasem uda się znaleźć trochę wiedzy. Jak sobie poczytałem np.  https://www.audiostereo.pl/topic/151693-sotm-sms-200-ultra-neo-vs-sonore-opticalrendu/ To wiecie co sobie pomyślałem ? Że jakiś streamer kupie z USB, ale jakbym miał $$$ inwestować ...to chyba w lepszy player CD. ( nie dlatego że żle gra, wręcz przeciwnie - ale taki kierunek bym obrał ) W tym wątku ludzie piszą......plusy, minusy,.... a w pewnym momencie....... UDAŁO SIĘ ZBLIŻYĆ DO CD.....aha.... okej. Nie mam pytań.    
    • W roku 1994 Count Grishnackh postanowil nagrac Dzielo: Burzum 'Hvis Lyset Tar Oss' Z powietrza.      
    • No to zostają jakieś bardzo podstawowe zestawy 5.0/5.1. Możesz puścić kable pod panelami, musisz kupić tylko odpowiednio cienkie kable, ewentualnie przygotować sobie pod nie bruzdy tak aby panele nie pracowały.  Głośniki surround umieść na wysokości rogu w kuchni, oraz po drugiej stronie na ścianie. Idealnie by było gdybyś dał kanapę lekko w tył i w prawo. Głośniki przednie po bokach tych szafek, centralny pod TV. Wszystkie głośniki za wyjątkiem centralnego na wysokości uszu.  W tym budzecie zeby zaczac to moze https://www.q21.pl/indiana-line-tesi-261-241-761.html a jako amplituner Yamaha V6A. Potem koniecznie dokupic subwoofer.   
    • W piątek 19 kwietnia nastąpi otwarcie nowego salonu audio w Warszawie przy ul. Długiej 16 na Starym Mieście. W imieniu salonu zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych w pierwszy dzień  w godzinach 9 - 17. https://audio.com.pl/sklepy/2916-high-end-alliance Podwójnie warto się tam pojawić - nie dość że premiera, to jeszcze na początek można też liczyć na ciekawe ceny 🙂  Firma High End Alliance to warszawska filia krakowskiego dystrybutora Audio Anatomy https://audioanatomy.pl/ Audio testowało 2 wzmacniacze firmy Audia Flight: FLS9 (w numerze 7/8 z 2022 roku) oraz  FL Three S (nr 1 z 2024r) https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3544-audia-flight-fls9 https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/3848-audia-flight-fl-three-s   Jak już wejdziemy (wejście w bramę i w lewo w pierwsze drzwi) to na początek mamy główny pokój odsłuchowy... Trochę więcej kolumn... Bo nie ma lekko... Pozdrawiam PS. Zapewne po oficjalnym otwarciu salonu sprzęt będzie inaczej rozstawiony, ale na początek trochę zdjęć poglądowych na zachętę 🙂
  • Dzisiejsze tematy

×
×
  • Utwórz nowe...