Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. No to ES 20 spełnia te wymagania. Jeśli r200 "gra" podobnie to jak najbardziej. Rzekłbym nawet, że Polk lepiej gra jak nie kręcisz "potencjometrem" za bardzo.
  3. Oczekuję szczegółowości przy cichszy odsłuchu. Muzycznie dość szeroko: od klasyki przez elektro po death metal z naciskiem na rock, stoner rock.
  4. Powodów dla których ludzie mają sprzęt budżetowy może być kilka (nie tylko finansowy). Niestety takie jest życie że nie zawsze można mieć co się chce tylko co można.
  5. Dalej jestem w kropce, zamówiłem do porównania Heco Aurora 300 i Polk ES20 napędzane przez SMSL SA300. Wybór pomiędzy tymi dwoma był banalnie prosty. ES20 zmiotły Heco w moich warunkach odsłuchowych. Zależało mi głównie na mocnym i czystym basie i obecnej średnicy, liczyłem że, 32Hz w Heco zrobią robotę, ale okazało się, że to ES20 mają dużo lepszy bas, czysty i słyszalny już nawet od tych 27Hz, wiadomo że to nie to co subwoofer, ale dla mnie wystarczające. Generalnie i tak ES20 zagrały dla mnie lepiej i czyściej w całym zakresie. Jestem też zaskoczony, jak dobrze sprawują się w bliskim odsłuchu na biurku, zwłaszcza jak na swoje duże gabaryty. Już 60-70cm wystarczy, żeby głośniki znikły. Niestety tutaj zachwyt już lekko opada, bo okazuje się, że Edifiery wcale dużo nie odstają. Mają tweetery wstęgowe, może i małe, ale jednak 4 calowe drivery. Scena jest równie szeroka, znikają trochę dalej, bo z bliska jednak słychać mała średnicę divera, ale już tak z 80-90cm czasami głośniki są nie do odróżnienia. Robiłem ślepe testy żonie i moje odczucie się potwierdziły. Raz lepiej zagrają S360DB, raz ES20 i nie ma wyraźniej przewagi. Tam gdzie jest naprawdę niski bas wygrywają Edifiery, tam gdzie się dużo dzieje w całym zakresie tam lepiej sobie radzą Polk'i. Obu słucha się przyjemnie, ES20 męczą trochę mniej, ale jak dla mnie oba zestawy to głośniki na cały dzień słuchania. Biorąc pod uwagę, że S360DB grają super nawet bez DAC'a to dochodzę do wniosku, że są nie do pobicia w swojej cenie. SMSL + ES20 to przynajmniej 600zł więcej, a jakość dźwięku poprawia się tylko odrobinę. Do tego rozmiarowo dużo łatwiej zmieścić gdzieś Edifiery, Polk'i są naprawdę duże. Mam jeszcze trochę czasu na testy, więc pewnie jeszcze będzie podsumowanie i ostateczna decyzja.
  6. Wzmacniacz gra już od ponad 20 godzin. Mogę już chyba napisać coś o pierwszych i drugich wrażeniach. Żeby nie zgubić pewnych aspektów przypomnę najpierw jak to Aurum A8 wpadł do mnie na testy. Wiem, że nuda i kolejne linijki w poście nabite, które musicie przeczytać, ale myślę, że sytuacja ma niebagatelny wpływ na moje aktualne odczucia. Ja to i tak mam w głowie poukładane, więc piszę to dla Was żebyście nie musieli iluś stron wątku czytać by się nie pogubić (Ci którzy by się skusili, bo inni pewnie by olali ). W zeszłym roku do mojego Synthesis Roma 54DC+ wpadło prawdopodobnie za dużo prądu z gniazdka i się wyłączył na głucho. Roma pojechała do Włoch do naprawy bo nie bardzo wierzyliśmy w przepięcie. Ja kupiłem UPS Online żeby nie mieć problemów z przepięciami w przyszłości, a przy okazji zorganizować najlepsze zasilanie dla sprzętu jakie mogę mu w moich warunkach dać. Przy okazji się okazało, że już w tablicy elektrycznej mam zamienione przez elektryka L z N. Analiza uszkodzenia Romy się przedłużała - bardzo porządnie się do niej przykładali. Serwis w Polsce powiedział od razu przepięcie, Synthesis pracował nad nią na warsztacie przez ponad tydzień. Ja nie wiedząc jakie będą ostateczne ustalenia zacząłem się rozglądać za czymś innym w dobrej cenie. I wtedy wpadł mi w oko na Allegro wyprzedażowy Aurum A8. Zdziwiłem się, że Quadral produkował wzmacniacze. Zadzwoniłem do Bartka z @Na Temat Audio czy nie mogą mi pożyczyć jakiejś sztuki do odsłuchania. Udało się zorganizować i Aurum zawitał u mnie w domu. Od początku podłączony do UPSa. Pierwsze wrażenia z odsłuchu A8 były słabe. Chciałem go od razu spakować i wymienić na coś innego. Wzmacniacz był stłamszony i grał V'ką. Jednak już od początku pokazywał niebagatelne plusy - szerokość sceny i precyzja umiejscowienia na niej instrumentów, oraz detale w wysokich tonach, których wcześniej na moich kolumnach nie słyszałem. Z godziny na godzinę wzmacniacz zaczął się otwierać. Ostatecznie okazał się najlepszym dla mnie wzmacniaczem z jakim słuchałem moich kolumn. Wszystkie słuchane wcześniej umieściłbym przynajmniej o klasę niżej. Jedyne czego mi trochę brakowało to bas, który był mniej dociążony niż w Romie. Mimo wszystko podjąłem decyzję o zakupie tego wzmacniacza. Miałem go kupić w styczniu, ale z powodu różnych zawirowań finansowych nie udało mi się. Roma wróciła z serwisu. Nie wiem czy to kwestia naprawy i dopieszczenia jej przez Synthesisa, podłączenia jej pod UPS, a może obu naraz, w każdym razie Roma zmieniła swój styl grania. Bas już nie jest tak dociążony, środek już się tak bardzo nie pcha do pokoju, a w wysokich pojawiło się więcej wybrzmień. Ogólnie zmiana na plus jak dla mnie. I tu mamy sytuację gdy jakieś 4 miesiące później podłączam u siebie Aurum A9. Nie potrafię bardzo dokładnie opisać różnic w stosunku do A8, bo jednak jestem ostatnio przyzwyczajony do nowego, zmienionego brzmienia Romy, które już nie było aż takie bardzo odległe od brzmienia A8, niż przed naprawą/zmianą zasilania. Aurum A9 był zdecydowanie mniej "zamknięty w sobie" po wyjęciu z pudełka niż A8. Pierwsze co się rzuciło w uszy to bas. Jest dociążony, chyba bliższy temu co pokazywała Roma przed naprawą. Środek był wycofany, ale nie aż tak jak w A8. Wysokie też nie zachwyciły. Za to już od początku spodobała mi się scena. Chyba jeszcze trochę szerzej niż to pamiętam z A8. Precyzja ustawienia perkusji w "The Hell Hounds of Krim" King Crimson z koncertu "Live in Toronto" jeszcze lepsza. Tyle o pierwszych wrażeniach. Drugie też już mam. Chcecie czytać?
  7. Z es20, przy 20 m2 jest już za potężnie, r200 ( chyba ) są mocniejsze. Do 15 metrów? Wg mnie nie tędy droga. Zależy jeszcze czego oczekujesz.
  8. Narazie sprawdzam możliwości i opinie. Waham się również między Bluesound powernode a WiiM amp. Wiim tańszy o połowę ale jeśli Blue będzie lepszy muzycznie i w obsłudze to dorzucę kasy. Trzeba to wziąć na słuch.
  9. Niedawno też szukałem selektora dźwięku. Napotkałem się na jeden artykuł gdzie doradzano że jak już używać taki przełącznik to żeby posiadał pozycję 0 pomiędzy wyborem wzmacniaczy/amplitunerów. Pozycja neutralna gdzie rozłącza wszystkie obwody. Nie znam się dobrze na elektronice ale na chłopski rozum wydaje się to logiczne żeby zminimalizować opcję zwarcia dwóch wzmacniaczy. Wybrałem właśnie tego co doradzał wyżej Amarok, Dynavox. Produkt solidnie wykonany,robi to co do niego należy, w przyzwoitej cenie. Mam podłączony podobnie jak ty hybrydę (Unison Research) do stereo i amp Onkyo do kina domowego. Może lekko odczuły moje "drewniane uszy " spadek jakości przy stereo ale nie na tyle żeby rezygnować z przełącznika na rzecz przełączania kabli.
  10. Today
  11. Witam, w ostatnim tygodniu testowałem słuchawki Galaxy Buds 2, sprawowały się świetnie, aż po kilku dniach w trakcie słuchania nagle jakby coś się w nich przełączyło i utraciły diametralnie na jakości (brzmiały jak tańsze słuchawki) i po chwili wróciły do pierwotnej jakości. Lecz po około 30 sekundach problem znów się pojawił i działo się tak w kółko podczas słuchania, jakby co jakiś czas zmieniały jakość dzwięku. Myślałem, że to problem słuchawek, lecz później przetestowałem inne słuchawki - Liberty 3 pro. Po dwóch dniach działo się to samo. Czy problem może leżeć po stronie telefonu? Miał ktoś podobną sytuację?
  12. Diabli wiedzą, czego tam słuchają w tych słuchawkach. Może rechotu żab, albo dzięcioła. Panowie, będzie tylko „gorzej”, lub inaczej, jak kto woli. No nie mam wpływu na ten świat. Ale zawsze mam wpływ, by być tam, gdzie mi będzie dobrze.
  13. Często się zdarzają ale właśnie . Dlatego że ludzie zaniżają wymagania , bo nie chcą wydać więcej albo po części im pomogło więc już jest niby dobrze . Ale każdy sobie rzepkę skrobie . Nie wnikam nie ja będę korzystał 😊😉
  14. Witam wszystkich na forum !! Jestem nowym użytkownikiem i mam pytanie do wszystkich znających się na rzeczy. Szukam stereo do domu, wybrałem kolumny heco aurora 1000. Czy do tych kolumn będzie dobry wzmacniacz cambridge cxa60?? Czy nie będzie on za słaby, czy raczej muszę szukać cxa80?? Model 60 bardziej biorę pod uwagę ze względów finansowych bo można go jednak kupić troszkę taniej. Proszę o radę bo nie chciałbym wydawać PLN i ponownie szukać zaraz mocniejszego piecyka. Salon mam o powierzchni 37m2. Pozdrawiam
  15. W Audio opisali, trochę porównali no i posłuchali, ale nie doczytałem z jakimi kolumnami. Naturalne brzmienie, więc to dobrze chyba. Zapytałbym, dopłacił za gwarancję na 5 lat i sprzęcicho na lata. I szukamy kolumn😉
  16. To minidsp. Ale żeby to samemu ustawić to trzeba trochę posiedzieć i przede wszystkim poczytać (pomiary, generacja filtrów, implementacja ich itd.) Można to też kupić z dirac live (będzie drożej) ale łatwiej (co nie znaczy łatwo). Jest o tym sporo na tym forum. Inna droga ale nie tania to kupić wzmacniacz z korekcją akustyki ale tu już wchodzimy w kwoty bliżej 10k pln.
  17. Takie rzeczy tez sie zdarzaja 😃 Zgadza sie, jest calkiem dobrze 🙂 Chodzilo mi o cos takiego jak np. MONACOR MDSP-24/HD, bo cos takiego chyba sluzy do niwelowania modow? Tak jak juz wspominalem, nie jestem jeszcze w temacie. Czy takie urzadzenia zaczynaja sie cenowo od ponad 1000zl?
  18. A nie da się przesunąć telewizora? Podstawa jest węższa niż szerokość całego tv, po przesunięciu zrobi się szerzej dla lampiaka.
  19. Może być fajne połączenie. Masz już je ?
  20. Przede wszystkim jest peq i nawet nie degraduje brzmienia. Nie zapominajmy że rozmawiamy o sprzęcie mocno budżetowym i nie wiem czy inne streamery w tym budżecie mają peq lub chociaż geq, a jak mają to jak im to działa. Najlepiej... Laptop, a tutaj to już mozna płynąć np. to co pisze kolega @Dedal. Nie chcę Cię martwić ale jak będziesz się zagłębiał w dsp to dowiesz się że choć dużo można poprawić to niestety tanio i łatwo nie jest i niestety nie jest to lek na całe zło - wszystkich problemów z akustyką nie załatwi.
  21. Tanie ale ogarnia jak drogie 🤔 Nie ma tak łatwo , znajdzie się nie jeden który powie że coś taniego mu ogarnia no ale .... właśnie te ale to słowo klucz .
  22. @Tomasz S. dzięki. Zaraz sprawdzę.
  23. Ktoś polecał tego ampa w połączeniu z Polk r200. Co myślicie? Na 15m2 nie będzie za mocno?
  24. To by bylo cos🙂 Ten peq w wiim jest jak dla mnie troche zbyt podstawowy. Czy jest jakies zewnetrzne niedrogie urzadzenie, ktore moglbym polaczyc z wiimem, zeby miec wiecej opcji? (Poki co nie zaglebialem sie jeszcze w temat dsp.)
  25. Szczególnie jak kogoś poniesie i robi przy tym "air guitar" (widziałem). Ale to i tak nic w porównaniu z SMS-owaniem podczas jazdy.
  26. @maderosW takim razie może wykorzystać EQ z Wiim. W aplikacji to powinno być mniej więcej tak.
  27. Wracając do tematu. Postanowiłem przetestować urządzenie które robi nie małe zamieszanie w świecie audio mianowicie Wiim Amp. Mam go od paru godzin i testuje. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Na szczegółową opinie potrzebuje więcej czasu. Jedno co mogę powiedzieć na teraz w porównaniu do Sabaja a30a widać zdecydowanie mniejszą moc i to mocno. W Sabaju poziom głośności na 60 w 80 stopniowe skali był w moim pomieszczeniu mega głośny. W Wiim udało mi się zamknąć regulator i to nie jest poziom Sabaja przy 60.
  1. Załaduj więcej aktywności


  • Dzisiejsze posty

    • No to ES 20 spełnia te wymagania. Jeśli r200 "gra" podobnie to jak najbardziej. Rzekłbym nawet, że Polk lepiej gra jak nie kręcisz "potencjometrem" za bardzo. 
    • Oczekuję szczegółowości przy cichszy odsłuchu. Muzycznie dość szeroko: od klasyki przez elektro po death metal z naciskiem na rock, stoner rock. 
    • Powodów dla których ludzie mają sprzęt budżetowy może być kilka (nie tylko finansowy). Niestety takie jest życie że nie zawsze można mieć co się chce tylko co można.
    • Dalej jestem w kropce, zamówiłem do porównania Heco Aurora 300 i Polk ES20 napędzane przez SMSL SA300. Wybór pomiędzy tymi dwoma był banalnie prosty. ES20 zmiotły Heco w moich warunkach odsłuchowych. Zależało mi głównie na mocnym i czystym basie i obecnej średnicy, liczyłem że, 32Hz w Heco zrobią robotę, ale okazało się, że to ES20 mają dużo lepszy bas, czysty i słyszalny już nawet od tych 27Hz, wiadomo że to nie to co subwoofer, ale dla mnie wystarczające. Generalnie i tak ES20 zagrały dla mnie lepiej i czyściej w całym zakresie. Jestem też zaskoczony, jak dobrze sprawują się w bliskim odsłuchu na biurku, zwłaszcza jak na swoje duże gabaryty. Już 60-70cm wystarczy, żeby głośniki znikły. Niestety tutaj zachwyt już lekko opada, bo okazuje się, że Edifiery wcale dużo nie odstają. Mają tweetery wstęgowe, może i małe, ale jednak 4 calowe drivery. Scena jest równie szeroka, znikają trochę dalej, bo z bliska jednak słychać mała średnicę divera, ale już tak z 80-90cm czasami głośniki są nie do odróżnienia. Robiłem ślepe testy żonie i moje odczucie się potwierdziły. Raz lepiej zagrają S360DB, raz ES20 i nie ma wyraźniej przewagi. Tam gdzie jest naprawdę niski bas wygrywają Edifiery, tam gdzie się dużo dzieje w całym zakresie tam lepiej sobie radzą Polk'i. Obu słucha się przyjemnie, ES20 męczą trochę mniej, ale jak dla mnie oba zestawy to głośniki na cały dzień słuchania. Biorąc pod uwagę, że S360DB grają super nawet bez DAC'a to dochodzę do wniosku, że są nie do pobicia w swojej cenie. SMSL + ES20 to przynajmniej 600zł więcej, a jakość dźwięku poprawia się tylko odrobinę. Do tego rozmiarowo dużo łatwiej zmieścić gdzieś Edifiery, Polk'i są naprawdę duże. Mam jeszcze trochę czasu na testy, więc pewnie jeszcze będzie podsumowanie i ostateczna decyzja.
    • Wzmacniacz gra już od ponad 20 godzin. Mogę już chyba napisać coś o pierwszych i drugich wrażeniach. Żeby nie zgubić pewnych aspektów przypomnę najpierw jak to Aurum A8 wpadł do mnie na testy. Wiem, że nuda i kolejne linijki w poście nabite, które musicie przeczytać, ale myślę, że sytuacja ma niebagatelny wpływ na moje aktualne odczucia. Ja to i tak mam w głowie poukładane, więc piszę to dla Was żebyście nie musieli iluś stron wątku czytać by się nie pogubić (Ci którzy by się skusili, bo inni pewnie by olali ). W zeszłym roku do mojego Synthesis Roma 54DC+ wpadło prawdopodobnie za dużo prądu z gniazdka i się wyłączył na głucho. Roma pojechała do Włoch do naprawy bo nie bardzo wierzyliśmy w przepięcie. Ja kupiłem UPS Online żeby nie mieć problemów z przepięciami w przyszłości, a przy okazji zorganizować najlepsze zasilanie dla sprzętu jakie mogę mu w moich warunkach dać. Przy okazji się okazało, że już w tablicy elektrycznej mam zamienione przez elektryka L z N.  Analiza uszkodzenia Romy się przedłużała - bardzo porządnie się do niej przykładali. Serwis w Polsce powiedział od razu przepięcie, Synthesis pracował nad nią na warsztacie przez ponad tydzień. Ja nie wiedząc jakie będą ostateczne ustalenia zacząłem się rozglądać za czymś innym w dobrej cenie. I wtedy wpadł mi w oko na Allegro wyprzedażowy Aurum A8. Zdziwiłem się, że Quadral produkował wzmacniacze. Zadzwoniłem do Bartka z @Na Temat Audio czy nie mogą mi pożyczyć jakiejś sztuki do odsłuchania. Udało się zorganizować i Aurum zawitał u mnie w domu. Od początku podłączony do UPSa. Pierwsze wrażenia z odsłuchu A8 były słabe. Chciałem go od razu spakować i wymienić na coś innego. Wzmacniacz był stłamszony i grał V'ką. Jednak już od początku pokazywał niebagatelne plusy - szerokość sceny i precyzja umiejscowienia na niej instrumentów, oraz detale w wysokich tonach, których wcześniej na moich kolumnach nie słyszałem. Z godziny na godzinę wzmacniacz zaczął się otwierać. Ostatecznie okazał się najlepszym dla mnie wzmacniaczem z jakim słuchałem moich kolumn. Wszystkie słuchane wcześniej umieściłbym przynajmniej o klasę niżej. Jedyne czego mi trochę brakowało to bas, który był mniej dociążony niż w Romie. Mimo wszystko podjąłem decyzję o zakupie tego wzmacniacza. Miałem go kupić w styczniu, ale z powodu różnych zawirowań finansowych nie udało mi się. Roma wróciła z serwisu. Nie wiem czy to kwestia naprawy i dopieszczenia jej przez Synthesisa, podłączenia jej pod UPS, a może obu naraz, w każdym razie Roma zmieniła swój styl grania. Bas już nie jest tak dociążony, środek już się tak bardzo nie pcha do pokoju, a w wysokich pojawiło się więcej wybrzmień. Ogólnie zmiana na plus jak dla mnie. I tu mamy sytuację gdy jakieś 4 miesiące później podłączam u siebie Aurum A9. Nie potrafię bardzo dokładnie opisać różnic w stosunku do A8, bo jednak jestem ostatnio przyzwyczajony do nowego, zmienionego brzmienia Romy, które już nie było aż takie bardzo odległe od brzmienia A8, niż przed naprawą/zmianą zasilania.    Aurum A9 był zdecydowanie mniej "zamknięty w sobie" po wyjęciu z pudełka niż A8. Pierwsze co się rzuciło w uszy to bas. Jest dociążony, chyba bliższy temu co pokazywała Roma przed naprawą. Środek był wycofany, ale nie aż tak jak w A8. Wysokie też nie zachwyciły. Za to już od początku spodobała mi się scena. Chyba jeszcze trochę szerzej niż to pamiętam z A8. Precyzja ustawienia perkusji w "The Hell Hounds of Krim" King Crimson z koncertu "Live in Toronto" jeszcze lepsza. Tyle o pierwszych wrażeniach.   Drugie też już mam. Chcecie czytać?
    • Z es20, przy 20 m2 jest już za potężnie, r200 ( chyba ) są mocniejsze. Do 15 metrów? Wg mnie nie tędy droga. Zależy jeszcze czego oczekujesz.
    • Narazie sprawdzam możliwości i opinie. Waham się również między Bluesound powernode a WiiM amp. Wiim tańszy o połowę ale jeśli Blue będzie lepszy muzycznie i w obsłudze to dorzucę kasy. Trzeba to wziąć na słuch. 
    • Niedawno też szukałem selektora dźwięku. Napotkałem się na jeden artykuł gdzie doradzano że jak już używać taki przełącznik to żeby posiadał pozycję 0 pomiędzy wyborem wzmacniaczy/amplitunerów. Pozycja neutralna gdzie rozłącza wszystkie obwody. Nie znam się dobrze na elektronice ale na chłopski rozum wydaje się to logiczne żeby zminimalizować opcję zwarcia dwóch wzmacniaczy. Wybrałem właśnie tego co doradzał wyżej Amarok, Dynavox. Produkt solidnie wykonany,robi to co do niego należy, w przyzwoitej cenie. Mam podłączony podobnie jak ty hybrydę (Unison Research) do stereo i amp Onkyo do kina domowego. Może lekko odczuły moje "drewniane uszy " spadek jakości przy stereo ale nie na tyle żeby rezygnować z przełącznika na rzecz przełączania kabli.
    • Witam, w ostatnim tygodniu testowałem słuchawki Galaxy Buds 2, sprawowały się świetnie, aż po kilku dniach w trakcie słuchania nagle jakby coś się w nich przełączyło i utraciły diametralnie na jakości (brzmiały jak tańsze słuchawki) i po chwili wróciły do pierwotnej jakości. Lecz po około 30 sekundach problem znów się pojawił i działo się tak w kółko podczas słuchania, jakby co jakiś czas zmieniały jakość dzwięku. Myślałem, że to problem słuchawek, lecz później przetestowałem inne słuchawki - Liberty 3 pro. Po dwóch dniach działo się to samo. Czy problem może leżeć po stronie telefonu? Miał ktoś podobną sytuację?
    • Diabli wiedzą, czego tam słuchają w tych słuchawkach. Może rechotu żab, albo dzięcioła. Panowie, będzie tylko „gorzej”, lub inaczej, jak kto woli.  No nie mam wpływu na ten świat. Ale zawsze mam wpływ, by być tam, gdzie mi będzie dobrze. 
    • Często się zdarzają ale właśnie . Dlatego że ludzie zaniżają wymagania , bo nie chcą wydać więcej albo po części im pomogło więc już jest niby dobrze . Ale każdy sobie rzepkę skrobie . Nie wnikam nie ja będę korzystał 😊😉
    • Witam wszystkich na forum !! Jestem nowym użytkownikiem i mam pytanie do wszystkich znających się na rzeczy.  Szukam stereo do domu, wybrałem kolumny heco aurora 1000. Czy do tych kolumn będzie dobry wzmacniacz cambridge cxa60?? Czy nie będzie on za słaby, czy raczej muszę szukać cxa80?? Model 60 bardziej biorę pod uwagę ze względów finansowych bo można go jednak kupić troszkę taniej. Proszę o radę bo nie chciałbym wydawać PLN i ponownie szukać zaraz mocniejszego piecyka. Salon mam o powierzchni 37m2. Pozdrawiam
    • W Audio opisali, trochę porównali no i posłuchali, ale nie doczytałem z jakimi kolumnami. Naturalne brzmienie, więc to dobrze chyba. Zapytałbym, dopłacił za gwarancję na 5 lat i sprzęcicho na lata. I szukamy kolumn😉
    • To minidsp. Ale żeby to samemu ustawić to trzeba trochę posiedzieć i przede wszystkim poczytać (pomiary, generacja filtrów,  implementacja ich itd.) Można to też kupić z dirac live (będzie drożej) ale łatwiej (co nie znaczy łatwo).  Jest o tym sporo na tym forum. Inna droga ale nie tania to kupić wzmacniacz z korekcją akustyki ale tu już wchodzimy w kwoty bliżej 10k pln.
    • Takie rzeczy tez sie zdarzaja 😃 Zgadza sie, jest calkiem dobrze 🙂 Chodzilo mi o cos takiego jak np. MONACOR MDSP-24/HD, bo cos takiego chyba sluzy do niwelowania modow? Tak jak juz wspominalem, nie jestem jeszcze w temacie. Czy takie urzadzenia zaczynaja sie cenowo od ponad 1000zl? 
  • Dzisiejsze tematy

×
×
  • Utwórz nowe...