Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

1. Ostatnia godzina
  2. Promocja na wszystkie wersje rodzinne, Hifi itp. :10zł. na 150 dni. Właśnie sam wziąłem HiFi. Na FB wyskoczyła informacja o promocji.
  3. Dziękuję za pomoc, tylko czy jest szansa w moim przypadku obejść brak wejścia optycznego i HDMI, tv Samsung UE55M5672AUXXH.
  4. Masz płytę wydaną w jakimś tam okresie - płyty zwykle zgrywane sa do flaców i przepuszczone przez wtyczkę do foobara która analizauje DR Robisz to samo i porównujesz wyniki AVG -średni DR MAX i MIN chyba nie trzeba tłumaczyć
  5. Ja ta Twoim miejscu nie wymieniał bym Yamahy na Cambridge'a. Mimo, że to wzmak to jednak też stoi po jasnej stronie mocy. Zakup poprzedz wypożyczeniem sprzętu bo inaczej może być to wymiana siekierki na kijek.
  6. Wiem, wiem... Dlatego biorę pod uwagę również kolumny naścienne. I jestem świadomy, że muzyka będzie w tle, ale żeby to było fajne tło Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  7. @DamianRyn ciekawy projekt. Wrzuć fotki jak już skończysz szafkę.
  8. ArQ

Onkyo A-9130 vs TX-8220

I całkiem przypadkiem posiadasz takowy?;)
  9. Witam Z dnia na dzień dokładam do budżetu i chyba troche z wyglądu uparłem się na CA - bardzo mi sie podoba. Mam pytanie cxym rózni sie CA CXA80 od CXA60 oprócz mocy i usb ? Chodzi mi konkretnie czy jakość dzwieku również jest odczuwalnie lepsza ? Chcę kupic raz a dobrze,wzmacniacz ma zostać na dłuższy czas a kolumny zmienię w miarę upływu czasu.
  10. Czy przypadkiem nagrania które masz na płytach nie zostały poddane obróbce uwydatniającej skraje pasma i dlatego lepiej brzmią, a te z serwisu streamingowego nie zostały poddane tej obróbce.
  11. Today
  12. Myślę że wyszedł fajnie grający system. Zapewne lepiej niż wiele znacznie droższych i jest dobrze wyposażony funkcjonalnie.
  13. Gówienko już u mnie i świetnie pracuje, a jego funkcja już jest bezcenna w zestawie jaki posiadam. Doszło dość szybko raptem niecałe 2 tygodnie. Nie odczuwam żadnych zmian w mocy, jakości czy głośności utworów a ostatnio wałkuję to samo na jednakowym poziomie wzmaka więc zakup udany. Samo urządzenie dość solidne włącza się natychmiast, przełącza również, choć koszt kabli i wtyków, aby to wszystko spiąć przerósł cenę samego urządzenia, to było warto. Niestety nie da się zaciemnić wyświetlacza, daje jak z latarni.
  14. No to jest dobra cena za nowiutka. jestes sklepem?
  15. No to sprawdź elac b6 z RN,602 moim zdaniem budżetowe a bardzo przyjemne granie
  16. Nowy: Marantz pm6006, magnat ma 780 Używany : marantz pm80,
  17. Zwiększ waż albo daj sobie spokoj. Gdzie kolumny instalacyjne do odsłuchu stereo w takim salonie. No chyba że chcecie muzykę w tle? Rozumiem że mocno w tle wtedy.
  18. Strasznie chaotycznie wybrałeś ten sprzęt. Aurora 700 jest obok kolumn które są ewidentnie od niej gorsze. Podobnie w przypadku elektoniki. 303 a 803 to tylko podobne numerki. Produkt totalnie odmienne. Delikatnie ponad 5k to zdecydowanie 803z aurora 700. Trzymając się budżetu bliżej to cxa60 od Cambridge + chromecast audio lub odpowiednik i aurora 700. Ewentualnie monitor audio bronze 6 z magnat mr780. Zapraszam na odsłuch.
  19. U mnie in100se, kupiłem używany za chyba 2400. Jeżeli rn602 to był pierwszy poważny sprzęt , to zabawa dopiero się zaczyna, trochę aż zazdroszczę masz dziesiątki różnych brzmień i każde trochę się różni, sprzęty nowe ,używane i każdy na swój sposób inny. Mając 3 tys wśród wzmacniaczy ( zwłaszcza używanych ) już zaczyna być fajnie. Sprawdź np Cambridge audio cxa80, nad c365, nad c368, Yamahe 701, Atoll in100se, Marantz pm8005, magnat mr780 itd. Posłuchaj ile możesz i będziesz wiedział co Ci się podoba. Obstawiam ,że najpóźniej 6 miesięcy dalej zmienisz kolumny
  20. Denon pma860 Albo Harman najlepiej hk680 ale raczej nie do dostania w tej cenie. Niższy model też będzie ok. Pozdrawiam
  21. Emit 20! Ale nie wykorzystasz ich w 100 procentach. Jeśli nie zmienisz amplitunera to polecam magnat 753 albo heco celan GT 302 albo ich odpowiedniki nowej serii. Mocne konkretne i nie trudne do napędzenia granie. Pozdrawiam
  22. No to polecam ci faktycznie starszy 9050 albo nad 326bee. Pozdrawiam
  23. Od 1000 do 400 000 Jakoś tak plus minus.
  24. S4Home

Zestaw

W pierwszej kolejności wogole przemysł opcje tej szafki. Już widzę że będzie problem z położeniem elektroniki. Temat wkładania jej w piłkę jest ostatnio tak częsty jak Mikołaj w galeriach co do samego sprzętu. to pomieszczenie jest spore. Moim zdaniem opcja kolumn podłogowych jest tu bardziej trafna. Jakie to natomiast kolumny jaka elektronika zależy od infyeifualnego odsluchu. Ciemniejsze gęstsze elac f6, heco aurora 700 Jaśniejsze monitor audio bronze 6 , magnat signature 505. Elektroniki jest dużo. Zależy od kolumn. Zapraszam do odsłuchu. Pozdrawiam
  25. Sprzedam znakomite monitory Wharfedale Diamond 9.1. Głośniki w stanie idealnym, jedyny mankament to lekko przytarta osłona na jednej z kolumn, co jest widoczne na zdjęciu. Oprócz tego żadnych otarć, obić, itp. Cena 559zł, możliwość wysyłki.
  1. Załaduj więcej aktywności
  • Utwórz nowe...