Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Powtórzę - USB Audio w Wiimie Ultra jest dla pendraków i dysków zewnętrznych to nie jest wyjście USB Audio dla DAC... Jeśli chcemy go używać jako trasportu to tylko po optyku lub COAX
  3. Nowe były za 2650 zł + wysyłka (2800 z wysyłką z DE).
  4. Czym to najlepiej podłączyć pod głośnik? Czy można przesłać dźwięk ze streamera do głośnika w łazience? Jaki musiałbym kupić głośnik?
  5. W AIWA gra tylko jeden kanał, ale jak to mówią "w stereo lepiej mieć jeden kanał dobry, niż dwa średnie". Tak zapytałem o te MA, bo cenka była dobra, okazyjna. Ale już po promce. Wcześniej spóźniłem się na Marantza 7000N, a teraz MA rozeszły się jak ciepłe bułki. Ehhh.
  6. Skoro tak, to sobie umawiaj odsłuchy różnych kolumn i wzmacniaczy. Osłuchaj się i w międzyczasie zbieraj pieniądze na czas gdyby Aiwa wyzionęła ducha. Może uda Ci się zebrać tyle by wejść wyżej niż to co aktualne rozważasz. Salonów w Warszawie trochę masz. Jak weźmiesz wolne, to może i do Pabianic się umówisz.
  7. Mam w tym tygodniu ochote na wydania od naszych rodzimych artystow/muzykow. Dzis przesluchalem pare albumow i postanowilem tym jak ze przyjemnym brzmieniem gitary akustycznej w towrzystwie perkusji oraz kontrabasu z wami sie podzielic. Pozdrowienia... Simple Joy Marcin Olak Trio https://tidal.com/browse/album/16678850?u
  8. Mam w tym tygodniu ochote na wydania od naszych rodzimych artystow/muzykow. Dzis przesluchalem pare albumow i postanowilem tym jak ze przyjemnym brzmieniem gitary akustycznej w towrzystwie perkusji oraz kontrabasu z wami sie podzielic. Pozdrowienia... Simple Joy Marcin Olak Trio https://tidal.com/browse/album/16678850?u
  9. Tam już za drogo trochę. Moja Aiwa rocznik 1981 wciąż dobrze gra.
  10. Nie kupiłem, może coś na targowisku na Kole będą mieli
  11. W sensie tak dobrze grają i chce się wiecej, czy może altecki do zmiany ;)?.(żart, pewnie nie do ruszenia z tego mieszkania). Ostatnio słuchałem wiekszych braci z tej firmy; D 20R z lampą ...i w blusowych klimatach fajnie wypadły, gorzej w klimatach które lubię czyli elektronice, ale i lampa nie do tego jak i być może te kolumny(na plus poteżne zejście na basie jak ktoś lubi). Za to b&w moje granie. Słuchałem z devialetem 140, bo znajomy sie przymierza jak i z lampą. W obu przypadkach dawały rade pod to co słucham. Ps. Słaba jakość; jeszcze nie nauczyłem się robić ładnych zdjęć.
  12. Myślę ,że @Tweeter2016 to jeszcze nic długo nie kupi,na razie się cały czas zastanawia.Na początku wydawało się ,że szuka naprawdę dobrego sprzętu, a ostatnio zjechał coś za bardzo na tak zwaną budżetówkę.
  13. Zawsze się znajdą tacy co będą psioczyć, że niska seria i budżetówka. Ostatecznie, to i tak Ty będziesz z nimi żył, a nie oni. Własnego odsłuchu nic nie zastąpi.
  14. Today
  15. Z brzmienia tych kolumn jesteś zadowolony? Na drugim forum psioczą, ze nie warto Bronzów, bo niska seria, budżetówka i w ogóle nie warte uwagi
  16. Bardzo fajnie, ale 8-9k chyba najtańsze z nich kosztuje.
  17. Urządzenia Rose są zwykle większe. Fajnie to wygląda.
  18. Koreańskie urządzenia ROSE mają wyświetlacze pokrywające prawie cały panel.
  19. TV ma kilka HDMI, ale tylko jedno z ARC (lub nowsze eARC), oprócz klasycznej funkcji wejścia do TV służy także do podłączenia ze sprzętem audio - jak Twoje Audio Pro, soundbar czy amplituner. Pozostałe wejścia HDMI w TV są zwykle i do nich podłączasz napędy, dekodery, konsole itd.
  20. To jest zestaw, który możesz odsłuchać w salonach Top-HiFi. Zadzwoń lub podjedź i umów się na odsłuch, lub wypożycz do domu by to sprawdzić.
  21. Moim zdaniem super fajnie by wyglądało gdyby cały przedni panel był ekranem a gałka była na górze jak w naim muso.pewnie by to nieźle wywindowało cenę niestety.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...