Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. @Pitt39 Jaki masz teraz sprzęt? Masz coś od Wiim? Jeżeli tak, zrób to co poradził ci Palmos. Ja u siebie zrobiłem dokładnie tak samo, wyciszyłem w EQ najbardziej rezonujące częstotliwości i różnica była na prawdę duża. Sprawdź to koniecznie u siebie. Możliwe, że pozbędziesz się problemu.
  3. A kto to wie , Mateusz różne rzeczy mówi . Raz ,że kolegów nie ma ,drugi raz że mam masę na dodatek ałdiofili . Raz że sam , a na Olx konto z kobietą 🤗 . Raz że się zna a raz że nie wie 🤷🏿‍♂️ Człowiek zagadka 😎
  4. Fyne F500 to już drugie tyle co za Polk ( mniej więcej). Piotrze, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, które kolumny są lepsze "niż te tutaj"?
  5. Wydaje mi się, że to audiofile tworzą tematy i kreują rzeczywistość, np. słysząc różnice pomiędzy kablami ethernetowymi.
  6. Tak wysoko chcialem je dac. Czyli lepiej od razu kupic plaskie i pozniej zamontowac je w suficie? A na przedniego atmosa tez lepszy bedzie plaski na 5.2.4?
  7. ok dziekuje, poczytam o tych sprzetach.
  8. Today
  9. Kup sobie 34 cale uwqhd. Przyzwoite modele można kupić za ok 2k.
  10. W/g jednego z salonów, wielu właścicieli Audio Analogue Aacento, używa jego wyjścia słuchawkowego. Ja sam testowałem Denona AH D9200 vs Hifiman Arya Organic na McIntosh M12000, nie mieli akurat wolnego słuchawkowego. Bardzo to przyjemnie brzmialo. W takim przypadku bez sensu chyba, byłoby kupowanie osobnego wzmacniacze na sluchawki.
  11. Na pewno nieliczni ,ale właściciel bloga ,który ma wgląd do wyników ankiet pisał,że zdarzają się odpowiedzi,że ktoś sprawdzał na systemie za ok 30000 USD więc komuś tam chce się porównać. Co ciekawe ktoś w komentarzach pisał,że na kolumnach wydaje mu się,że wychwyca różnice a na słuchawkach nie. Trochę też atmosferę podkręca to,że różnica między najtańszym a najdroższym jest > stukrotna więc pewnie to DAC za grube tysiące.
  12. AudioTube

    Tidal vs CD

    Piotr, profesjonalna branża tworzy tematy, kreuje rzeczywistość. Audiofile wyprzedzają branżę o krok💪
  13. Nie wiem czy jestem wrażliwy. Nie musiał bym scrolowac w bok. No ale tak czy siak nie stać mnie.
  14. Myslisz? ChatGPT by wiedział że to jest od zarania dziejów. Ale no może.
  15. Tu nie chodzi o to czy jest dobry czy nie. Może nie jest wciśnięty albo wtyk w którymś miejscu zaśniedział. Miałem tak. Warto zobaczyc czy wszędzie ma ten sam kolor - miedzi.
  16. Heco Aurora 700, ELAC F5/F6, mniejsze Monitor Audio Bronze 200, Dali oberon 5, AE120 No jest wybór. Pada tez pytanie nowe czy używane.
  17. Akurat jak ktoś jest wrażliwy na ostrość czcionek to qd-oled tez nie są najlepszym wyborem.
  18. Też się zastanawiam co ten posty wyżej od Twojego tu robi. Rok czasu
  19. Tak bo on po dłuższym wypieciu z pradu zapewne zgubił ustawienia. Zrobiło się to samo co reset. Więc CEC, tak.
  20. No powiem Ci że ciezko. Ja bym zmienił kolumny a nie amplituner. Jak zmieniać to tylko dalej idąc w to Arcam AVR10/11 albo NAD 778. Tego nie słuchałem. Starszy mnie nie porwał podobno ten jest znacznie lepszy. Skąd pomysł na zmiany?
  21. Heja, Wybrałes dwie skrajnie brzmiące kolumny. Zdecydowanie udaj się na dłuższy, ale serio dłuższy odsłuch aby poznać które brzmienie jest Ci bliższe. Buchardy sa ciemne, mocolne, schowane. Niektórzy tu lubią. Do takich kolumn ja bym dobrał coś jasnego rozdzielczego jak Primare, Cyrus, Lyngdorf, Z kolei do jasnych, rozdzielczych szybkich Silver 100 odwrotnie coś ciemneijszego, Denon, Vincent, Magnat Do ywboru jeszcze faktycznie audiovector QR1, wspomniane Dali, KEF R3 czy ELAC Vela 403. One były w rewelacynych cenach niedawno.
  22. Cambridge EVO 150, Primare i 25 + Wiim, Yamaha AS1200, Gato 250, W bardzo dobrej promocji Cyrus 8.2 DAC
  23. Nie no spokojnie, nie mam nic przeciwko
  24. Sabaj A30A, to nowy Albo coś wiekowego dobrego klocki Denona, HArmana jak 1560 czy HK690 Zdecydowanie lepsze od tej Yamahy zarówno 501 jak i RS700. No ale starszy. Tego chcesz. Kupisz już po przeglądzie. Pogra jeszcze wiele lat.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...