Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Cześć! Dzisiaj mamy dla Was wywiad z Livio Cucuzza, który jest głównym projektantem dla włoskiego Sonusa Fabera. Zadam mu kilka pytań, między innymi o jego ulubiony model, plany na przyszłość oraz o to, jakie polskie jedzenie mu najbardziej zasmakowało Zapraszamy do oglądania! Chcielibyście zobaczyć więcej takich filmów? Dajcie znać w komentarzach pod filmem!
  3. Komplet w pięknym kolorze tobacco za 3400zł.
  4. No i stoją Audio Pro A 48 raz podłączone przez Audio pro grały całkiem ładnie 🤪 Za każdym razem ,aby grały z Tidala w którym grzebię przez smartfon muszę je wyszukiwać przez Audio Pro connect? Bo Tidala gra owszem ale na smartfonie. Ok wszystko jasne z poziomu Audio Pro Connect trzeba wybrać Tidal
  5. Cześć! Aktualnie słucham Tidala po Airplay 2 przez podłączony AirPort Express 2. Według wielu recenzji, a przede wszystkim tej https://www.kenrockwell.com/apple/airport-express-audio-quality-2014.htm wbudowany DAC robi robotę. Jednak z tego co wyczytałem, streaming zamiast w ALAC, idzie w AAC, więc mocno ucina jakość (chyba że się mylę?). No i tak kminię, co tu zrobić, by było lepiej. Pierwsza myśl - zakup WiiM Pro Plus. Później myślę - może jednak WiiM Mini + DAC? Tylko pytanie, czy uzyskam lepszą jakość, niż to, co mam. Może ktoś analizował jak to z nim jest?
  6. Podobno sniadania mi funduja. Concordem z Pekinu dowoza. A muchom wyrywam skrzydelka. Szczegoly u tropicieli. Przez analogie, napiszesz teraz czemu wszedzie pleciesz bzdury?
  7. W jakości spamerskiej...
  8. Today
  9. A moze statek na morzu robi za pudlo rezonansowe? Jak bedziesz w porcie postaw fortepian na ladzie i sprawdz czy bedzie to samo,lepiej czy gorzej. Pozdrawiam z wyspy.
  10. W jakiej jakości steamują filmy z tej stronki?
  11. Aż, tak małe nie muszą być. Przed chwilą wróciłem z odsłuchu i bardzo dobrze dla mnie brzmiały 2 modele stereo: INDIANA LINE TESI 3 oraz Dali Oberon 1 (Oberon 3 nie mieli na miejscu będę odsłuchiwał na dniach). Co sądzicie o tych opcjach oraz czy może macie jakieś lepsze opcje o porównywalnym brzmieniu. Rozmiar pierwszego przeze mnie wymienionego monitora jest maksymalnym jaki chciałbym zmieścić.
  12. WiiM Super Amp Mega Pre Hyper Player? 😆
  13. W gitarze chodzi zapewne o dźwięk strun brzęczących o progi. Ustawia się to regulując krzywiznę gryfu. W fortepianie nie mam pojęcia o co mogą uderzać struny. Nie znam mechanizmu, ale progów to tam nie ma. Pytanie czy fortepian trzyma strój, bo może rezonanse się pojawiają pomiędzy strunami odpowiadającymi za ten sam dźwięk.
  14. Awangardowy Post Metal ze Szwecji. Dosc chora pozycja. Terra Tenebrosa 'The Reverses'. Z powietrza.
  15. Się promotor wiima odezwał... Chromecast Audio brzmi przyzwoicie i dlatego jest droższy niż jak był w produkcji bo wtedy kosztował 100. Napisz proszę i na tym forum @ProjectPio swoich relacjach z wiim i czemu wszędzie to promujesz?
  16. Kolumny zamówione, została kwestia wzmacniacza za około 600 zł. Poczytam o tym sqlm jeszcze:)
  17. Wystawiłem bo nie jestem zdecydowany 😉 i nie wiem w jakim kierunku iść. Dlatego jak się sprzeda to się sprzeda. W arcamie mam Dirac, a planuję przeprowadzkę i nie wiem jak będzie z akustyką i uważam że trzymanie go to bezpieczna opcja. Zaś z drugiej strony kusi mnie dokupienie 2x NuPrime ST-10M i do tego wiim mini. A Goldy 200 są tak dobre że cieszą mnie nawet z odsłuchem na AVR 10. 😉
  18. Zlikwiduj tę witrynę po prawej .Stół przesuń bardziej w lewo zyskasz miejsce na frontyi tam je zapakuj. Surraundy widzę tutaj tylko Dipole na tylnej ścianie.Monitor Audio fx jak znalazł...😉
  19. Witam, Mam taki problem Gram na statku na fortepianie i niektóre dzwieki mają jakby distortion na gitarze (jakby charczący dzwiek ) Jak to zniwelować ? Nawet w porcie jest to samo prosze o radę , może są jakieś gumki ktorymi moglbym odzielic niektore struny pozdrawiam z morza PianistAndre
  20. Lewy front na parapecie, prawy na standzie. Surround jeden koło kominka jeżeli nie jest tam zbyt gorąco, drugi w rogu kolo kanapy skierowany w stronę kominka.Alternstywa dla surround to bipole zamontowane na ścianie za kanapa.
  21. Niech każdy słucha jak lubi. Ja wolę zdecydowanie stereo wspierane subem.
  22. Siemanko. Kupiłem i zamontowałem kino domowe Yamaha YAMAHA RX-V4A + PURE ACOUSTICS Nova 8 5.0 Jak odpaliłem nowego Avatara na stronie https://flickvod.pl/caly-film/avatar-2-istota-wody-2022-caly-film/ to myślałem, że sam się przeniosłem do tego Avatara... Normalnie Bajka!
  23. Ten koniec to wcale nieśmieszny…
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...