Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Używam czegoś takiego: Sprawdza się bardzo dobrze, w pełni pasywne / mechaniczne urządzenie, metalowe, dobrze izolowane. Nie zauważyłem żadnego wpływu na jakość dźwięku.
  3. OK konczymy . Szkoda ,ze nie mozesz tego uslyszec .
  4. Nie musisz mnie cyt odpowiadając pod moim postem. No tak, ja oglądam filmy w 5.1 ale nie pisze że mój amplituner przyzwoicie się sprawuje w stereo . Koniec off top 👊 Ps mówimy tu o dźwięku , co ma do tego tv.? Niech każdy ogląda na czym chce ale nie wmawia że stereo + sub mnie zadowoli 😉
  5. stary soundbar więc nie mam porównania z takim sprzętem Kodi z TV gra wyczuwalnie gorzej jakościowo i ciszej niż ten sam plik odtwarzany bezpośrednio na wiimie więc to pewnie moje Sony z jakością kuleje. Generalnie nie jest źle, ale jak chcę posłuchać dobrej jakości muzyki to nie z telewizora.
  6. Czego używasz? Jak się sprawdza? Oprócz: Znalazłem jeszcze coś takiego: https://allegro.pl/oferta/przelacznik-selektor-wzmacniaczy-kolumn-aq32-13768572080?reco_id=42bdc20f-fc1c-11ee-ab74-46d7501d8cc6&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017# Czy ktoś ma doświadczenie z takimi urządzeniami? Jakieś wady? Co polecacie? ...bo w sumie to też bym wykorzystał.
  7. Nie przechwalam się🥴 Może pod sklepem dziewczynę zaczep to Ci doradzi.
  8. Oczywiscie ,ale patrzac w ten sposob na dzwiek , to telewizor tez nie jest do filmow ? Ok to nie miejsce do takich dewagacji .
  9. Coś tam wiem, a czegoś nie wiem. Jak każdy. Nie przechwalam się tym co wiem. Jak mogę komuś doradzić bo mam doświadczenie to się nie waham. A jak czegoś nie wiem to pytam. To, że nie sprawdziłem, że mam wejście na końcówkę mocy ma się nijak do wiedzy. Jeśli chodzi o kolor - jak będę miał dylemat to na pewno spytam chłopaków co uważają.
  10. Witajcie, zaczynam zabawę z audio na bazie 25 letniego Technicsa. Kupiłem KEF R7 i gra to do Technicsa SU-V 620 na miedzianych przewodach. Co dalej aby wydobyć fajne brzmienie z głośników ? Myślę o nowym amplitunerze. Co radzicie? Nowe przewody również? Wiem, pytania laika ale zaczynam. Pokój dość spory ok 30 metrów po kwadracie ale daje radę. Każda rada mile widziana. Dzięki i bez szydery proszę 😉 Damian
  11. Today
  12. Dziękuję bardzo, w/w info dużo mi pomogło. Pozostaje zastanowić się nad ustawieniem dodatkowych głośników i wtedy podjąć decyzję o ewentualnej rozbudowie systemu.
  13. W ustawieniach w sekcji dźwięk zrób włącz/wyłącz eArc. Jak to nie pomoże to przed resetowaniem urządzeń odepnij po prostu tv z prądu na 20-30min. Jak to nic nie pomoże to wtedy bym spróbował reset jednego z urządzeń a potem dopiero kolejnego.
  14. W ostatnim czasie przybyło na rynku pare CD playerów, nawet Hegel wypuścił nowy model a to przecież "Mohikanin" miał być tym ostatnim tej filmy. Niestety ceny płyt from Japan nie spadają, jak było zapowiadane.
  15. Oby tak dalej. Racje masz. Mozna tak chyba przyjac, ze to taki srodkowy zawodnik. I calkiem sprawnie sobie radzi.
  16. Tym wzrostem sprzedaży cd nie ma się co dziwić bo to taki złoty środek między winylem ,a wirtualem ( strumieniem,plikiem).
  17. Chyba? Masz jakieś wątpliwości 😂
  18. Chyba się starzeje , ale przeszkadzajki na samym początku nawet przy cichym słuchaniu fajnie brzmią
  19. ...a nie sama muzyką elektroniczną żyje człowiek.
  20. Koło mnie w Opolu jest Sonica, fajny gościu i ma sporą wiedzę, lubię tam czasem zaglądnąć... Jak uzywany to wbijasz sprzęt uzywany i szukasz w okolicy 30 czy 50km. Z ciekawych rzeczy to widziałem że ktoś z Opola (nie znam) sprzedaje BW Preference 5. Miałem i jeśli są w dobrym stanie i sprawne to naprawdę fajne kolumny.
  21. W sumie jeszcze najciekawsze, to często AVR posiadamożliwość podłączenia większej ilości końcówek mocy: To jest strefa PRE-OUT, z której możesz zasilić głośniki przez końcówki mocy do KD. Do Zone2 też można podłączyć końcówkę mocy (tylko stereo) i jednocześnie AVR będzie działał w trybie podwójnego przedwzmacniacza. Na przykład ZONE1 - dla KD. ZONE2 - radio/CD/gramofon.
  22. Tak , a świstak siedzi i zawija ..... 🤗 Szyberdach też włosy potarga ale to nie cabrio 🤷🏿‍♂️
  23. Pomyślę , to zależy od tego czy przyznasz się wreszcie, że guzik o audio wiesz 🤪🥴😂 A kolor wybrałeś , czy temat będziesz zakładał ?😊
  24. Witajcie, zaczynam zabawę z audio na bazie 25 letniego Technicsa. Kupiłem KEF R7 i gra to do Technicsa SU-V 620 na miedzianych przewodach. Co dalej aby wydobyć fajne brzmienie z głośników ? Myślę o nowym amplitunerze. Co radzicie? Nowe przewody również? Wiem, pytania laika ale zaczynam. Pokój dość spory ok 30 metrów po kwadracie ale daje radę. Każda rada mile widziana. Dzięki i bez szydery proszę 😉 Damian
  25. AVR - czyli wielokanałowy amplituner do KD, obecnie bardzo często posiadają dodatkowe wyjścia "PRE-OUT", łączysz to z wejściem do końcówki mocy (PRE-IN, MAIN-IN). W takim trybie AVR będzie działał jako przedwzmacniacz. Tak i nie, do dźwięku wielokanałowego jest oddzielny kanał przeznaczony dla Suba. Natomiast AVR, jak nie ma podłączonego Suba, to sygnał ten powinien przekazać na głośniki.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...