Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Wiim amp gra zdecydowanie pełniejszym dźwiękiem puszczając muzykę z YouTube po optyku z tv niż streaming z Tidal connect. Nie wiem czy normalne? W innym wzmacniaczach które miałem zawsze było na odwrót.
  3. Witam, Chciałbym poprosić o pomoc w doborze audio do mojego salonu. Chciałbym zestaw który by był kompromisem między oglądaniem filmów a słuchaniem muzyki. Myślę ze stosunkowo to 60/40 na korzyść oglądania. Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektonika, hip hop i okazyjnie jazz. Raczej szukam sprzętu używanego i obecnie mam opcje na zakup Denona x2500h za 1200zł lub x2600h za 1500zł. Czy taki amplituner nada się? czy może poszukać czegoś innego? Chciałbym żeby miał Dolby Atmos. Jakie używane kolumny i głośniki polecacie? Docelowo ma być to zestaw 5.1.2. Mam dwa kable wyprowadzone po suficie a układ jest taki jak na screenshocie. Znalazłem np opcje na kolumny 5.0 Monitor Audio 300, Monitor audio 150, monitor audio 50 za 2200zł. Co o nich myślicie? Do tego coś bym jeszcze dobrał. Z góry dzieki za pomoc!
  4. Dobrze , ze w końcu pojawił się w Polsce dystrybutor Audia Flight i że umożliwia w salonie odsłuchy tego dość mało znanego w Polsce sprzętu, choć u mnie gra on już od jakiegoś czasu. Myślę tez, ze kilka modeli jest warte zainteresowania większej grupy osób, bo to ciekawy sprzęt. U mnie Audia gra zamiennie z kolumnami KEF 107 reference oraz Altec Lansing 816 i hornami 511B i ..... doprawdy, nie wiem z którymi lepiej.
  5. Wyświetlacz mały, ale poza tym ciekawy sprzęt. Obawiam się ceny sporej, rzędu 2k zł. Cena rzędu 380-450 Euro - na stronie WIIM info
  6. A ja wczoraj znowu obejrzałem Sekretne życie Waltera Mitty.
  7. Prezentacja ma być w maju na targach w Monachium. O cenie nie ma info. Co do dostępności to może np. @Q21 ma jakieś info
  8. Today
  9. 900-1000 zl naprawa wzmacniaczy a te z lat 90' to nawet z 8 godzin roboty "dłubanki"
  10. A wiadomo kiedy będzie? I za ile? Bo opis jest kuszący.
  11. Jako zadowolony użytkownik Pro Plusa czekam na produkt od Wiim'a Lista funkcjonalności wydaje się być bardzo atrakcyjna - Hi-res streaming capabilities, advanced room correction, and smart home integration - Dedicated phono input with ground connector - HDMI ARC input - Front-mounted volume/play-pause control - Front-mounted 3.5mm headphone jack - Optical in/out - Analog line-in/out - Coaxial out - Subwoofer out - USB-A for media playback - Ethernet - 12-volt trigger for connected amp Bardzo mi się podoba "advanced room correction" - może to być bardzo przydatna funkcja dla niezliczonej ilości osób
  12. O dzięki - nie zauważyłem - to więc chyba zły wątek, za co przepraszam Tak czy tak wydaje, mi się że to może być killerski produkt. Dla dużej ilości użytkowników korekcja akustyki pomieszczenia może być mega ficzerem
  13. Dzis naszlo mnie w pracy by wlaczyc sobie cos z naszych polskich rodzimych wykonawcow. I tak o to padalo na album ktorego juz dawno nie sluchalem, bardzo fajnie wszedl mi po latach sluchajac go na sluchawkach pracujac. Mysle ze wam rowniez sie spodoba, pozdrowienia... https://tidal.com/browse/album/173710042?u
  14. Dzis naszlo mnie w pracy by wlaczyc sobie cos z naszych polskich rodzimych wykonawcow. I tak o to padalo na album ktorego juz dawno nie sluchalem, bardzo fajnie wszedl mi po latach sluchajac go na sluchawkach pracujac. Mysle ze wam rowniez sie spodoba, pozdrowienia... https://tidal.com/browse/album/173710042?u
  15. Jeden Rabin powie, że tak, inny, że nie. Jeżeli faktycznie to kwestia zajmowanego miejsca - to może i warto. Pamiętaj też, że on nie musi stać pod TV. Możesz sobie zrobić szafkę w rogu pokoju, najwyżej dłuższe kable pociągniesz. Żeby nie zagracać tak małego pomieszczenia skup się na zestawach z małymi kolumienkami/monitorami. Dodatkowo możesz poszukać jakiegoś płaskiego suba i dać go pod łóżko o ile nie ma tam skrzyni. Natomiast wszystko to kosztuje.
  16. dune 2 w imaxie. chyba lepszego filmu w kinie nie widziałem. bardzo ciekawe studium fundamentalizmu religijnego. trochę szkoda pominięcia wątku ekologicznego, który w sumie jest motywem przewodnim książki, no i zakończenie zmienili, ale jakoś nie razi. nieczęsty ostatnio film, który ma zbilansowany stosunek wybuchów do treści, nie męczy dzięki temu. film nakrecony obiektywami z czasów ZSRR i ichnuej produkcji z minimalną ilością green screena (treser czerwi to przekozak 😉) spoiler film zaczyna się paleniem zwłok i kończy paleniem zwłok. w punkt podsumowana każda rewolucja.
  17. @pavello ja na niego czekam, chociaż to nie wzmacniacz mam nadzieję, że cena będzie dobra. Wolałbym co prawda,żeby zamiast dotykowego ekranu był po prostu większy.
  18. idź w apllowe słuchawki. moja żona po przetestowaniu worka słuchawek zakochała się w nich. używa prawie dokładnie tak samo z naciskiem na koszenie trawy
  19. Liczone żeby być bardziej efektywnymi na bocznych ścianach niż inne seryjne 2D generalnie , czy liczone indywidualnie pod pomieszczenie po pomiarach u klienta?
  20. 70S jest ok, ale w nim cenę podbija to że jest niewielki no i to Matantz. Ale ogólnie będzie pasować. W Twoich warunkach szukaj kompletów małych głośników, np. CANTON MOVIE 95, Magnat Cinema Star 5.1, albo KLIPSCH Reference Theater Pack 5.0 i do tego subwoofer np. MAGNAT Alpha RS 8. Jest spory wybór, rozejrzyj sie po sklepach. Wszystko rozbija się o budżet, bo tu trochę dołożysz, tam trochę dołożysz i zamiast 5 koła zrobi się 10 haha.
  21. Jest różnica. Miałem weekend gdzie pożyczyłem go kumplowi na testy. Na samym amplitunerze kolumny grały ale bez żadnego Wow po odciążeniu 2 przednich przez roksana amplituner nie ma absolutnie problemu z ogarnięciem reszty. Jedyny jego minus w byciu końcówką mocy jest taki ze amplituner nie wplączą/ wyłączą go z automatu gdy się odpala. trzeba to zrobić ręcznie
  22. A jak się spisuje jako integra?
  23. Przetestowałem kilka wzmacniaczy do tych kolumn i z rosana byłem najbardziej zadowolony. Na spokojnie wystarcza mocy a dzwiek nie jest (jak to ja nazywam) rozlazły ostatecznie dokupiłem jeszcze luxmana na lampach aby miec dobre połączenie pod gramofon do tych kolumn Ale i tak Roksan został pod kino domowe (koncowka mocy) Osobiście polecam
  24. Jeśli chodzi o wzmacniacz, mógłbym zainwestować w amplituner Marantz Cinema 70S, jeśli warto. Nie mam jednak pojęcia, na co zwracać uwagę przy wyborze kolumn. Czy powinien być jeden komplet, czy może być od różnych producentów? Jaki subwoofer warto wziąć pod uwagę? Dodatkowym atutem jest to, że mogę składać ten sprzęt w dłuższym czasie. Dzięki.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...