Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Obecnie podpięte Tannoye. Wiim amp tylko stream. Kable głośnikowe mam takie : https://allegro.pl/oferta/polski-kabel-przewod-glosnikowy-miedz-2x2-5-ofc-6734382823.
  3. Ja mieszkam w Białobrzegach i w Radomiu bywam 3x w tyg. Z głośnikowych mam supre classic albo oelbacha. Napisz czym masz połączone teraz i czy używasz interkonektu rca czy masz tylko cyfrowe ze źródła do wzmacniacza.
  4. Cześć! Chciałbym się poradzić, z racji iż kupiłem projektor obecnie jestem na etapie nagłośnienia do kina domowego i sprawa wygląda następująco, posiadam obecnie do odsłuchu muzyki kolumny MONITOR AUDIO SILVER RX6 które grają na DENONIE PMA 1500 R i chciałbym dokupić amplituner YMAHĘ RX-X475 i teraz nie wiem co mam robić, czy przepiąć do niej posiadane głośniki i dołożyć do nich MITOR AUDIO BRONZE CENTRE + MONITOR AUDIO BRONZE FX a później z czasem jeszcze dołożyć jakiś subwoofer czy kupić do kina całkowicie oddzielny zestaw KEF HTS3001SE + HTB2. Co da lepszy efekt kinowy ? Dodam jeszcze że salon około 40 m2.
  5. Today
  6. Kupilem Pylon Audio Diamond 28mkII i bas się znalazł. 20240402_202214.heic
  7. Oki, Minxy zakupione to akurat będę się bawił w weekend, póki co ponownie dzięki za pomoc 🙃
  8. Edit. A może jest tu ktoś z Radomia i wypożyczy na jeden dzień taki kabel głośnikowy?
  9. Specjalnie do ustawienia tej wkładki kupiłem Hi-Fi News Analogue Test LP z szablonem oraz poziomicę laserową, żeby ustawić szablon we właściwej pozycji (do osi obrotu ramienia, zasada identyczna jak w Geo-Disc)
  10. Myron E z Artnovion jest dostępny, wysyłają z Łodzi i powyżej 4 szt dają nawet rabat...wychodzi ok 500pln lub 10% mniej przy rabacie . Rozumiem , że Twoja sugestia jest taka, że będzie on lepszy niż Vicoustic Multifuser DC3 i 1D fraktalny na boczne ściany i warto dopłacić? Na tylną ścianę też będzie lepszy ? Na sufit chyba ograniczę się jednak do absorberów własnej produkcji z wełny 5cm.
  11. Mam tak samo 😀. Dwa lata temu po zakupie i zamontowaniu na ścianie wydawał taki duży. Apetyt rośnie. Może jakiś projektor...
  12. Jak tak teraz patrzę, to rzeczywiście kilkanaście cali wiecej by nie zaszkodziło.😄 Wcześniej miałem 42, kurcze napisow nie widziałem. Dlatego tez dlugo tam nie postał. Jak film włączam, to siadam na fotelu jakieś 1.5 m od ekranu.
  13. Właśnie - to jednak mocno względne. Ja mam 65 cali i ok 2.5 metra i jest w miarę OK ale jak to szwagier zauważył zostało jeszcze trochę pustej ściany więc 77 by nie zaszkodziło 😉
  14. 65" z 4,5m to maleństwo. Mam 75" z 3m i jest niedosyt, szczególnie po tym jak zwinę ekran projektora.
  15. Duże to pojęcie względne. W sklepach są już TV 100 cali. OLED to dalej maks 83 ztcw.
  16. Ja mam około 4.5 m do telewizora. Z jasnością problemu jeszcze nie miałem, ale ta czern jest niesamowita. Kolory są też, bardzo kolorowe, że tak zażartuję. Oledy też przecież duże są - mój ma 65 cali, to jest już spory ekran. Do oglądania TV, inne też są dobre, ale moim zdaniem do gier i filmów - Oledy.
  17. Droga Wiktorio. Raczej nie bedzie dużo chętnych, o ile wogóle ktoś. Proponoje zamieścić te 14 pytań tutaj a chętni te odpowiedzi przesłać mogą na PW do Pani.
  18. Gratulacje. Dalej nie 3500 ale bardzo dobra cena.
  19. DATA ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA 14 listopada 2023 SUMA 3 772,04 PLN
  20. Można w salonie kupić "z metra" kable głośnikowe HotLine Cables model Blue Silicon Line Mk2 (65zł za metr), a także na zamówienie konfekcjonowane o różnej długości. Uziemienie z litego drutu, przylutowane do ekranu kabla na całej jego długości (standardowo z miedzi, można też posrebrzane). Końcówki Wireworld (odkręcane BFA lub widły, rodowane lub posrebrzane). Pozdrawiam
  21. @Artur Charicki zapewne. Ale kiedy ta podróż dobiega końca? Nie mam w sobie tyle pasji aby aż tak poświęcić się poszukiwaniu doskonałości.
  22. Takiej to pewnie nigdy nie będzie, ale nie wiem, czy w przypadku TV to było aż tak istotne, żeby tak dokładnie sterować podświetleniem, zwłaszcza biorąc pod uwagę inne przewagi TV opartych o panale LCD jak jasność i wielkość. Może jak ktoś z bardzo bliska ogląda w całkowitym mroku to będzie miało znaczenie. Ja tak nie oglądam. Sam jestem ciekawy jak te nowe Sony się zaprezentują. Z tego co pamiętam to na pokazach dla mediów nie było gotowych produktów tylko 'syntetyczne' prezentacje systemu podświetlania i itd.
  23. Wkładka założona. Ale jak sie okazało waży mniej niż moja stara wkładka. Stara waży 4.98g a jasmine 4.19g. No i docisk wyszedl na wadze 0.98g 🙂. Bede musiał dociążyć headshell zeby chociaz te 2.5 g były i zobaczymy jak to zagra.
  24. Cześć Zamykanie się na modele automatyczne oraz półautomatyczne mocno ogranicza wybór Na pewno warto sprawdzić Rega Planar 3 50th Anniversary (obecnie w fajnym zestawie), Pro-Ject Debut Pro S. W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuch, w razie czego proś o Rafała - posiada bardzo szeroką wiedzę o gramofonach
  25. @Maciej H A głośność masz na fix w apce wiim?
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...