Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Tomai

    Tidal vs CD

    Pozwolę sobie jeszcze raz zacytować, a chodzi mi tylko o to że jeśli Tidal ma w swoich zasobach jakieś kiepskie Ripy, danej płyty/ płyt, to chyba '' lepszy tor streamingowy '' który został mi tutaj zasugerowany..... obawiam się że nie pomoże.... ani lepsze zasilanie, osobna linia dla audio, ani złoty switch. Co nie zmienia faktu że jakiś lepszy streamer by mi się przydał, taki z USB, słyszałem że ma być nowy Wiim Ultra z USB w tym roku. Pod uwagę biorę też sotm i Bluesound, coś wybiorę. Powód prozaiczny, lubię słuchać muzyki siedząc sobie w sweetspot, a jednocześnie przeglądam neta w latopie. Więc laptopa nie postawię przy wzmacniaczu co by robił za streamer- a trzeba powiedzieć że daje radę. ( dobrze zgrywa się z DAC w Simply ) Na chwilę obecną leci Sade z CD i jest zaje...: a ja pisze na laptopie... / streamerze :)))) Każdy ma inne potrzeby i różnie to sobie wszystko układa
  3. Wybadali rynek. Urządzenia się przyjęły. Tylko teraz ( zapewne) polecą z cenami.
  4. Na forum Wiim ktoś z firmy napisał ( przetłumaczone ) DAC w tym nadchodzącym modelu przewyższa ten, który obecnie znajduje się w Pro Plus. Dodatkowo obsługuje Wi-Fi 6E i Bluetooth LE audio/BT 5.3. czyli będzie taki nie tylko na wypasie ale i na sterydach. Co ciekawe piszą, że pojawi się jeszcze jedno urządzenie. Może końcówka mocy do kompletu ?
  5. Jak się okazuję polubiłem twojego posta już wtedy. Nic dodać nic się... Pozdrowienia, Music is my Religion
  6. Today
  7. No i na to czekałem Biere w ciemno
  8. Dawno nie zaglądałem do suportu Asusa a tu 5 aktualizacji biosu dla MOBO czekało. Zawsze się zastanawiałem, czy wgrywać biosy po kolei czy tylko ostatnią? i chociaż jest to bardziej czasochłonne to zawsze wgrywam je po kolei.
  9. Dzień dobry. Jaki polecacie kolumny do wzmacniacza pioneer A676. Mam do niego sentyment i nie chce się go pozbywać bo jest z całego kompletu. Pokój 15m2 muzyka elektroniczna
  10. Koniec maja / czerwiec w salonach.
  11. Zmieniam te poziomy głośności i mam wrażenie, że nic to nie daje, może to wina podłączenia po optyku? stary zestaw był podłączony na 3 kablach 3.5mm (przód, tył, c/sub). Zdjęcia poglądowe z ustawienia: Centralny przechylony do przodu aby był bardziej skierowany w stronę odsłuchu.
  12. Taki Pro plus na wypasie. Dobrze, dobrze. Akurat konkurencja jest potrzebna.
  13. Strzelam w 429 euro / 399 usd
  14. Za duże! Nie 8" do takiego małego pokoju. Max 6,5"
  15. czy jest możliwość pozyskać taki rysunek do cięcia cnc? chciałem się w końcu wziąć za swój L75
  16. Jeżeli tylko zmieszczą Ci się w zabudowie to tak.
  17. Czy takie dwa byłyby okej? https://www.klipsch.pl/p507,klipsch-cs-18c.html Maja taką sam impedencje jak te w zestawie i moc tez jest podobna.
  18. Na Amazonie masz nowe s970 za ok 2100 pln (odpowiednik x2800h z serii S, 5W mniej mocy oraz Audyssey zamiast XT32), sam oceń czy te oszczędności są tego warte. Do zestawu Monitor Audio będą ok. Koniecznie subwoofer później.
  19. Nie. Zwykle glosniki. Ważne, żebyś miał jak je zamontować na suficie i skierować w miejsce odsłuchu.
  20. Na ten moment nic nie wiem
  21. Chyba zrobię taki zestaw: Wzmacniacz Marantz. Na początku podłączę do niego to, co mam w domu (TLX10 lub TLX1) i będę używał jako stereo. Dokupię subwoofer. Tutaj do wyboru mam: Klipsch R-100SW Aktywny 150W lub MAGNAT Alpha RS. Wymienię głośniki na KLIPSCH Reference Theater Pack 5.0, bo te chyba będą najlepsze jakościowo. Budżet przekroczę, aczkolwiek wzmacniacz zawsze się przyda. W tej chwili mam jakieś dwa złomy stereo, które nie wiadomo ile jeszcze podziałają, a mam nadzieję, że taki Marantz posłuży. A gdy się okaże, że kino się znudzi to będę mógł wykorzystać ten wzmacniacz do słuchania muzyki. Mam przynajmniej plan, i po kawałkach go zrealizuję. Zastanawiam się jeszcze nad tymi głośnikami nad głową. Czy muszą być jakieś specyficzne?
  22. A wiesz,że to akurat też dostaniesz dla Pro Plus ? Beta testy trwają, chociaż tylko z urządzeniami Apple.
  23. Wiim amp gra zdecydowanie pełniejszym dźwiękiem puszczając muzykę z YouTube po optyku z tv niż streaming z Tidal connect. Nie wiem czy normalne? W innym wzmacniaczach które miałem zawsze było na odwrót.
  24. Witam, Chciałbym poprosić o pomoc w doborze audio do mojego salonu. Chciałbym zestaw który by był kompromisem między oglądaniem filmów a słuchaniem muzyki. Myślę ze stosunkowo to 60/40 na korzyść oglądania. Jeśli chodzi o muzykę to głównie elektonika, hip hop i okazyjnie jazz. Raczej szukam sprzętu używanego i obecnie mam opcje na zakup Denona x2500h za 1200zł lub x2600h za 1500zł. Czy taki amplituner nada się? czy może poszukać czegoś innego? Chciałbym żeby miał Dolby Atmos. Jakie używane kolumny i głośniki polecacie? Docelowo ma być to zestaw 5.1.2. Mam dwa kable wyprowadzone po suficie a układ jest taki jak na screenshocie. Znalazłem np opcje na kolumny 5.0 Monitor Audio 300, Monitor audio 150, monitor audio 50 za 2200zł. Co o nich myślicie? Do tego coś bym jeszcze dobrał. Z góry dzieki za pomoc!
  25. Dobrze , ze w końcu pojawił się w Polsce dystrybutor Audia Flight i że umożliwia w salonie odsłuchy tego dość mało znanego w Polsce sprzętu, choć u mnie gra on już od jakiegoś czasu. Myślę tez, ze kilka modeli jest warte zainteresowania większej grupy osób, bo to ciekawy sprzęt. U mnie Audia gra zamiennie z kolumnami KEF 107 reference oraz Altec Lansing 816 i hornami 511B i ..... doprawdy, nie wiem z którymi lepiej.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...