Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Zdecydowanie wyraz nadziei. Ale w Magnacie nigdy nie ma żadnego info wczesniej. Nagle pojaia się wszędzie także na ich oficjalnej stronie. Wiedzieliście o nowych Signature 999? A gdzie ich słuchałeś? z czym? AAAAA ok
  3. A jest coś takiego? Zmotywowałeś mnie. Biorę go. Ale o co pytasz. widzisz że tu dyskusja jest o polożniu kabli teraz. Zapytaj konkretnie.
  4. Dokładnie. Ja go właśnie miałem z jasnym systemem i był super.
  5. No to jak się kupuje pod design to tak. To wtedy brac taniego niech wygląda. Albo B&O. Z kolei jak stereo no to się wybiera stereo i wtedy się słucha muzyki Dobra, to nie ważne
  6. Każda kolumna gra inaczej. Materiały prasowe kazdego producenta mówią : " nasze produkty brzmią najbliżej naturalnej orkiestry, jakbyś obcował z artystami" i takie tam inne pierdoły. Natomiast potem masz kolumny które grają ciepło oraz takie które są ultra jasne. Czemu? Bo ludzie lubią i taki i taki dzwięk. Jeden wybierze Focal a drugi właśnie ELAC.
  7. To są sufitowe. Dobrze że sa kierunkowe. Daje to nie co bardziej rozproszony dzwięk idaje możliwośc jednak regulacji jak już zamontowane w suficie.
  8. A no to jest inna sprawa, że na ciemnym piano każdą drobinkę widać. To wiesz bierz białe. W każdej firmie. Albo brązowe. Bo jesteś doświadczonym forumowiczem, ale wiele osób nie jest i patrzy na to. Wiesz że msi mieć powyżej 20 żeby było już dobrze? To wszystko? Nie. Ale mozna to w bardzo prostrym uproszczeniu, zaznaczam to nie wyznacznik, ale poznać przez rożnice w mocach na 8 i 4 omach oraz pojemności zasilacza.
  9. Tego nie znam. Jak kolega to może pożyczy? Attessa gra cieplej. Naim, Vincent, Magnat,
  10. Dla zainteresowanych jest dostępny procesor dźwięku Yamaha CXA 5200 , pełen komplet Cena 8200 PLN Zapraszam do kontaktu
  11. Na przykład dla mnie i widzisz jak skończyłem Potrzebują. Nie ma kina bez suba. Podobają Ci się ok. Można w nie iść odsłuchaj jeszcze Bronze 100 albo Heco Revolution 3. Możesz siępozytywnie zdziwić. Tym bardziej w kinie z amplitunerem kiedy grają słabiej. No gdzie taki sprzet a gdzie palstikwoa belka Samsunga? Serio to jest dylemat?
  12. voice of god. Głośnik centralnie nad Tobą. W każdym z tych układów 7 wzmocnionych kanałów wystarczy.
  13. Zazdroszczę. Gdyby do tego jeszcze kawałek stawu blisko domu. Rozmarzyłem się.
  14. @Grzesiek202 na holenderskiej stronie piszą o nowych 705 S3 Signature. Zdjęcie na którym widzę podstawkowe. Nie wiem kto tam nimi handluje w Polsce. W Nl Stassen hifi. Przedzwonię we wtorek po Świętach. A i podjadę w kwietniu, dni otwarte robią/odsłuchy. Mają także te wysokie modele Bowersów. I mega wygłuszone pokoje.
  15. Po 3 tygodniowych wojażach, wróciłem do urządzania KD. Akurat dotarła zamówiona sofa, meble i inne rzeczy. W końcu po paru miesiącach od pierwszego wpisu, pokój zaczyna nabierać rumieńców. I mam problem ze znalezieniem odpowiedniego uchwytu ściennego na monitory. W google (allegro, olx, amazon, itp.) nic nie mogę dopasować, może coś doradzicie? Głośnik jest zwężający się ku tyłowi: więc takie mocowanie, z pochwytami bocznymi odpada: Znalazłem coś takiego, ale przedni uchwyt może być za wysoki i najdzie na napis głośnika: Już nie wiem gdzie jeszcze szukać? Może ktoś, coś podpowie?
  16. Today
  17. Ale to nie są dyfuzory tylko panele akustyczne bardziej precyzyjnej więcej chyba pochłaniające niż rozpraszające (wełna od spodu.......) .
  18. OK, to odległość ponad metra powinna być, być może te 1,5 więc nie powinno być tak złe. Argument o braku pozycji auro 3d mnie przekonuje, bo Atmos faktycznie ma coraz więcej treści. Nie sprawdzałem własne jak się to ma w przypadku auro 3d, ale jeżeli nie rokuje to dobrze, to raczej sens pójścia w ten system ma mały sens. VOG? Czyli jak kupię AVR11 i będę chciał zrobić nawet 5.1.2 to i tak będę zmuszony do dokupienia końcówki mocy czy tylko w przypadku 5.1.2 lub 5.2.2?
  19. Wczoraj
  20. Poczucie humoru nie opuszcza to forum... i dobrze. Wesoło jest przynajmiej 🤭
  21. Tomai

    Tidal vs CD

    Może DA- 400 też to daje, nie wiem
  22. Marantz Pm 7000n gdy wszedł na rynek grał lepiej od Onkyo Tx 8390 i Yamahy RN803, a te są lepiej grające od 8250 czy RN 800.Pm7000n graniem nie ustępowal wzmakówi Pm8006, to był praktycznie ten sam poziom.
  23. Zapomniałem dodać, że w Samsungu martwi mnie brak kabla oraz duża ilość negatywnych opinii dotyczącą przerywania sygnału. Spotkał się ktoś z Was z tym?
  24. Ach te state daci,wtedy to była magia.
  25. Wydaje mi się, że nie ma „zwykłego kabla USBC-2RCA” ani „zwykłego USBC -minijack”. One mają w środku DAC w postaci chipa. Ale cena w tym przypadku jest 10x wyższa. A jakość dźwięku niekoniecznie.
  26. Jaki jest sens klepać o jakimś diy usilnie kojarzonym (chyba tylko z przekory) z Sansui na wątku o Sansui???? Następny pasjonat wszczyna jazdę bo mu się cuda śnią???? Jest bodajże wątek o tym wzbudzającym się przy każdej okazji elektronicznym wypierdzie którego w całej rozciągłości ktoś próbuje kojarzyć z Sansui - tam się realuzuj... A najlepiej to pisz na priv do tego swojego kolegi od B2102 bo on też wciskał ten temat tylko jakoś nikogo to nie porwało...
  27. Słabo bo niesymetrycznie. Surround dałbym szerzej żeby zbliżyć się do referencyjnego kąta. OOdległość subwoofera nie ma żadnego znaczenia. Ale czy zagra dobrze w tamtym miejscu to się okaże jak to podłączysz i skalibrujesz. Najlepiej by było gdybys mógł dać kanapę lekko w prawo. Atmos wtedy oczywiście też.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...