Skocz do zawartości

DaruS

Uczestnik
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Witam! Mam wzmacniacz Unitra Fonica PW9013 i chciał bym do tego podłączyć coś co napędzało by mi płytki CD z mp3. Tak więc mam zamiar podłączyć stary odtwarzacz DVD. Standardowe kable 2x chicha (czy jak to tam się pisze) i muszę to podłączyć pod taki wtyk jak na obrazku. Jakie przejściówki kupić, może ktoś zapoda jakiś link na allegro, bo wolał bym nie zmieniać gniazd w wzmacniaczu.
  2. Więc?? bo sytuacja mi się nie rozjaśniła.. Tonsile są dobre czy złe ??!! a jak bym chciał samemu jakieś kolumienki zbudować ... czy wyjdzie taniej ?? Czy to jest warte zachodu ??
  3. mój pokoik ma ok 24(m2) kaska to nie wiem ... żeby dobrze grało ... ale możliwie jak najtaniej; mam takie skrzynie tonsilowskie i chciałem je przerobić, tzn wymienić przedni panel bo "dziura" jest jedna, dodać jakiegoś bas reflex'a i by grało, w jednej kolumnie 40W niskotonowy 40W wysokotonowy ... a średniotonowy ??? może jakaś inna konfiguracja ?? Opłaca się przerabiać te kolumny ??
  4. Jak w temacie posiadam Unitre Fonice PW9013 Sprzęt ten zadowala mnie w pełni bo lubię stare brzmienie;) Dane techniczne Chciałbym dopasować głośniczki. Myślałem kiedyś o szerokopasmowych co o tym sądzicie ?? mam skrzynki od tonsilów szerokopasmowych 45W miały ale nie wiem ile R i tak jakoś trzeszczały... a jak dałe więcej basu to się posypały i teraz nie mam nic W danych technicznych jest 2x35W 8R wydaje mi się to co najmniej bardzo marnie :/ głośniczki jakiej mocy mogę podłączyć. Podkreślam że spalenie wzmacniacza wykluczam bo łączy mnie z nim więź emocjonalna Na innym forum przeczytałem że ma dość spory zapas mocy ... Doradźcie mi coś bo już się gubie w tym wszystkim Dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...