Skocz do zawartości

Dżambo

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Dżambo

 • Ranga
  Debiutant
 1. Dżambo

  SCART-HDMI

  FM - dzięki za rady, ale to nie do końca tak. DVD to taka maszynka za 100USD, która na wyjściu daje 1080p czyli full HD. Urządzenia nie ma jeszcze w Europie, nazywa się DVD-1080P7. A więc full HD ze zwykłej DVD (obojętnie czy Cassino Royal czy Miś) mam. Rzecz w tym czy skonwertuję 1080P z HDMI do SCART czyli RGB/ audio cyfrowe do RGB/ audio analogowe. Może nieprecyzyjnie się wyraziłem na początku - chcę konwerter a nie przejściówkę. Co o tym sądzisz?
 2. Dżambo

  SCART-HDMI

  Pewnie, że ma. Ale DVD to taki sprytny nowy samsung, który ma 1080p na wyjściu więc chciałem ten full HD mieć na telewizorze (4-letni LG ze zwykłym kineskopem). Stąd moje poszukiwania.
 3. Dżambo

  SCART-HDMI

  Przeszukałem gdzie tylko można! Akurat takiej nie ma!
 4. kah - wyczuwam, że naśmiewasz się z tok fm - strzał kulą w płot posłuchaj co puszczają, sama "wyższa kultura", pewnie szkoda im kasy na tantiemy dla madonnów, stonsów i kolinsów, puszczają płyty wygrzebane pogrzebaczem spod szafy, ale z bardzo wartościową muzą aha - i nie czytam wyborczej dż
 5. fono master - wzmacniacze nie mają regulacji bo producenci przysępili na dodatkowe układy i potencjometry, o gałkach nie wspominając. delikatna regulacja barwy, odpowiednio selektywna i osadzona we właściwym miejscu charakterystyki może pomóc. dż.
 6. Witam wszystkich mam dvd z wyjściem HDMI (takie małe, płaskie) a telewizorze wejście SCART. wie ktoś może gdzie można kupić przejściówki albo kabel hdmi-scart? widziałem takie w saturnie ale były bardzo drogie więc może jest inne miejsce dż.
×
×
 • Utwórz nowe...