Skocz do zawartości

grizly

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez grizly

 1. Heco, Jamo mogą też być, dobrym pomysłem są także najmniejsze ESY jeśli uda CI się za 1000zł zdobyć.
 2. Obawiam się, że z sąsiadami nie wygrasz, pozostaje Ci słuchać/oglądać ciszej, albo przykręć trochę suba, może pomoże.
 3. Od jakiegoś czasu Yamaha ma takie kolumienki, wyglądają nawet sympatycznie, a że mam już wzmacniacz 497 to bym sobie może dokupił do zestawu. Celuje w podstawkowce, ale czy Yamaha może się w ogóle równać z kolumnami markowymi? Nie robili nigdy raczej kolumn.
 4. Co Wy, przepraszam, chrzanicie, dzielonki, powierzchnie...facet pyta o najlepszy amplituner i może trudno to rozstrzygnąć, ale można podać jakiś typ - moim jest Denon AVR-4308. Ma wszystko co dziś w amplitunerach wymyślono, nie słuchałem, ale pewnie gra nie najgorzej, nie lepiej niż dobre stereo, ale to jest na pewno pretendent do miana najlepszego w kategorii ampli!
 5. Tak podejrzewałem, tylko po co ten przełącznik skoro wszystkie (no prawie) wzmacniacze go nie mają i działają dobrze z każdymi kolumnami? Dlaczego amplitunery są takie kulawe?
 6. O! to coś dla mnie, nigdy o nim nie słyszałem, ale muszę się rozejrzeć skoro tak polecasz
 7. Widzę, że dyskusja się zrobiła basowa, więc się dołączę bo lubię bas. Ma być szybki i dynamiczny, ale też mocny, bez niego muzyka się muli, to absolutna podstawa!
 8. Cześć Widziałem w jakimś ampli Yamahy z tyłu taki pstryczek impedance i obok tabelkę 4-6 ohm. W innych amplitunerach tego nie ma, możecie mnie oświecić do czego to służy?
 9. Elektronika 1 i 2 zestawu jest bardzo dobra. Możesz kupić amplituner, ale ograniczysz swój wybór wzmacniacza do kilku modeli, bo ampli stereo nie ma za wiele. Jeżeli więc możesz poczekać i dokupić tuner później to tak zrób. Skup się teraz na jak najlepszym wzmacniaczu i odtwarzaczu. Możesz jeszcze rozważyć zestawik Creek Audio, równie dobry, choć nie tak piękny. Co do kolumn to potrzebujesz sporych zestawów bo masz 35 metrów i tu niestety tanio być nie może. Na kolumnach nie oszczędzaj, oszczędź na odtwarzaczu/wzmacniaczu. Moimi typami są Tannoy'e F4 oraz Heco M 500.
×
×
 • Utwórz nowe...