Skocz do zawartości

mito

Uczestnik
  • Zawartość

    20
  • Dołączył

  • Ostatnio

Posty napisane przez mito

  1. Nie wiem jaki to ma związek z tym, że jest cicho albo głośno, ale przerywanie to typowy objaw na uszkodzone połączenie cyfrowe amplitunera z odtwarzaczem. Może tylko Ci się wtyczka wysunęła w gniazdku optycznym, posprawdzaj najpierw wszystkie połączenia.
  2. Różnią się dość znacnzie, musisz sobie posłuchać i wybrać. Yamaszka bardziej dynamiczna i ostra, Harman taki stonowany, kluchowaty, ale też się może podobać, ja bym brał 747.
  3. Mam kolumny ESA Triton, wzmacniacz i odtwarzacz Rotela z serii 02. Dźwięk jest ok, chciałbym dodać mu trochę analityczności i przestrzeni, słuchałem dwóch interkonektów, van den hul second oraz audioquest (chyba proteus). W obydwu przypadkach to jakby jeszcze nie to, zmiany były - vdh delikatniejszy dźwięk, a audioquest - jakoś bez rewelacji, podobnie do posiadanych tanich Monsterów. Jak sądzicie, jakie kable byłyby tu ok?
  4. Ależ oczywiście, że warto dać dobry kabel! Zresztą teraz to żaden problem, wpłać te 100 czy 200zł weź do domu i posłuchaj, jestem przekonany, że usłyszysz różnicę. Nie kupujesz nowego sprzętu i nie sprzedajesz starego, więc nie tracisz na tym, a masz nową możliwość poprawy brzmienia. Twój sprzęt jesst teraz wart 600zł, ale gdy był nowy (ok. 5 lat temu) jego wartość to ok. 3000zł. Skoro jest sprawny to gra tak samo i zasługuje na dobre okablowanie. I nie słuchaj tych, którzy mówią, że nie warto. Widać nie słyszeli nigdy dobrych kabli, sam sprawdź - to nic nie kosztuje (sprawdzenie).
×
×
  • Utwórz nowe...