Skocz do zawartości

frog

Uczestnik
 • Zawartość

  25
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez frog

 1. frog

  Yamaha YAS 71

  To jest bardzo nowy sprzęt, musisz chyba przetrzeć sam szlaki.
 2. frog

  b&w 801d

  Gołym okiem to widać, że nie bardzo poruszasz się po skali logarytmicznej. Wszystko jest w porządku, -6 dla ok. 23 Hz.
 3. frog

  sony czy yamaha

  Nas tu kręci brzmienie, a w tych kryteriach firma Sony, a przynajmniej jej miniwieże nie dają się w ogóle rozpatrywać
 4. W ogóle nie rozumiem co napisałeś, jakie kody na pc w harmanie? Używasz komputera do sterowania amplitunerem?
 5. Kup B&W seria 600, 686 na przód, małe, świetnie grają. Albo coś z Heco, Koda do skreślenia.
 6. Zdecydowanie Magnaty i jakiś wzmacniacz, lub zamiast Magnatów kolumny Heco Victa. Brzmieniowo miażdżą każdą miniwieże.
 7. Zdecydowanie jamo, wybór bardzo dobry, podeprzesz się później jakimś subem i będzie ok. Jeśli idziesz w małe podstawkowce to kup trzecią taką kolumnę jako centralny, będzie tysiąc razy lepsza.
 8. A czy to nie to samo? Seria Heco nazywa się chyba Vitas, a Victa to literówka...
 9. Jeśli słuchasz to tylko Harman, jeśli chcesz bajery - Onkyo.
 10. Amplituner może być używany, dvd brałbym tylko nowe za duże ryzyko, że był katowany i zaraz przestanie czytać płyty.
 11. Moje typy - Jamo seria C. Marantz 500, alternatywa jakieś starsze Sony - przejrzystość i dynamika, choć nie wyglądają może rasowo. Kable - na tym etapie olać, podłączyć zwykłymi głośnikowymi OFC. Interkonekt na metry jakiegoś AudioQuesta, zalutować (dać komuś) wtyczki i będzie git.
 12. Klasyczne, używane Altusy - jeśli nie przeraża Cię marka Tonsil. Za 300zł (no może 350zł) próbuj też upolować monitorki z systemu Yamaha Piano Craft, będzie ciszej, ale zdecydowanie lepiej jakościowo.
 13. Apropo nagrywarki, pamiętaj o jednej rzeczy, w której jest ona zdecydowanie gorsza od magnetowidu. Jeśli chcesz coś archiwizować (ślub, wakacje itp) to nagranie z płyty DVD wyparuje nawet po roku (może tak się zdarzyć), a VHS, choć jakość nie ta no i spada z wiekiem potrafi przetrwać nawet 20 lat.
 14. Oczywiście, poziom sygnału w odtwarzaczach jest standardowy, a parametry wejść wzmacniaczy również. Możesz podłączać co chcesz - inna sprawa to brzmienie.
 15. Wejście HDMI powinno zostać wybrane automatycznie, gdy tylko wszystko podłączysz i włączysz z pilota odtwarzacz.
 16. Z uwypuklonym i wycofanym to jest dobrze??? Michał - jeśli zależy Ci na muzyce to tylko H/K. Z kolumn pomyśl o Mission lub Heco.
 17. Sprawdź tylko jak z gwarancją, bo może się okazać, że w razie awarii będą chcieli Ci reperować tylko HTR-5930.
 18. Twierdzisz, że 128 w wykonaniu różnych kodeków, mimo, że to ten sam format mp3, brzmi inaczej?
 19. Tu http://audio.com.pl/forum/index.php?showtopic=1581 padło trochę fajnych propozycji w cenie, która Cię interesuje i to już z odtwarzaczem CD, znacznie lepszym niż komputer. Jeśli upierasz się na Yamahe to wzmak jest OK, kolumny do hałasowania, metal wporzo, klasyka nie bardzo.
 20. frog

  impedancja?

  Ale nie sprawdzają czy z amplitunerem 8 omowym mogą pracować kolumny 4 omowe, zresztą pewnie po takich testach redakcja musiałaby odkupywać lub naprawiać część amplitunerów
 21. Komputerowe są, stacjonarnych nie ma, poczekaj aż odtwarzacze spowszednieją to i nagrywarki się pojawią, za lat kilka będziesz kupował po 500zł w markecie razem z kartoflami - o ile ten niebieski wynalazek w ogóle przetrwa.
 22. Ile kosztuje najtańszy odtwarzacz Blu-Ray? Widziałem jakiegoś Samsunga za 3500, to wciąż sporo.
×
×
 • Utwórz nowe...