Skocz do zawartości

magiel_operator

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

O magiel_operator

 • Ranga
  Debiutant
 1. To aby było kompletnie może jeszcze wyjaśnisz fenomen wyższej efektywności (napięciowej) kolumn 4 omowych od 8 omowych?
 2. Nie zgadzam się z powyższymy, na Blu-Ray będą powszechnie używane formaty dźwiękowe HD i jeśli amplituner ma być przyszłościowy musi je obsługiwać, robi to np. nowy Denon AVR4308. Wielokanałowe PCM przez HDMI nie wystarczy.
 3. Audiogon jest świetny, tylko ta przesyłka z US Naim jest brytyjski, więc wychodzi, że powinno się go szukać na ebay.co.uk - znajdziesz, ale drogo bo tam ich Wielki Naim urósł do rangi legendy. Tańsze są na ebay.de - choć trudniej trafić.
 4. Musisz nam powiedzieć jaki jest ten zdrowy rozsądek w/g Ciebie, 500zł, 1500zł? Inaczej trudno doradzić.
 5. Na McIntosh'ach już nie słychać? i tylko Ultralink Ultima ma takie cudowne właściwości, że reaguje blaskiem po zalutowaniu ekranu tylko z jednej strony?
 6. Nie żartuję, zrobili jakąś wymyślną soczewkę i laser, który ma brać HD-DVD i jednocześnie Blu-Ray, wówczas okazało się, że nie ma jak tego zmusić do CD.
 7. W USA jest już Sony za 500USD, latem ma być i u nas, zobaczymy za ile, na pewno będzie tańszy od PS3. Warty uwagi jest też nowy LG, który odtwarza zarówno Blu-Ray jak i HD-DVD, ale - ciekawostka - nie odtwarza CD
×
×
 • Utwórz nowe...