Skocz do zawartości

Suicidal

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Suicidal

 • Ranga
  Debiutant
 1. Suicidal

  Jaki subwoofer do mojego zestawu?

  Oczywiście nie odpalam sprzętu na full nie chodzi mi o to żeby zburzyć mój dom, chciałbym by subwoofer zwiększył zakres dźwięków. Ten pokazany w linku prezentuje się całkiem nieźle. Tak więc chciałbym się dopytać o właściwości takiego sprzętu czyli zakres ma schodzić jak najniżej a moc w okolicach 200 - 500 w wystarczy tak ? Co do B&W ASW 610 jest on aktywny czyli z wbudowanym wzmacniaczem, czy nie lepsza by był jakiś pasywny ?
 2. Suicidal

  Jaki subwoofer do mojego zestawu?

  Pokój jest dosyć mały szczerze mówiąc bo 4 x 4,5 na 2,5
 3. Suicidal

  Jaki subwoofer do mojego zestawu?

  Owszem kolumny dają rade, bass jest całkiem niezły, ale brakuje mi tego dolnego, piekielnego basu przy słuchaniu dub step czy dnb, przy oglądaniu filmów, graniu w gry. Sprzęt ten jak wspomniałem wyżej służy mi do słuchania muzyki, oglądania filmów, czy też grania na konsoli. Może faktycznie nie ma to sensu, lecz wydaję mi się, że razem z jakimś subem dałoby całkiem porządny efekt.
 4. Witam Chciałbym się dowiedzieć, a raczej spytać jaki Subwoofer pasowałby mi do mojego zestawu, jak w temacie. Posiadam wzmacniacz pioneer a-616 i kolumny bose 401. Chce wiedzieć, raczej jakie parametry - moc, pasmo przenoszenia, efektywność . Osobiście słabo się znam na głośnikach, wzmacniaczach, a co się za tym niesie, jakakolwiek próba dopełnienia mojego sprzętu przez samego siebie, nie wchodzi w grę. Dlatego zgłaszam się do was chętnie przeczytam wszystkie propozycje.
×