Skocz do zawartości

konw3ra

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O konw3ra

 • Ranga
  Debiutant
 1. chciałem wytłumaczyć jak najprościej i precyzyjniej zeby sie dowiedzieć jak to z tymi ohm;ami bo nie miałem zielonego pojecia. No i raczej zaniose to do jakiegoś fachowca bo jeden kanał mnie nie zadowala
 2. chodziło o wyjścia przepraszam za pomyłke. próbowalem już chyba wszystkiego no i mam tylko lewy kanal tzn chodzi tylko lewy kanal a prawy nie bo jak wspominalem chyba się zepsuło ;/ i nie chce dwóch par tylko dwie kolumny jedną pod lewy kanał drugą pod prawy (jak logika wskazuje )
 3. Problem prawie się rozwązał dzwięk jest, pięknie gra ale 2 wejscia na glosniki we wzmacniaczu nie działają albo nie wiem... , jak podlącze głosniki to bardzo cicha gra muzyka okolo 1 sekundy i jest przerywana trzaskami i tak jakby bezpiecznik reagował przed spięciem . i mam takie pytanie extra- do wzmacniacza mogę podłączyć 4 głosniki (wejscie A lewy i prawy i wejscie B lewy i prawy ) pod spodem tych wejsc pisze A,B -4ohm~16ohm speaker i A+B-8ohm~32ohm speaker głośniki mam 8 ohm każdy i tak jak mam teraz podlaczone to wychodiz na to ze wyjscie ze wzmacniacza mam 4 ohm , czy coś sie może stać głosnikom/wzmacniaczowi?
 4. głośniki włączone przycisk muting wyłączony. wiem na pewno że głośniki działają bo podłączałem pdo zwykłą wieże i dzwięk sie wydobywa z nich. a we wzmacniaczu wszystkie lampki sie świecą reagują na włączanie wyłączenie tak samo jak "trzaski" są przy przełączaniu przycisków. Jak można sprawdzić czy to wina wzmacniacza? a kable to powyjmowalem wtyczki i sprawdza na "krótko" dotykajać włożonego jacka w głosnikach. Jedną rzecz zauważyłem , po zdjeciu obudowy wzmacniacza i dotykaniu kablami od głosników wejscia na głosniku we wzmacniaczu (w środku) słychac za kazdym razem dzwiek malego trzasku/przesunięcia, ale tylko przy podlaczeniu cicnhcy do wejscia line.
 5. Witam . w tygodniu zamówiłem wzmacniacz Pioneer a 550 r oraz głośniki Reloop RSP 15 po podłączeniu wszystkiego nie słychać żadnego dzwięku , od głośników do wzmacniacza mam pociągniety kabel 2.5 mm z kazdego wejscia w głośnikach wtyczka jack 6.3 mm a we wzmacniaczu kabel na zacisk od wzmacniacza do komputera/telewizora kabel 2xcicnch-jack 3.5 mm. Proszę o jakiekolwiek porady co może być nie tak. głośnik- http://www.google.pl/imgres?q=reloop+rsp+1...644&bih=773 tył głośnik Przód http://www.google.pl/imgres?q=reloop+rsp+1...D4DQ&zoom=1 wzmacniacz tył http://www.google.pl/imgres?q=pionner+a+55...x=132&ty=43 wzmacniacz przód http://www.google.pl/imgres?q=pionner+a+55...zwDQ&zoom=1 próbowałem także podłączać pod każde wejscie cicnche (cd , line , tuner , tape)
×
×
 • Utwórz nowe...