Skocz do zawartości

ajgion

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O ajgion

 • Ranga
  Debiutant
 1. DVD ma koaksję i optyczne wyjście ale kolumny dla odmiany nie mają. Cinche to jedyny sposób podłączenia (wiem, moja bardzo wielka wina). Co do linka- faktycznie podkleiłam nie ten http://overclock.pl/articles/showall/id/22...1-od-media-tech Głośniki są średniej jakości, ale już pisałam, skoro są mogłyby działać. To wyjątkowo dziwne kiedy w opcjach DVD przestawiam na 5.1 to cały film słychać - kroki, strzały i muzykę a jak zaczynają coś mówić to nie słychać. Tylko przy maksymalnym podbiciu basów coś tam z subwoofera da się wyłapać sens słów. Przy opcji stereo wszystko pięknie gra i satelity i sub. Pomocy, bo głośniki wylecą z czwartego piętra na chodnik !
 2. Po zmianie na 5.1 centralny też gra, ale nie odtwarzają się dialogi. Nawet nie wiem jak to opisać, bo to wyjątkowo dziwna sprawa. Słychac muzykę, kroki i dźwięki tła a jak zaczynają mówić - nie słychać. Tylko jeśli na maksa podbije się basy to przez subwoofer da się usłyszeć niskie tony z dialogów.
 3. Witam, postanowiłam skompletować kino domowe ale z osobno kupionych kolumn i DVD. Cały zestaw miał być niedrogi i sprawny - wyszło tanio ale nie do końca działa. Głośniki to Mediatech 5.1 http://overclock.pl/articles/showall/id/22...1-od-media-tech a DVD to Ferguson D-890 HX http://allegro.pl/dvd-ferguson-d-890-hx-di...2004560507.html DVD ma wyjście na 6 cinchy i własnie w ten sposób są podłączone głośniki. 5 satelid i subwoofer działa dobrze tylko kiedy na dvd jako opcje dźwięku wskaże się stereo. Jeśli w menu DVD przełączam na 5.1 wogóle nie słuchać słów w filmach a jedynie muzykę - jakby grało tylko muzę bez słów - tylko przy maksymalnym podbiciu basów przez subwoofer słychać niskie tony z dialogów. Niby działają wszystkie kolumny na stereo ale wolałabym żeby dźwięk był w systemie 5.1 Jest na to jakaś rada? Czy to możliwe, że głośniki są niekompatybile z DVD i będzie działało na 6 kanałów dźwięku? Wiem, że w waszych oczach ten zestaw to pewnie badziewie, ale mimo wszystko miał grać i kosztował trochę pieniędzy...
 4. Witam, postanowiłam skompletować kino domowe ale z osobno kupionych kolumn i DVD. Cały zestaw miał być niedrogi i sprawny - wyszło tanio ale nie do końca działa. Głośniki to Mediatech 5.1 http://overclock.pl/articles/showall/id/22...1-od-media-tech a DVD to Ferguson D-890 HX http://allegro.pl/dvd-ferguson-d-890-hx-di...2004560507.html DVD ma wyjście na 6 cinchy i własnie w ten sposób są podłączone głośniki. 5 satelid i subwoofer działa dobrze tylko kiedy na dvd jako opcje dźwięku wskaże się stereo. Jeśli w menu DVD przełączam na 5.1 wogóle nie słuchać słów w filmach a jedynie muzykę - jakby grało tylko muzę bez słów - tylko przy maksymalnym podbiciu basów przez subwoofer słychać niskie tony z dialogów. Niby działają wszystkie kolumny na stereo ale wolałabym żeby dźwięk był w systemie 5.1 Jest na to jakaś rada? Czy to możliwe, że głośniki są niekompatybile z DVD i będzie działało na 6 kanałów dźwięku?
×
×
 • Utwórz nowe...