Skocz do zawartości

Machine

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Machine

 • Ranga
  Debiutant
 1. Machine

  Informacje o wzmacniaczach

  Może i lepiej byłoby użyć słowa "marka", ale firma większości kojarzy się z przedsiębiorstwem, którego to zakłady mogą produkować np. wzmacniacze na których to potem widnieje logo firmy. Lub może chodzi Ci o to, że nie napisałem "firmy produkujące wmacniacze" ale i to byłoby nie trafione.
 2. Machine

  Kit 2x35 - 2x45

  Mógłby ktoś polecić jakiś zestaw do zbudowania samemu wzmacniacza mocy od ok. 2x35 do max 2x45(no nawet 2x50)? Znalazłem coś takiego http://sklep.avt.pl/photo/_pdf/AVT1594.pdf . Jak myślicie? Będzie to dobre rozwiązanie?
 3. Machine

  Informacje o wzmacniaczach

  Byłbym wdzięczny jeśli dowiem się za co ta pała? Dziękuję za te propozycje, przydadzą się bardzo.
 4. Machine

  Informacje o wzmacniaczach

  Nikt nie potrafi napisać jakie są przodujące firmy wzmacniaczy?
 5. Machine

  Informacje o wzmacniaczach

  Witam serdecznie, mam na imię Grzegorz i to mój pierwszy post. Na wstępie chciałem wszystkim użytkownikiom tego forum złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji Nowego Roku Teraz przejdę do problemu. Jestem w trakcje pisania pracy inzynierskiej na temat "Wykorzystanie wzmacniacza akustycznego na stanowiskach dydaktycznych w laboratorium zakłóceń elektroakustycznych" i muszę zamieścić w niej rankingi dotyczące sprzedaży wzmacniaczy w różnych sklepach i ogólny popyt na określone wzmacnaicze. Problem tkwi w tym, że wysłałem do paru sklepów zapytanie o informacje, jakie wzmacniacze sprzedaja się najlepiej. Nie wiem czy to było mądre posunięcie z mojej strony, lecz spróbowałem... i niestety nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Co prawda znalazłem na stronie http://www.okazje.info.pl/sprzet-rtv/wzmac...io/ranking.html ranking najczęściej wybieranych wzmacniaczy, ale nie jest podane w jakich sklepach. Czy potrafi ktos uporać się z takim problemem? Czy jest jakiś sposób, żeby otrzymać takie informacje? Druga rzecz to taka, że muszę opisać kilka modeli wzmacniaczy i firm je produkujących które przodują w tym fachu. Prosiłbym o parę przykładów najlepszych firm zajmujących się wzmacniaczami. Trochę interesowałem się muzyką ale przychodzi mi do głowy tylko Marshall, Mesa Boogie i Krank(głównie wziąłem to od zespołów używających taki sprzęt). Proszę o waszą pomoc.
×