Skocz do zawartości

chemikost

Uczestnik
 • Zawartość

  97
 • Dołączył

 • Ostatnio

O chemikost

 • Ranga
  (Nie)stały bywalec
 • Urodziny 22.10.1988
 1. chemikost

  Używany zestaw stereo do 3500zł

  .Sprawdzenie tego to kwestia tygodnia może dwóch. Juz z Majtkiem jesteśmy wstępnie umówieni na dalsze odsłuchy. Fakt Rotel to dobry wzmacniacz może i zrobić lepsze pierwsze wrażenie ale jak dla mnie to nie wszystko. Dla mnie np. TA4E jest bardziej muzykalny, to moge powiedzieć na początek. Wiadomo napewno, że będą dalsze porównania:) kilka dni z tym samym repertuarem na tych dwóch wzmacniaczach da mi lepszy obraz.
 2. chemikost

  Używany zestaw stereo do 3500zł

  Byłem tam i słuchałem, na moje ucho nie odważyłbym się wysunać takich wniosków po godzinie odsłuchu. Niemniej jednak Rotel to bardzo rzetelny wzmacniacz:) Kolega Majtek2013 zdeklarował się, że pożyczy mi kiedyś Rotela na pare dni wtedy coś naskrobie o różnicach:)
 3. chemikost

  Używany zestaw stereo do 3500zł

  witam, wstrzymaj się z tym psikaniem ja mam kontakt do bardzo dobrego elektronika z ostrowa, jutro zadzwonie.
 4. chemikost

  Używany zestaw stereo do 3500zł

  będę kontynuować wątek tutaj, melodike ma też drugi kolega. myślę, że pożyczy bez problemu:)
 5. chemikost

  Wasze systemy...

  Jeśli chcesz to zapytam się kolegi czy pożyczy Ci do odsłuchu swoje stereovoxy hdls? to są dość dobre kabele głośnikowe:)
 6. chemikost

  Wasze systemy...

  Chodzi mi o to,że te da vinci raczej jakoś bardzo Twojego zestawu nie ograniczają. Pamiętaj, że kablami jakoś bardzo brzmienia ani nie ożywisz, ani nie stłumisz... Jak już to delikatnie doszlifujesz.
 7. chemikost

  Wasze systemy...

  Ja też obecnie używam kabli Alphard da Vinci i moje odczucia są takie, że przy moim sprzęcie to jednak przeciętne kable. Brakuje mi w nich szczegółowości, barwa dźwięku jest jakby "przytłumiona", odnoszę wrażenie, że bardzo ograniczają brzmienie zestawu. Słuchałeś swojego zestawu na innych kablach głośnikowych, że takie odnosisz wrażenie?
 8. chemikost

  Wasze systemy...

  Napewno opisze brzmienie nowego zestawienia ale dam sobie jeszcze troche czasu na osłuchanie. Moge narazie powiedzieć jest dużo lepiej:) Kupiłem za pośrednictwem Jacka, stan może być- ma nieoryginalną gałke od głośności, niskich i wysokich tonów ale da sie wytrzymać- akurat te cześci nie grają Pilot był w zestawie a zapłaciłem 1000zł. Porobie zdjęcia i wstawie:)
 9. chemikost

  Wasze systemy...

  U mnie też małe zmiany:) Wzmacniacz H/K 970 zastąpił amplituner Nakamichi TA4E. Reszta bez zmian kolumny infinity ref. 60 i CD arcam Alpha 6.
 10. chemikost

  Używany zestaw stereo do 3500zł

  No kolego, ja też Ci gratuluję
 11. chemikost

  Zestaw Stereo w cenie 2000-2500zł

  Pytał się czy można, a nie jaka będzie jakość dźwięku
 12. chemikost

  Zestaw Stereo w cenie 2000-2500zł

  Można używając np. kabla mały jack- chincze, jacka wpinasz w wyjście słuchawkowe w komputerze, a chincze do wzmacniacza.
 13. chemikost

  Głosniki Acapella Audio Arts

  Zadzwoń też tu http://passca.pl/
 14. chemikost

  Głosniki Acapella Audio Arts

  w przeliczeniu na nasze to niecały tysiąc. Biorąc pod uwage poczatkowy koszt kolum myśle, że to przystepna cena.
×