Skocz do zawartości

botom

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O botom

 • Ranga
  Debiutant
 1. Odtwarzacz na pewno trzeba będzie dokupić w następnej kolejności. Z czasem może coś się wymieni, ale dobrze wiedzieć od czego zacząć, aby nie zrobić falstartu. Dzięki!
 2. Dziękuję za odzew! Wydzielenie pokoju z całej przestrzeni nie wchodzi w grę (siła woli też raczej nie da rady ). Jeśli chodzi o odtwarzacz, to docelowo zamierzam go też kupić (teraz budżet jest za bardzo napięty), więc na razie pozostanie mi podłączenie dvd/cd, które już mam. Pomyślałem, że takie rozwiązanie (czyli kupno wzmacniacza i kolumn) pozwoli zacząć cieszyć się dźwiękiem zanim jeszcze docelowy zestaw zostanie skompletowany w całości. Czy ma to sens ? Czy powyższe propozycje sprawdzą się, biorąc pod uwagę to, że przestrzeń pozostanie otwarta ? Może w związku z ograniczonym obecnie budżetem rozbić kompletowanie zestawu na raty, albo odczekać jakiś czas i powrócić do tematu, kiedy uda się odłożyć większą kwotę na sprzęt...Tylko jak bardzo trzeba byłoby zwiększyć budżet aby wrażenia ze słuchania były na dobrym poziomie ? Zakładając rozsądne zwiększenie budżetu i kompletowanie rozłożone w czasie od czego zacząć i na co (jaki sprzęt) warto zwrócić uwagę ?
 3. Witam wszystkich, Chciałbym złożyć zestaw stereo, a ponieważ nie czuję się mocno w tym temacie, to chciałbym prosić o pomoc w zaplanowaniu konfiguracji tego zestawu. Sprzęt będzie grał w pomieszczeniu o nieregularnych kształtach, ogólnie będzie to duża, otwarta przestrzeń: kuchnia, jadalnia i pokoj. Powierzchnia całości to około 58m2, ale jeśli chodzi o nagłośnienie, to zależy mi na tym, aby przede wszystkim część salonowa była dobrze nagłośniona (powierzchnia około 25m2). W załączniku zamieszczam rysunek z wymiarami. Zestaw będzie wykorzystywany przede wszystkim do słuchania muzyki (główne źródło - CD), chciałbym do niego podłączyć też TV, jednak głównie koncentruję się na muzyce. Na początku myślałem o zestawie kina domowego, ale z tego co zdążyłem przeczytać to przy takich preferencjach zestaw stereo jest lepszym rozwiązaniem. Muzyka jaka będzie słuchana to przede wszystkim rock, pop, poważna, piosenka autorska. Przy zakupie wzmacniacza i kolumn chciałbym zmieścić się w kwocie 3000 pln (a na pewno nie przekroczyć 4000), przy czym sprzęt nie musi być nowy. Na jaki sprzęt Waszym zdaniem warto zwrócić uwagę i jakie zestawy polecacie ?
×
×
 • Utwórz nowe...