Skocz do zawartości

stachuboss1

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O stachuboss1

 • Ranga
  Debiutant
 1. stachuboss1

  Denon+Wharfedale czy ONKYO+Quadral

  nie ma się w ogóle na czym zastanowiać bo ONKYO nie gra w cale, o ile jeszcze przy kinie bas może stworzyć jakiś efekt to do słuchania muzyki zestaw ten się nie nadaje. Gra skrajami pasma, syczacą górą (która przy słuchaniu muzyki w sklepie dla początkującego może imponować i pozornie zmylić w rzeczywistości to chłam) i twardym basem (jeśli się go pobije kruszy wszystko a czuć go w trzewiach). Ten zestaw pobije DENONA tylko przy death metalu i techno bo zagra głośniej (ale przecież nie o to chyba chodzi), nie prezentuje absolutnie żadnej kultury (zero średnicy). DENON nawet z najminieszymi WARHEDLAMI to dużo lepsze urządzenie. Przy muzyce cały zakres jest bardziej szczegóły i precyzyjny. Co do opcji kina odtwarzacz 1740 to jeden z najlepszych w tym przedziale cenowym. DENON uzupełniony o sub WH210 to naprawdę dobry sprzęt do każdego przezanczenia.
 2. stachuboss1

  audiolab-jakie kolumny

  zestaw audiolab 8000s/cd miał swoją premierę w 1996, więc najprawdopodobniej mówimy o tym samym. co do kolumn KEF-a to jak mi się wydaje górna półka. subtelność audiolaba "objawia" się zwłaszcza w wolnych fragmentach wzkazanego przezemnie materiału, notabene będzie to takze atut jak sadze przy muzyce RUSH i KING CRIMSON... których takze słucham. osbiście słuchałem audiolaba na monitorach USHER-a średnica i detale wypadły przepięknie zwłaszcza składowe perkusji, wokali . szukam kolunm które oprócz wspomnianych cech, dobrze oddadzą takżę przesterowane gitary i bas z dobrą dynamiką i mocą (np. TOOL-a)
 3. stachuboss1

  audiolab-jakie kolumny

  przymierzam się do zakupu zestawu audiolab 8000cd/s. słucham niemal wyłącznie muzyki rockowej. najczęściej TOOL i DREAM THEATRE (w tym LTE i inne hybrydy muzyków tego bandu). chciałem zapytać: czy audiolab nie jest urzadzeniem zbyt delikatym, oraz jakie kolumny do niego dobrać. myslałem i słyszałem dobre opinie o DALI IKON2 czy to dobry wybór? jeśli nie to jakie inne kolumny sprawdziły by się w tej konfiguracji?pokój ok 15m.
×