Skocz do zawartości

12Carlos21

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O 12Carlos21

 • Ranga
  Debiutant
 1. Tak już próbowałem i nadal jest tak samo .
 2. Tak przepraszam moja wina 2 i 6metrow to poprawne dlugosci. Nie nie sprawdzałem pod karte muzyczna. Tzn trzeba podlaczyc sluchawki z tylu kompa tak ?
 3. Grają ciszej potrzeba maksymalnej głośności na wieży aby dźwięk był w średnim stopniu słyszalny. Natomiast gdy podłączę te krótsze na kablu to na takim samym poziomie są bardzo głośne o co tu chodzi ?
 4. Witam serdecznie mam poważny problem z wymienionymi powyżej produktami tj słuchawki PHILIPS SHP2500 http://www.euro.com.pl/sluchawki/philips-s...dowe.bhtml#opis PHILIPS SBC HPI95 http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/87913 Mianowicie przechodząc do sedna problemu gdy podłączam SBC HPI95 do wieży (która jest podłączona do komnputera) to dźwięk jest w porządku, jest możliwość ustawienia głośności na naprawdę wysokim poziomie. Natomiast gdy podłączam słuchawki SHP.... to dźwięk jest naprawdę słaby chodzi konkretnie o poziom głośności. Mimo , że ustawienia poziomu głośności są na maksymalnym poziomie w komputerze, w programie odtwarzającym filmy oraz na kablu słuchawki , które posiadają dodatkowo regulację głośności i tak poziom dźwięku jest cichy w porównaniu do SBC . Dlaczego tak się dzieje przecież SHP... są o wiele lepszymi słuchawkami a poziom głośności jest bardzo słaby ? Nadmieniam , że słuchawki SHP mają długość kabla około 3 metrów, a SBC tylko metr, ale to chyba nie powinno wpływać na poziom dźwięku ?? Proszę o poradę, czy to wina słuchawek ? Z góry dziękuję za wypowiedzi. Pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...