Skocz do zawartości

panwiaderko

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez panwiaderko

  1. W kartę dźwiękową będę inwestować razem z głośnikami. Myślę o jakimś sound blasterze, lub jeśli to wielka różnica w dźwięku to xonar d1. Twój pomysł z rzeczywiście tanimi głośnikami do komputera wydaje się niezły. W sumie chcę, żeby posłużyły mi jakieś 4 lata, bo wtedy uciekam z domu i zakupię porządne nagłośnienie Mam mały pokój i dlatego mam wątpliwości 2.0 czy 2.1. Muzyki nie słucham bardzo głośno, raczej przeciętnie, nie tak, żeby ludzie pod oknem słyszeli co lubię Myślisz, że w tych głośnikach, które mi podesłałeś i solo6c lub sounsticksach nie ma tak dużej różnicy, by dokładać 400 złota?
  2. Miejsce się znajdzie. Jeszcze pozostaje kwestia dźwięku. Które z nich grają lepiej. Nie zależy mi na mocnym bassie, słucham jazzu, bluesa, starszego, lekkiego rocka.
  3. Witam, Myślę o wymianie głośników komputerowych i polecano mi te dwa modele. Służyć będą głównie do muzyki, a zależy mi na tym żeby jak najwięcej usłyszeć. Czekam na opinie ludzi, którzy mieli z nimi styczność, a nie "wyczytali o nich na necie". Budżet mój to 500-600zł i jestem otwarty na inne propozycje. Pozdrawiam i liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...