Skocz do zawartości

Major Kong

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Poczekam jeszcze parę dni z decyzją, bo i tak zaczyna się weekend, więc ich nie wyślą. W chwili obecnej jednak najbardziej skłaniam się właśnie do Senheiserów, bo skoro dwie osoby je polecają, to musi coś w tym być.
  2. Kupiłbym raczej przez serwis Merlin, więc wątpię, żebym miał szansę przetestowania.
  3. No właśnie z kwestią odsłuchania jest pewien problem, bo nie mogę znaleźć miejsc, w których mógłbym to zrobić (pewnie źle szukałem). Czy wiecie może, gdzie dałoby radę przetestować je w Warszawie?
  4. Witam, szukam słuchawek nausznych za około 150 zł (chcę zaznaczyć, że wiem o istnieniu tego tematu, ale zamierzam używać swoich w trochę inny sposób). Nie jestem audiofilem, ani osobą zamożną, więc będę korzystał z nich przy komputerze oraz odtwarzaczu MP3 w telefonie (tak więc również poza domem). Najbardziej szukałbym w nich mocnego bassu, ponieważ najczęściej słucham muzyki elektonicznej. Przeglądałem już różne strony i znalazłem parę modeli: - Panasonic RP-HTF600E-S - Beyerdynamic DT 235 WS - Creative HQ-1600 - Audio-Technica ATH-SJ3 BK - AKG K512 MKII Które z nich byłyby dla mnie najlepszym wyborem? Jeśli nie te, to jakie? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...