Skocz do zawartości

gu2525

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O gu2525

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  jaworzno
 1. lokalizacja stereo

  Jeszcze nie ustawiłem sprzętu. Na prawdę nie mam kiedy jak ustawie to prześle fotke 368 i x1t
 2. lokalizacja stereo

  kupiłem nada i psb
 3. lokalizacja stereo

  Proszę o podpowiedz o lokalizacje stereo. Rysunek nie jest za ciekawy .Dziękuje za każdą podpowiedz.
 4. yamaha

  Postaram się poprawić.Dostałem odpowiedz od serwisanta z autoklanu że uszkodzeniu uległa płyta Digital DSP a tekst powyżej przepisywałem z instrukcji .
 5. yamaha

  Witam, sprzęt grał na trybie pure direct tryb ten powoduje, że urządzenie odtwarza dżwięk do minimum ograniczając szum elektryczny powodowany przez pracujące obwody np. wyświetlacz przedni
 6. yamaha

  chodzi o Model: RX-A820
 7. yamaha

  Sprzęt to yamaha rx a 822 cena to około 3000 zł grał z kolumnami avance . Pewnego dnia po załączeniu odpalił po około godzinie ,powtórzyło się to kilka razy i potem zupełnie siadło. Odtwarzał tylko analogowo na opcji chyba pur. Po oddaniu do serwisu audioklanu serwisant powiadomił mnie że padła główna płyta i za bardzo nie opłaca się naprawa, koszt jej to około 2200zł.
 8. yamaha

  Witam, jestem bardzo zawiedziony tą firmą. Kupiłem nowy amplituner cztery lata temu i niestety prawie całkowicie padł. Naprawa przekracza ponad 3/4 ceny.
 9. kino domowe

  Witam wszystkich, proszę o pomoc w doborze sprzętu.Budrzet to okolo 4000 interesuje mnie amplituner który będzie w pierwszym pomieszczeniu podpity do TV PS3 I DVD . Pomieszczenie około 20 m2 wys 2.5 m 70 % TV 20%PS3 10% muzyka . Natomiast w drugim pomieszczeniu przebywam ja i będę słuchał muzyki (RADIO INTERNETOWE I PŁYTY MP3) oczywiście niezależnie co idzie w tamtym pomieszczenipokuj to około35m2 .pozdrawiam
×