Skocz do zawartości

zywiec

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez zywiec

  1. Witam, chciałbym okablować powyższy zestaw umieszczając przewody w ścianie. Proszę o sugestię co do parametrów takich kabli oraz o podanie polecanych producentów i widełek cenowych za metr bieżący. Z góry dziękuję!
  2. Dziękuję, właśnie o to chodzi. Wysłałem zapytanie do podanej przez Ciebie firmy. Czy możecie polecić jakieś konkretne modele oraz innych dystrybutorów (najlepiej w Warszawie)
  3. Witam, jestem na etapie instalacji zestawu kina domowego. Zdecydowałem się na amplituner HK AVR 247 który posiada możliwość pracy w trybie multiroom. Chciałbym stworzyć prosty system w drugim pokoju - ze specyfikacji sprzętu wynika że można przeznaczyć na to dwa kanały (wzmacniacz 7.1) Istotną kwestią jest umieszczenie w dodatkowym pomieszczeniu urządzenia przekazującego sygnał IR. Przeszukałem internet, widać nie dość dokładnie - znalazłem jedynie dedykowane zestawy a-bus wymagające hub'a. Szukam przekaźnika IR do zamontowania w ścianie z/lub potencjometrem głośności podłączanego za pomocą mini jacka do odpowiedniego wejścia w amplitunerze. Proszę o radę. Pozdrawiam, ŁR
×
×
  • Utwórz nowe...