Skocz do zawartości

leon665

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O leon665

 • Ranga
  Debiutant
 1. leon665

  Zestaw do 10 tyś.

  f1angel: Poniżej odpowiadam na podstawowe pytania. Widzę, że jesteś z tego miasta wokół, którego poszukuję sprzętu. Czy prócz sklepu sieciowego jest coś wartego polecenia? 1. 10000 złotych, 2. Nowy, 3. Sprzęt stereo, 4. Brak, 5. Ok. 30 m2, 6. Jazz (dużo trąbęk i saksofonów), muzyka lat 80 np Talk Talk, 7. Na kilka lat, 8. Ma odtwarzać płyty CD na dobrym poziomie.
 2. leon665

  Zestaw do 10 tyś.

  Witam, Poszukuję zestawu stereo do ww. kwoty. Jeden ze sklepów zaproponował mi zestaw: - Rotel RA 10 - Yamaha CDN 500 - B&W CM8. Nie zapytano mnie o warunki w jakich będę odsłuchiwał płyt. Słucham różnych rodzajów muzyki. Schemat pomieszczenia, w którym będzie stał sprzęt zamieszczam poniżej. Czy w tej cenie i dla tej powierzchni jest to dobre rozwiązanie?
 3. leon665

  Zestaw stereo do 5000 zł

  Witam, Tak jak w tytule, chciałbym kupić sprzęt w tym przedziale cenowym: - pomieszczenie 30m2, - przeznaczenie: głównie mocne brzmienia, ale i jazz, trochę elektroniki, koncerty. Na razie skupiałbym się na tych 3 elementach, tuner radiowy, chętnie, ale dalszej kolejności. Pochodziłem trochę po sklepach, w jednych chwalili HK, w drugich NAD, w innych Yamahy. Kolumny jakie były w propozycjach to Elac, Focal, JBL. Nie słuchałem jeszcze żadnego z proponowanych zestawów. Nie wiem też ile z tych porad to efekt tego, że sprzedawcy wiedzieli z kim rozmawiają ("weźmie wszystko") a ile chęci pomocy. Proszę o jakieś propozycje i rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Może też o sprawdzone sklepy na terenie śląska. pozdrawiam
×