Skocz do zawartości

mar12bo

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mar12bo

 • Ranga
  Debiutant
 1. mar12bo

  Yamaha RX-V3800 i test w Audio 11/2007

  Wielkie dzięki za odpowiedź. A czy może orientujesz się w następującej sprawie. Chciałbym mieć możliwość zdalnego sterowania amplitunerem i odtwarzaczem DVD ze strefy 2 i 3. Można zakupić przedłużać pilota, ale chciałbym wykorzystać wejścia IR Remote jakie znajdują się w amplitunerze, gdyż mam możliwość położenia dodatkowego przewodu ze strefy 2 i 3. Niestety nie mam pojęcia i nigdzie nie znalazłem, jakie odbiorniki IR można podłączyć do tego wejścia. W instrukcji niewiele na ten temat napisali. Czy można podłączyć np: standardowy odbiornik IR jaki jest stosowany w kartach telewizyjnych? Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 2. mar12bo

  Yamaha RX-V3800 i test w Audio 11/2007

  Dzięki za odpowiedź. Tak też myślałem, że jest to pomyłka... Niestety, ale daje to do myślenia i każe zastanowić się nad sensem pisania tego typu recenzji, skoro błąd popełniany jest już na samym początku i to raczej w dość prostej sprawie... A swoją drogą jeśli chodzi o strefy. Planuję wykorzystać ten amplituner (lub tańszy v1800) do nagłośnienia trzech pokoi. Piszesz, że druga i trzecia strefa może być włączona przy wyłączonej pierwszej. Czy to oznacza, że w pierwszej nie będzie mogła być włączona muzyka w systemie 2.1 jeśli chciałbym uaktywnić drugą i/lub trzecią? Zakładam, że każda ze stref ma inne źródło.
 3. Witam wszystkich. W ostatnim numerze Audio (11/2007) zamieszczony został test amplitunerów, w tym Yamahy RX-V3800. W teście tym amplituner ten przedstawiany jest jako sprzęt 9 kanałowy (mogący np.: pracować w pierwszej strefie w systemie 5.1 oraz w dwóch pozostałych w 2.0). Tymczasem w instrukcji obsługi oraz na stronach producenta (np: http://www.yamaha-hifi.de/index.php?lang=e...1&idcat2=2) jest on opisany jako sprzęt 7 kanałowy. Chciałbym się dowiedzieć jak jest faktycznie, gdyż jestem zainteresowany tym modelem. Powiem szczerze, że informacja zamieszczona w Audio 11/2007 bardzo mnie zaskoczyła. Dziękuję za odpowiedź.
×