Skocz do zawartości

yme4me

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. Tak,podłączałem Playstation 2 i działało, obecnie podłączałem Playstation 2 kolegi i moje Playstation 3 i nic, podejrzewam że jakimś cudem umarła mi jakaś część w sprzęcie.
  2. Tak też właśnie robię naciskam digital input i nic, kabelek nie jest złamany ani nie ma jakich kolwiek oznak uszkodzenia najśmieszniejsze jest to że sprzęt kupiłem prawie rok temu i pojechałem za granice,,, wróciłem i nie działa a nikt w domu go nie używał. to jest dopiero zagadka! Dzięki za odpowiedż .
  3. Cześć.Mam taki problem.Połączyłem Playstation 3 za pomocą światłowodu i tu uwaga do gniaza" CD2" Digital ponieważ ten amplituner [ ku mojemu zaskoczeniu] nie posiada żadnego innego wejścia optycznego.Sugerując się napisem na obudowie wybieram źródło CD i niestety nie mam żadnego dźwięku [ mam w konsoli ustawione iż dzwięk z wyjscia optycznego będzie wysyłany ] niestety nie wiem jak to możliwe ale ani ps3 ani ps2 nie jest widzialne jako zródło dźwięku.Mam jeszcze do dysozycji COAXIAL ale do ps nie ma kabla który by przez niego nadawał.Będę bardzo wdzięczny jesli kto kolwiek będzie miał jaki kolwiek pomysł co jeszcze moge zrobić aby sygnał sie znalazł . a najlepiej by było jak bym pisał z kimś kto posiada taki sam JVC jak mam ja.
×
×
  • Utwórz nowe...