Skocz do zawartości

czmonwojtek

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez czmonwojtek

  1. zgadzam się, maestro na handel albo na krrmnik. zasada 1. lepsze dobre stereo niż kiepskie 5.1 zatem prosty HK stereo będzie ok, pokombinuj z kolumnami ... może zestaw na początek: HARMAN KARDON AVR 156 + BDT 20 + HKTS 9 cena ok, brzmi bardzo poprawnie, z czasem może lepsze kolumny itd itd itd aż do końca świata. powodzenia.
  2. wyciągnij audio z TV po optyku do wzmacniacza. tam będzie 5.1 albo poprzez koncentryczne wyjscie (oba są na tyle) ma też wyjście audio (2 cinch) ale to już tylko stereo, zatem układy Dolby wszelkiej maści zasymuluja dzwięk wielokanałowy. czyli HDMI do tv a z tv audio do wzmacniacza.
  3. pomyśl o czym takim jeszcze: Harman Kardon AVR156 + BDT20 + JBL CINEMA 300 http://www.ceneo.pl/15562643
  4. zaznaczę na początek, że nie jestem handlowcem, a użytkownikiem i słuchaczem. Co do meritum, Harman jest ok, warto zastanowic się na kolumnami jbl, bo sa "jakby z jednej stajni", mówiąc wprost fajnie stroją z Harmanem. ja nie używam teraz Suba, mam proste Northrige 80 z HK 235 i brzmi bosko. Głośniki musza trochę pograc, nabiorą ogłady i kultury. Sub ? oczywiście, ale raczej w kinie domowym. do muzyki stereo w tym wypadku będzie ok. Może Loft JBL-a. Dobry początek, unikałbym Studio seria 1... płaskie. PRZEWODY !!! pamiętaj o przewodach. Kup coś za 100-200 zl na kolumnę. tyle na start. posłuchasz, coś zmienisz, dokupisz i ani się spostrzegłszy a będzie cudnie. pozdro.
×
×
  • Utwórz nowe...