Skocz do zawartości

barbaros

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 1. @JaDe mam podobny zestaw (z wyższym preampem) i podobny problem. Jak ostatecznie rozwiązałeś swój?
 2. Oglądanie sprzętu zacząłem właśnie od Pioneera, konkretnie od modelu VSX-329 K. Niestety wszystkie urządzenia tej marki (w tej klasie cenowej) mają 168 mm wysokości, więc nie zmieszczą mi się w dziurę . Także Pioneer odpada. Co do samej wentylacji, to mam wymuszony obieg w szafce, dodatkowo będzie sporo miejsca po bokach, powinno dać radę . Zdecydowałem się na Onkyo, kolega Q21 zaproponował dobrą cenę.
 3. Najbliższy jednak jestem produktowi Onkyo .
 4. Tak, jak napisane wyżej, o wyborze mogą zadecydować detale i pierdółki. Co prawda jestem zaawansowanym melomanem (pod względem ilości słuchanej muzyki, rock i wyżej), ale sprzęt mam mocno średni (STX 200 2.0 + Radmor 5412). Na tę chwilę nie chcę inwestować dużej kasy w audio, bo w planach mamy zmianę chałupy i tam do sprawy podejdę kompleksowo, budując system od 0. Na tą chwilę chcę po prostu wymienić wzmak, dostawić do 2.0 satelitki i centralę, a w tym wszystkim zmieścić się w 2k PLN. Dodatkowe kolumny to koszt ok. 500 PLN, więc na amplituner zostaje 1k5 PLN. Wnęka w obecnej szafce ma 162-163 mm, więc ogranicza mnie niestety wysokość urządzenia. Może to nie jest odpowiednie podejście jak na forum audio przystało, ale wydaje mi się, że z obecnym zestawem kolumn wszystkie urządzenia zagrają podobnie (wydaje mi się ), tzn. tak samo odpowiednio. Bajerem jest dla mnie łączność ze Spotify, ale to mają wszystkie 3. Muszę pomyśleć, czy jest mi potrzebne WiFi oraz Bluetooth. Jeśli tak, zostaje Onkyo. Jeśli nie, można wybrać spośród Yamaha/Denon, które będą te 2 stówki tańsze. Tak to wygląda, jeśli o mnie chodzi .
 5. Kledzy, proste pytanie. Poszukuję nowego, 5-kanałowego, aplitunera sieciowego. Zastosowania standardowe, muzyka, konsola, filmy. Zestaw głośnikowy to rodzimy STX z linii 200 i nie chcę zbytnio odstawać od niego klasą wzmacniacza. Warunek jest taki, że wysokość urządzenia nie może przekraczać 16 cm. Górny próg cenowy, to 1500 PLN, już i tak podciągnięty z 1000 . Z pobieżnego rozpoznania zostały mi 3 urządzenia, które mają funkcje sieciowe Onkyo TX-NR535 Yamaha RX-V477 Denon AVR-X1000 Wszystkie z nich da się kupić w okolicy 1500 PLN. Najdroższy jest Onkyo, ale tu mam propozycję z jednego ze sklepów za poniżej 1k5. Który?
×
×
 • Utwórz nowe...