Skocz do zawartości

Marcin25

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marcin25

  1. Dziękuję za pomoc. Mój wybór padł na MA BX6. Prawdopodobnie wtorek/środa będą u mnie, wtedy napiszę jak wrażenia. Pozdrawiam
  2. A co Pan myśli o tych Rothach Oli 40? Czytałem gdzieś na innym forum porównanie ich do MA BX6 i podobno wypadają tylko nieco gorzej w wysokich tonach a tak są porównywalne z tymi BX. Czy się Pan z tym zgodzi? I czy Q-Acoustics 2050 to ta sama klasa sprzętu co BX5/Oli40/Audio Academy Phoebe III bo są prawie o połowę tańsze.
  3. Witam wszystkich forumowiczów. Jestem posiadaczem wzmacniacza stereo Grundig Fine Arts A-9000, szukam kolumn podłogowych do pomieszczenia około 22m2 w przedziale cenowym około 2,5 tys złotych. Moje gusta muzyczne są naprawdę różne więc zależy mi na dość uniwersalnych kolumnach. Lubie instrumentalne brzmienia muzyki rockowej, blues jak również muzykę rozrywkową,elektroniczną dance house, trance a także nie gardzę rapem. Zależy mi na detaliczności góry (bez syczenia), dobrej średnicy i nisko schodzącym basie. Od kilku tygodni śledzę różnorakie fora internetowe, testy, recenzje. Byłem także w kilku sklepach z tego typu sprzętem ale ciężko mi sie zdecydować. Wiadomo każdy ma swój gust i każdy inaczej oceni dlatego chciałbym zapoznać się z waszą subiektywną opinią. Po zapoznaniu się z tematem i opinią wielu fachowców moje typy to: - Roth Audio Oli 40 - Monitor Audio BX5 Proszę o subiektywne opinie, które z tych kolumn są lepszym wyborem, a może w tym przedziale cenowym znajdzie się jeszcze coś lepszego?
×
×
  • Utwórz nowe...