Skocz do zawartości

SpeedMaster

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O SpeedMaster

 • Ranga
  Debiutant
 1. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Nadal czekam na wasze propozycje.
 2. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Z takim pytaniem to pisz do niego na priv a nie tutaj bo to nie jest temat w którym pokazuje się swoje umiejętności programistyczne. Czekam dalej na wasze propozycje.
 3. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Więc słucham waszych propozycji. Dawajcie jakieś linki z Allegro co proponujecie.
 4. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  A może takie monitory: http://allegro.pl/nowosc-para-glosnikow-de...2894939079.html Co o tym sądzicie? Może bym je kupił? Do tego jakiś wzmacniacz? Lub jeszcze coś takiego: http://allegro.pl/denon-monitory-sc-n7-bla...2885697248.html
 5. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  A czy może mi ktoś powiedzieć co to są te monitory aktywne? Nie znam się na tym więc pytam. Dajcie jakieś propozycje co wy byście kupili za cenę 500 zł. Jakie te kolumny i jaki wzmacniacz?
 6. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Nie mam miejsca na biurku. U wielu ludzi już widziałem że mają kolumny postawione na meblach do góry i fajnie im to gra no chyba że ja się nie znam ale jak dla mnie to grały dobrze. I ja też chciałbym tak zrobić że postawił bym je na meble. http://allegro.pl/denon-monitory-sc-n7-bla...2885697248.html Co sądzicie o tych kolumnach? Czy do nich też potrzebny jest wzmacniacz?
 7. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Mi chodzi raczej o coś takiego. Postawił bym je po obu stronach pokoju na meblach do góry. http://allegro.pl/apollo-250-bass-25-cm-na...2933719990.html i do tego jakiś wzmacniacz. Co o tym sądzisz?
 8. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Mój pokój ma 16m2. Słucham głównie POPU, HOUSE, MIX POPU, DANCE. Tak chciałbym puszczać muzykę z laptopa więc będzie potrzebny wzmacniacz tak?
 9. SpeedMaster

  Jakie kolumny do pokoju?

  Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i mam do was pytanie. Chcę sobie kupić do pokoju 2 kolumny głośnikowe. Pokój mam mały. Po obu stronach pokoju stoją meble więc te 2 kolumny chciałbym postawić do góry na meble. Jedną po jednej stronie drugą po drugiej stronie. Nie znam się na kolumnach. Chciałbym puszczać muzykę na nich z laptopa więc chyba będzie potrzebny jakiś wzmacniacz. Nie wiem nie znam się na tym powiedzcie mi wszystko. Interesuje mnie czysty, dobry i w miarę głośny dźwięk. Jeśli chodzi o cenę to chciałbym wymieścić się ze wszystkim w 500 zł. Podawajcie swoje propozycje najlepiej linki z allegro bo będę chciał na allegro to kupić. Myślę że mi pomożecie. Pozdrawiam.
×