Skocz do zawartości

dixon

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez dixon

 1. Dziękuję Panowie za porady ,w końcu kupiłem definitive technology studio monitor 65 ,dżwięk potężny jak na monitory - nigdy bym nie uwierzył że grają kolumny podstawkowe ,prędzej podłogowe. Basu jest bardzo, bardzo dużo ,nawet przy cichym słuchaniu muzyki ,jestem zadowolony z zakupu i polecam.
 2. Dlaczego zmieniam kolumny na podstawkowe? ponieważ niedawno zmieniłem meble w pokoju i ich kolor gryzie się z kolorem kolumn mission , no i jeszcze żonie podobają się kolumny na stojakach (nie wyglądają tak ,,ciężko" jak wolnostojące) skoro mam już coś kupić ,to właśnie myślałem o podstawkowych i mam na ten cel ok. 4000 zł. (chyba już coś za te pieniądze kupię w miarę przyzwoitego?) Co do odsłuchu to jest problem ponieważ w okolicy (opolskie) nikt ze sprzedawców nie ma w ofercie definitive technology ,dlatego pytam na forum.Co do niskich tonów - mam obawy że jak coś kupię to będzie ich za mało (miałem też missin m73 i słabiutko z niskimi tonami w porównaniu do m 74) po prostu nie chcę żeby się to powtórzyło ,oczywiście reszta pasma powinna tez być przyzwoita.
 3. Oczywiście że będą na stojakach które zaproponuje mi sprzedawca za bass przepraszam Panowie audiofile , ale dalej nic się nie dowiedziałem .Problem leży chyba w tym że mało osób miało kontakt z definitive technology.
 4. pokój mały ok 18m2 kwadrat , muzyka jaką słucham to rock i trochę pop.Do tej pory mam marantz cd6003 i wamacniacz pm 6003 (raczej tak zostanie ) a kolumny mission m74 ,których muszę sie pozbyć (zajmuja dużo miejsca) potrzebne mi są podstawkowe (na nie znajdąę miejsce) i właśnie wszyscy doradzaja mi- monitor audio rx2 lub nowość definit. techn. studio mmonitor 65, które maja najlepszy bass ?
 5. Proszę o poradę ,co wybrać do zestawu marantz 6003 ,monitor audio rx2 czy definitive technology studio monitor 65 ?
×
×
 • Utwórz nowe...