Skocz do zawartości

jopin

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O jopin

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 26.04.1966
 1. Vintage

  A tak na marginesie czy warto szukać perełek w starych wzmacniaczach i dobierać do nich dużo nowsze kolumny?Czy raczej to błąd i brać tylko pod uwagę nowe plastiki? Mówię oczywiście o klasie budżetowej
 2. Vintage

  Biorąc pod uwagę twoje rady zdecyduję się na Tannoye M4 lub na Dali 606 . Pozostaje tylko szukać okazji na alegro. Serdeczne dzięki jak już będę miał nowe skrzynki to dam znać jak to chodzi.
 3. Vintage

  Poproszę o przedstawienie różnic między seriami Dali blue i concept , widziałem na alegro Dali 6006 za 1800 i 5005 za 1200. Niestety kolega namieszał mi w głowie Magnatami z serii Quantum co sądzisz o nich?
 4. Vintage

  [attachment=3942:HITACHI_...SM_small.pd f] To właśnie ta końcówka mocy . HITACHI_HMA7500_SM_small.pdf
 5. Vintage

  Pokój ma jednak prawie 30m a dodatkowo jest wysoki na 3.5m ,podłoga kafle.Mój hitachi gra bardzo czytelnie powiedziałbym że nawet surowo ,bas taki jakiś napięty.Wysokie troszkę zbyt natarczywe.Generalnie chciałbym to wszystko zmiękczyć i poczuć więcej basu ale bez łomotu i góra aby nie była tak natarczywa .Znalazłem opinię że jest to dobry wzmacniacz do muzyki poważnej .Na moje odczucia kładą się niestety cieniem stare kolumny.
 6. Vintage

  coś koło 1500-2000 wiem że szału nie ma ale co robić.Jakie różnice są pomiędzr tannoy revololution a seriami M i F?
 7. Vintage

  Witam wszystkich! Proszę o pomoc w wybraniu kolumn do stereo.Jestem posiadaczem leciwego wzmacniacza Hitachi HMA-7500 z HCA 7500 na tranzystorach MMOFSET .Podpięte mam pod wzmak kolumnt Altec Leansing five Niestety nie mają orginalnych głośników basowych i są już bardzo leciwe Słucham głównie jazzu ,smooth i starego rocka.Pokój 25-30m .Myślę o podłogowkach z drugiej ręki Tannoy ,B&W,KEF,Dali tylko tak naprawdę nie wiem na co się zdecydować.
×