Skocz do zawartości

jopin

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O jopin

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 26.04.1966
 1. jopin

  Vintage

  A tak na marginesie czy warto szukać perełek w starych wzmacniaczach i dobierać do nich dużo nowsze kolumny?Czy raczej to błąd i brać tylko pod uwagę nowe plastiki? Mówię oczywiście o klasie budżetowej
 2. jopin

  Vintage

  Biorąc pod uwagę twoje rady zdecyduję się na Tannoye M4 lub na Dali 606 . Pozostaje tylko szukać okazji na alegro. Serdeczne dzięki jak już będę miał nowe skrzynki to dam znać jak to chodzi.
 3. jopin

  Vintage

  Poproszę o przedstawienie różnic między seriami Dali blue i concept , widziałem na alegro Dali 6006 za 1800 i 5005 za 1200. Niestety kolega namieszał mi w głowie Magnatami z serii Quantum co sądzisz o nich?
 4. jopin

  Vintage

  [attachment=3942:HITACHI_...SM_small.pd f] To właśnie ta końcówka mocy . HITACHI_HMA7500_SM_small.pdf
 5. jopin

  Vintage

  Pokój ma jednak prawie 30m a dodatkowo jest wysoki na 3.5m ,podłoga kafle.Mój hitachi gra bardzo czytelnie powiedziałbym że nawet surowo ,bas taki jakiś napięty.Wysokie troszkę zbyt natarczywe.Generalnie chciałbym to wszystko zmiękczyć i poczuć więcej basu ale bez łomotu i góra aby nie była tak natarczywa .Znalazłem opinię że jest to dobry wzmacniacz do muzyki poważnej .Na moje odczucia kładą się niestety cieniem stare kolumny.
 6. jopin

  Vintage

  coś koło 1500-2000 wiem że szału nie ma ale co robić.Jakie różnice są pomiędzr tannoy revololution a seriami M i F?
 7. jopin

  Vintage

  Witam wszystkich! Proszę o pomoc w wybraniu kolumn do stereo.Jestem posiadaczem leciwego wzmacniacza Hitachi HMA-7500 z HCA 7500 na tranzystorach MMOFSET .Podpięte mam pod wzmak kolumnt Altec Leansing five Niestety nie mają orginalnych głośników basowych i są już bardzo leciwe Słucham głównie jazzu ,smooth i starego rocka.Pokój 25-30m .Myślę o podłogowkach z drugiej ręki Tannoy ,B&W,KEF,Dali tylko tak naprawdę nie wiem na co się zdecydować.
×