Skocz do zawartości

LuHash

Uczestnik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

  1. na kolumny jest więcej miejsca ale klocek (tak wiem, budzik;P) chciałbym aby zmieścił się na w/w półce jakieś inne pomysły oprócz najtańszego PC ??
  2. ok rozumiem, że chodzi o ten model: http://www.skapiec.pl/site/cat/31/comp/675176_techniczne bo według specyfikacji jest najpłytszy Jeszcze jedno pytanko w takim razie - czy jest w tym PC funkcja zegarka w trybie stand-by? (przydałby się jako zegarek nocny)
  3. no własnie nie widzę nic z Yamahy poniżej 30cm głębokości
  4. Witam wszystkich forumowiczów Jako nowy użytkownik forum chciałbym zacząć od prośby o poradę w wyborze sprzętu... Szukam zestawu, który: - zmieści się w kwocie 1700zł (ale nieco więcej też może być, przejdzie nawet 2K), - zaoferuje porządną jak na mikrusa jakość out-of-box, - odtwarza mp3 (fajnie byłoby FLAC) ma usb i/lub tudzież docka dla iPoda, - jeśli to możliwe - posiada wifi (DLNA) - taki bonus jeśli to możliwe Najważniejszy parametr, który MUSI być spełniony to głębokość zestawu - ma nie wystawać z półki o szerokości 30,5cm... Wiem, że ostatni parametr mocno ogranicza wybór Zastanawiam się mocno czy np Pioneery X-HM o głębokości 30cm (ze specyfikacji) po dociśnięciu do ściany z okablowaniem by się zmieściły?? Miałem chrapkę na X-HM71 z wifi ale ma ponad 35cm... Czekam na każdą rade i opinię
×
×
  • Utwórz nowe...