Skocz do zawartości

Radzio855

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Radzio855

  1. No dobra niech ci będzie, tak wyczytałem na jakiejś stronie o słuchawkach ,że dobre słuchawki powinny spełniać odpowiednie normy jakościowe aby były mniej szkodliwe na słuch,gdyż słuchawki jak już mówiłem (też wyczytałem na tej stronie)są bardziej szkodliwe dla słuchu od głośników.Chciałbym tylko aby ktoś kto jest osłuchany polecił mi jakiś model w cenie ok.500zł.
  2. Jak mają dobrze wytłumione zniekształcenia,bez prze ostrzonych barw, bez buczącego nie przyjemnego basu, nie wpadają w rezonans to granie głośno nie będzie szkodziło słuchowi tak jak na innym sprzęcie.Biorąc pod uwagę że to słuchawki to dla mnie jest to podstawa(słuchawki są bardziej nie bezpieczne dla słuchu niż głośniki)a lubię grać głośno więc pytam osłuchanych, które z moich wymienionych faworyzujących modeli spełnią najbardziej te oczekiwania.
  3. Witam. Zastanawiam się nad kupnem słuchawek do komputera (dźwiękówka X-FI). Będą służyły do muzyki i gier bez filmów. Mam dylemat pomiędzy: -Sennheiser hd 555 -Akg k141 studio -Jbl reference 420 Zależy mi głównie na tym aby mogły grać jednocześnie bardzo głośno i bez zniekształceń, gdyż lubię słuchać głośno ale nie chce psuć słuchu. Poza tym cenie sobie dobrą scenę, szczegóły i silny dół. pzdr. ps.Zaznaczam że raczej nie będę miał możliwości odsłuchu więc pytam tych co ich słuchali.
×
×
  • Utwórz nowe...