Skocz do zawartości

moris

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O moris

 • Ranga
  Debiutant
 1. moris

  Wzmacniacz do Audio Physic TempoII

  Bardzo dziękuję za fachowe porady.Pozdrawiam
 2. moris

  Wzmacniacz do Audio Physic TempoII

  Nie wiem, czy będę umiał słowami opisać dźwięk, ale spróbuję.Lubię brzmienie dokładne, detaliczne w każdym zakresie, - góra jasna, bez ostrości raniącej uszy, przyjemna, pozwalająca godzinami słuchać muzyki - średnica precyzyjna, dobrze słyszalna - bas nieprzesadny, mięsisty i dokładnie kontrolowany, niedominujący Tylko tak potrafię opisać moje preferencje.Pozdrawiam
 3. moris

  Wzmacniacz do Audio Physic TempoII

  Dzięki serdeczne za propozycję, sprzęt ma bardzo pozytywne opinie, ale jego obecność na rynku wtórnym wręcz znikoma. Pozdrawiam.
 4. moris

  Wzmacniacz do Audio Physic TempoII

  Pokój ma ok.20m powierzchni, natomiast muzyka to głównie polski rock, ale również coś spokojnego (Chris De Burgh, Katie Melua, Leonard Cohen) oraz muzyka celtycka ze względu na szerokie instrumentarium.
 5. moris

  Wzmacniacz do Audio Physic TempoII

  Na zakup chciałbym przeznaczyć ok.4 tyś. oczywiście za sprzęt używany.
 6. Witam wszystkich uczestników forum.Jakiś czas temu wymieniłem zestaw kina domowego na sprzęt stereo.Na chwilę obecną jest to wzmacniacz Harman Kardon HK680 plus odtwarzacz HD750 tej samej marki.Kolumny to Audio Physic Tempo II, gra to ładnie, ale trzeba oczywiście dążyć do lepszej jakości. Docelowo chciałbym zestaw oprzeć na obecnych kolumnach, zmieniając wzmacniacz i odtwarzacz.I tu właśnie zwracam się z prośbą do bardziej "osłuchanych" uczestników o sugestie. Wiem, że odbiór brzmienia to bardzo subiektywna sprawa, ale będę wdzięczny za każdą propozycję.Pozdrawiam.
×