Skocz do zawartości

elkaz

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez elkaz

 1. Witam,
  czy możliwe jest uzyskanie takiej samej jakości muzyki co z odtwarzacza CD (DVD) w przypadku:
  zgrania na dysk twardy utworów z CD i odtwarzania z dysku twardego tych plików.
  Proszę o radę i linki do tego typu tematów.
  Jak zgrać bez strat pliki z CD i jak je przesłać i odtwarzać już na wysokiej klasy sprzęcie?
 2. MP3 też, ale głównie planuję (na razie wszelkie rozważania są teoretyczne) odsłuch muzy najwyższej jakości dlatego pytam:
  gdzie znajdę źródło wysokiej jakości muzyki do przetwornika D/A: 24bit/192/96kHz (karta Prodigy HD2 ) ? Jak przesłać sygnał na odl. ok. 10 m - bez strat jakości do wzmacniacza? - najdłuższe kable optyczne jakie znalazłem mają 5 m długości - czy mozna je łączyć za pomocą złączki?
 3. Tak właśnie chodzi o bi-amping. Skoro nie ma rad odnośne kabli będę musiał spróbować eksperymentalnie. Proszę chociaż o radę jaki przekrój kabli - długość 2,5 moc kolumny 70 W (w użyciu o wiele mniej) jeżeli miałyby służyć do normalnego podłączenia i jakiej marki.
 4. Witam, jakie kable zakupić do połaczenia w systemie poziomego bi-ampu - wzmacniacz z średio-niskimi i wzmacniacz z wysokimi. Wydaje mi się że szkoda dużego przekroju dla wysokich (oszczędość złotówek), za to tę nadwyżkę można by przeznaczyć na ten drugi. Tylko nie za drogo za mb , to jest żeby kable nie "przerosły" zestawu Yamaha RXV-661 i monitory Usher V-601. Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...