Skocz do zawartości

Destroyer666

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Destroyer666

 1. Temat do zamknięcia. Dziękuję.
 2. Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana. A nic z tego co prowizorycznie wybrałem nie jest jeszcze MOJE. Po prostu chciałbym poznać Twoje ewentualne propozycje... Zapewniam, że jestem na takowe otwarty. Pozdrawiam serdecznie.
 3. @f1angel Po pierwsze wybór jest w pełni świadomy. Po drugie kwestia pieniędzy moich rodziców nie ma tu nic do znaczenia. Zakupy robię za swoje, nie czyjeś! Co to wzmacniacza to faktycznie nie jest on zbyt szybki i może średnio nadaje się do muzyki po jaką sięgam. Jednak w tym przedziale cenowym niewiele jest produktów konkurencyjnych firm -Yamaha lub Pioneer. Używane, jak już pisałem, nie wchodzą w grę, a po odsłuchu stwierdzam, że taka elektronika Denona jest w pełni wystarczająca. Masz jakieś konkretne propozycje? Podaj, rozważę... zamiast wypowiadać się krytycznie wobec wszystkiego o czym pisałem.
 4. Zdecydowanie w grę wchodzą tylko nowe kolumny. Czekam na propozycje produktów, które dobrze sprawdzą się z elektroniką Denona podczas wielogodzinnego słuchania ciężkiej nuty. Budżet oczywiście mogę nadszarpnąć, tylko bez przegięć...
 5. Dziękuję serdecznie za zaproszenie na odsłuch, bo to najlepszy sposób by wybrać coś dla siebie. Niestety ilość kilometrów do Pabianic skutecznie mnie blokuje... W swoim mieście odsłuchiwałem taką elektronikę z Jamo S 606 oraz JBL Studio 180. Tylko takie modele kolumn budżetowych ten salon posiadał. JBL zagrały ładnie, zrównoważenie, lecz Jamo nie wypadły dużo gorzej... Szukam salonu gdzie mógłbym odsłuchać i porównać S 606 z S 718 w swojej okolicy, a to nie łatwe.
 6. Witam serdecznie! Załozyłem temat, który już kilkakrotnie był wałkowany na różnych forach, jednak zazwyczaj schodził na inne tory... Zastanawiam się nad kolumnami podłogowymi Jamo S 606 lub S 718, które będą grały z elektroniką Denon PMA-520Ae + DCD-520AE. Pokój około 15m2, muzyka to głównie ciężki metal oraz ambient/industrial... Ktoś może miał okazję sprawdzić taką konfigurację? Zarówno S 606 jak i S 718 to kolumny budżetowe, ale na tych dwóch konkretnych modelach się skupiam.
×
×
 • Utwórz nowe...