Skocz do zawartości

Arturo021

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O Arturo021

 • Ranga
  Debiutant
 1. Arturo021

  Kolumny głośnikowe Tonsil Altus 300 vs Denon PMA-360

  Pokój to mam nie wielki jakieś 18m2. A co do tego Denona to raczej chciałbym go zostawić przynajmniej na jakieś 4/5 lat. (teraz jestem na studiach z czasem jak się,,ustawię" to może będę myślał o czymś lepszym sprzęcie). A co do tego pokoju to też chciałbym żeby te głośniki w miarę możliwości dawał sobie radę gdzieś np. w plenerze czy na jakichś poprawinach weselnych. W pokoju zawsze mogę sobie posłuchać na niewielkiej mocy wzmacniacza przy optymalnej głośności ale żęby w razie potrzeby miały ,,kopa" dały radę na imprezie. ) Znajomy doradał mi też kolumny STX i poczyteałem trochę opinie i wnioskuję, że nie wszystkie chłośniki są w nich dobre.
 2. Arturo021

  Kolumny głośnikowe Tonsil Altus 300 vs Denon PMA-360

  Aha, no dobrze. Narazie Z tego sprzętu mam tylko wzmacniacz i rozważam zakupienie tych właśnie Altusów bo trafiają mi się w dobrym stanie i za dość przystępną cenę jak za sprzęt takiej jakości. A może znacie jakieś jeszcze dobre kolumny w podobnej cenie tak do 800zł. Od jakiegoś czasu zacząło mi bardziej zależeć na jakości dźwięku a nie na jego głośności. Altusy spełniają moje wymagania ale może znacie jakiś jeszcze inny sprzęt podobnej jakości??
 3. Tonsil Altus 300 vs Denon PMA-360 Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę podłączyć te (mocne) głośniki bez żadnego ryzyka do (dość słabego) Denon-a PMA-360?? Impedancje mają tę samą to ok, ale mocowo, dość mocno się różnią. Czy wzamcniacz nie będzie przeciążony czy może głośniki będą grały nie na full mocy tylko np. na tyle na ile pozwala wzmaciacz ???? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam )
×