Skocz do zawartości

jaman

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Nie wiem, jestem za mało osłuchany w sprzęcie by stwierdzić co mi się podoba. Chciałbym by dźwięk był jak najbardziej wiernie odtworzony. Jeśli problemem są kolumny, to je mogę zawsze na Allegro sprzedać, pod warunkiem, że zauważę różnicę na korzyść nowych kolumn. Te akurat w sklepie najlepiej dla mnie brzmiały i je kupiłem. Nie odsłuchiwałem za wiele, kilka lat temu chciałem coś szybko kupić. Teraz jest inaczej, nie śpieszy mi się i mogę więcej czasu poświęcić na odsłuchy. Jakie kolumny warto zatem odsłuchać w cenie ok. 2500 zł za obie?
 2. Do kolumn chciałbym dokupić wzmacniacz stereo. Budżet to ok 2000 zł. Słucham głównie rocka, zależy mi na czystym brzmieniu, dobrym basie i wyraźnymi wysokimi tonami. Pokój ma 20 m2. Teraz posiadam amplituner ONKYO TX-8211 i odtwarzacz CD ONKYO DX7210. Sprzęt gra dobrze. Sprzęt może być używany, ale zależy mi na dobrym odsłuchu. Nie mam żadnego rozeznania w tego typu sprzęcie i porównania jak on może grać.
 3. Przepraszam, chciałem nie w tym temacie.
 4. Myślałem, że za taką cenę będę miał dobrą jakość dźwięku, a przy okazji czasem film się by obejrzało. Jeśli jednak wzmacniacz stereo w tej samej cenie będzie zdecydowanie lepszy, to zmieniam zdanie i chcę ten wzmacniacz. W tej chwili mam ONKYO TX-8211 i odtwarzacz CD ONKYO DX7210. Jak dla mnie gra nieźle. Odsłuchiwałem amplituner Denona i odsłuch jest lepszy niż w przypadku mojego sprzętu. Dużą rolę tutaj chyba grają kable, bo miałem wcześniej jakieś polskie i były zauważalne zniekształcenia dźwięku, wymieniłem je i jest o wiele lepiej. Przy odsłuchu liczą się chyba indywidualne odczucia i tutaj chyba trzeba przebierać aż się znajdzie odpowiedni sprzęt. Nie mniej jednak z chęcią posłucham dobrych rad i propozycji.
 5. Mam kolumny Klipsch Synergy F2 podłogowe i do tego chciałbym zakupić amplituner kina domowego DENON AVR-2113 oraz odtwarzacz Blu-ray Denon DBT-1713UD (razem za ok. 3,5 tys PLN). Zależy mi na muzyce przede wszystkim, w mniejszym stopniu na obrazie. Czy w podobnej cenie można znaleźć coś lepszego? Mam teraz stary amplituner i odtwarzacz stereo ONKYO. Po zmianie kabli na Acoustic wszystko gra świetnie. Zależy mi czystym brzmieniu, sążnistymi basami i wyraźnymi wysokimi dźwiękami.
×
×
 • Utwórz nowe...