Skocz do zawartości

joziofix

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O joziofix

 • Ranga
  Debiutant
 1. joziofix

  Pioneer CS-3070

  Dobra Dzięki bardzo. Jeszcze jedno, wiem, że w googlach można znaleźć mnóstwo serwisów naprawy głośników, ale mi chodzi o taki serwis gdzie głośnik można do tego serwisu wysłać. Może ktoś już korzystał z czegoś takiego i może mi polecić jakiś?
 2. joziofix

  Pioneer CS-3070

  Są takie objawy: Chrząka i trzeszczy przy wduszaniu membrany (tak jakby o coś zawadza, zaczepia), Śmierdzi spalenizną, I "skok" membrany jest dużo mniejszy niż w działającym takim samym głośniku, Nie wydaje z siebie żadnego dźwięku. Przepraszam, że pytam jeszcze raz, ale tak już ostatecznie co temu głośnikowi się dokładnie stało i co trzeba wymienić? Czy wiąże się to też z wymianą tej zewnętrznej, widocznej membrany?
 3. joziofix

  Pioneer CS-3070

  Odnośnie tej naprawy. Jeśli oddałbym go do naprawy to ta najbardziej zewnętrzna mambrana z napisem Pioneer była by wymieniona na jakąś inną tak? A jakim cudem mogę gdzieś znaleźć taki sam oryginalny głośnik basowy pioneera? (chodzi mi o sam głośnik nie kolumnę) Może dodam, że w głośniku chyba sie cos spaliło, bo śmierdzi spalenizną. Czy nie ma możliwości żeby wymienić jedynie te czesc spaloną i zostawić oryginalną membranę?
 4. joziofix

  Pioneer CS-3070

  Witam Posiadam kolumny pioneer cs-3070. Jednak gdy wróciły od mojego kolegi to jedna przestała grać. Dokładniej przestał grać głośnik basowy, jak wduszam lekko membrane do środka to tak chrząka i trzeszczy. To pewnie znaczy, że jest spalony tak? No i właśni co teraz? Pewnie nie da sie tego naprawić... No i moje pytanie czy ktoś wie gdzie można nabyć sam głośnik basowy do tych kolumienek? Pozdrawiam
×