Skocz do zawartości

usagi

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez usagi

  1. Trochę poczytałem o tych monitorach, jednak nie za bardzo rozumiem różnicę między nimi a zwykłymi głośnikami. Nie chodzi mi oczywiście o budowę, ale o same wrażenia słuchowe. Wyczytałem, że monitory aktywne mają zupełnie inne brzmienie od zwykłych głośników. Co to oznacza? Sprzęt ma zastosowanie wśród profesjonalistów. Czy sprawdzi się także w domu? Może to przerost formy nad treścią?
  2. Mogę wydać na te głośniki mniej więcej tyle samo, co na moje poprzednie, czyli około 500 zł. Podkreślam, że nie jestem jakimś wielkim melomanem. Lubię posłuchać muzyki z dobrych głośników, ale jednocześnie nie mogę raczej powiedzieć, żeby moje ucho było jakoś naprawdę bardzo ponadprzeciętnie czułe na każdą niedoskonałość sprzętu. Pragnę także zaznaczyć, że wygląd tychże głośników także nie jest mi obojętny, co widać po moim poprzednim wyborze:). Chciałbym po prostu, aby nowy sprzęt prezentował wysoką jakość dźwięku. Dobrze, żeby radził sobie także z głośnym odtwarzaniem, bo niektóre tańsze propozycje mają z tym problem.
  3. Witam wszystkich! To mój pierwszy post na tym forum. Chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc w wyborze głośników do komputera. Moje poprzednie głośniki rozkleiły się i chociaż był to znany problem z tym konkretnym modelem (Harman / Kardon Soundsticks II) to jednak jakoś go przeoczyłem przed wyborem tego sprzętu. Byłem z nich bardzo zadowolony, jednak zraziłem się trochę do tej firmy. Czy moglibyście polecić mi coś o podobnej jakości dźwięku? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
×
×
  • Utwórz nowe...